wespont **gecebey**

gecebey nasıl bir insan?

• Toplam oy kullanan
    167

Ainublade

Acemi
Bakıcılık aldığım hesapla operasyona katılıp 7-8 köy aldığım halde hesaba zarar verdin diye ban yedim ben bir ara w12 de . Bunun da cezası vardır belki .

Vasily Zaytsev

Baltacı
Saçmalık :)

Gecebey adamı atıp alsa bir nebze olsun dersin ki pasifti, bakmıyordu, hainlik yapabilirdi vs vs ama adama mesaj atmış demiş ki "kendi köylerime mis geliyor ara atılıcak bakıcı atabilir misin" hani kimse hikaye yazmasın eğer şüphesi varsa klana yararı yok ise atsın klandan vura vura alsın ki adam klana yardımcı olmak amaçlı atıyor bakıcı bu adam mı hainlik yapıcak bu adam mı pasif?? :)

Ama kısacası klanlar oyununda ekibin yok ise bu tarz şeyler ile karşı karşıya kalıyorsun ister istemez hemen hemen herkes aynı gecebey gibi o hatayı yapıyor maalesef :(

Adam hakli dağılın. :d

Morted

Kılıç Ustası
Adamdan ilk 2 köyüde gecebey almış bu ne aceledir yiğidim az önce köyüne mis geliyordu?

Memur87

Kılıç Ustası
Genelde böyle çakalliklari artiz klan yönetimindeki veletler yapardı. Demek baskalarida varmış.

Calipso123

Haritacı
Arkadaşlar bazı insanlar vardır realis olarak karar almak zorunda kalır tüm bir klanın emğini hiçe sayan birini gözden çıkara bilir çünkü koca bir klanın oyuncularına ihanet edebilme ihtimali olan bir oyuncuyu klandan atabilir (kimseyi ihanet ile suçlamıyorum ihtimal diyorum)

Buda hal hareketlerine klan icin yaptıklarına düşmana yapılan fake ve kami oplarına katılıp katılmadığına bakılır belirli bir kişi ile paylasılan bilginin karşı tarafa gidip gitmediğine bakılır.

Ama yine ben tam olarak emin olmadan kimseyi klandan atma taraftarı değilim ama bazı durumlarda klanı için ani karar vermesi gereken yöneticiler olur gecebeyde öyle bir karar vermiş olabilir.

Kimseyi haklı yada haksız diye ayırmıyorum.

Şu durumu bile savunmaya mı çalıştın cidden?

aslankilic

Yasaklı
şimdi ankette gecebey kötü sonucu çıktı bence bakıcılık alıp milletten durumu iyiye çevirmeye çabalasın köy için karakter gitti yoksa

*Soba

Milis
Şu durumu bile savunmaya mı çalıştın cidden?
Sen nasıl okuyorsun yazıları haklı yada haksız şeklinde bir yorumlama yapmışmıyım iyi oku ondan sonra yaz bide yöneticilik yapmadı isen yöneticilerin kaldığı ikilemleri iyi anlardın ben hiç bir oyuncuyu atıp toplama taraftarı değilim.

Ama bazı oyuncular var varlığıyla tüm klana zarar verirler onların kalbi kırılmadan öncelikle kendi isteğide alınarak klandan uzaklaştırılmalıdır.

Tüm yazılanları sadece yazanın ağzımdan okuyup yorum yapıyorsunuz ben her iki tarafında dinlenmesi taraftarıyım.

Tekrar belirtiyorum iki oyuncuyuda haklı yada haksız diye ayırmıyorum.

SameGuard

Mızrakçı
Sen nasıl okuyorsun yazıları haklı yada haksız şeklinde bir yorumlama yapmışmıyım iyi oku ondan sonra yaz bide yöneticilik yapmadı isen yöneticilerin kaldığı ikilemleri iyi anlardın ben hiç bir oyuncuyu atıp toplama taraftarı değilim.

Ama bazı oyuncular var varlığıyla tüm klana zarar verirler onların kalbi kırılmadan öncelikle kendi isteğide alınarak klandan uzaklaştırılmalıdır.

Tüm yazılanları sadece yazanın ağzımdan okuyup yorum yapıyorsunuz ben her iki tarafında dinlenmesi taraftarıyım.

Tekrar belirtiyorum iki oyuncuyuda haklı yada haksız diye ayırmıyorum.

Bence tamamen haksız.Kınıyorum kendisini.

*Soba

Milis
Bence tamamen haksız.Kınıyorum kendisini.
Kardeşim işte bu senin düşüncen herkesin kendine göre nedenleri vardır ordaki meselenin iç yüzü öğrenilmelidir. Ben hic bir oyuncunun girdiği klandan atılması tarftarı değilim ben seninle bile aynı klanda oynarken seni atmak isteseler ona bile karşı çıkarım düşün senin gibi birinin atılmasını bile istemiyirum diğer oyuncuların atılmasını niye istiyeyim:)

SameGuard

Mızrakçı
Kardeşim işte bu senin düşüncen herkesin kendine göre nedenleri vardır ordaki meselenin iç yüzü öğrenilmelidir. Ben hic bir oyuncunun girdiği klandan atılması tarftarı değilim ben seninle bile aynı klanda oynarken seni atmak isteseler ona bile karşı çıkarım düşün senin gibi birinin atılmasını bile istemiyirum diğer oyuncuların atılmasını niye istiyeyim:)

**gecebey** üzümlü kekimi görünce iç yüzünü öğrenmeye gerek yok :)

*Soba

Milis
Yok abi ben @Umut tan başkasına bakıcılık atmam ama gecebey sırf şurdaki %69 kişi kötü dedi diye kötü olmuyor :)