wespont **gecebey**

gecebey nasıl bir insan?

• Toplam oy kullanan
    167

Pessimistic.

Acemi
Şimdi ben bu oyuna yaklaşık 13 sene önce başlamış bulunmaktayım bir çok klanda oynadım. Oynadığım klanlarda anlaştığım insanlar oldu anlaşamadığım insanlar oldu köyleri bırakmamı isteyen oldu hesabını toplamamı isteyen insanlar oldu. Ama bugün başıma gelen bu olayı hiçbir şekilde bu nickteki arkadaş açıklayamayacak bu başlığıda sadece okudukça utanması gerektiği için açıyorum. Bugün nöbetçiydim birden mesaj geldi misyonerli saldırı aldığını söyleyen bu arkadaş müsait olamadığımı ve bakıcı atabileceğimi söyledim tamam dedi özellikleri aç ve at dedi açtım ve attım gecegündüz1 nickli oyuncuya . sonuç? köyümdeki savunmalar boşaltılıp klandan discord sunucusundan atılıp köylerimin mislenmesi oldu. Bana doğru düzgün cevap verme tenezzülünde bulunmadı bile. Bende klana girerken yardımcı olan site54 ile konuştum meğersem beni casus sanmış bu gecebey isimli arkadaş, ondan seni atmışlar dedi yardımcı olmaya çalıştı sağolsun ama iş işten geçti. Casusluk yaptığım klanda rm tanımam etmem ama neyse :D akşam akşam bir gülme tuttu :D köyleri saldım bir daha oynamayacağımı söyledim ama bu konu burada kalsın yarın öbür gün baktıkça hatırlasın.

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    175,6 KB · Görüntüleme: 270
  • 2.jpg
    2.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 275
  • 3.jpg
    3.jpg
    153,5 KB · Görüntüleme: 228
  • 4.jpg
    4.jpg
    157,5 KB · Görüntüleme: 212
  • 5.jpg
    5.jpg
    165,8 KB · Görüntüleme: 192
  • 6.jpg
    6.jpg
    145,4 KB · Görüntüleme: 189
  • 7.jpg
    7.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 211

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
kardeşim 13 senedir oynamıyorum ama dürüst olmak gerekirse, benim nacizane görüşüm, tabii ki benim bakış açısından farklı düşünen kimseyi rencide etmeden, ama aynı zamanda bu konuyu farklı bir bakış açısı ile değinmeye çalışarak ve benim gibi her birinizin geçerli fikrini göz önüne alarak gerçekten ne söylemek istediğimi unuttuğumu düşünüyorum

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
bu arada oylamayla beraber böyle bir diyalog açmanız efso olmuş, beğendim..

FARAZA

Markiz
Güzel bir yaklaşımmış ama güvenmediğin birine bakıcı atman kötü olmuş :) ama gelıp buraya saydırmaman hoş bir hareket bence

*Soba

Milis
Arkadaşlar bazı insanlar vardır realis olarak karar almak zorunda kalır tüm bir klanın emğini hiçe sayan birini gözden çıkara bilir çünkü koca bir klanın oyuncularına ihanet edebilme ihtimali olan bir oyuncuyu klandan atabilir (kimseyi ihanet ile suçlamıyorum ihtimal diyorum)

Buda hal hareketlerine klan icin yaptıklarına düşmana yapılan fake ve kami oplarına katılıp katılmadığına bakılır belirli bir kişi ile paylasılan bilginin karşı tarafa gidip gitmediğine bakılır.

Ama yine ben tam olarak emin olmadan kimseyi klandan atma taraftarı değilim ama bazı durumlarda klanı için ani karar vermesi gereken yöneticiler olur gecebeyde öyle bir karar vermiş olabilir.

Kimseyi haklı yada haksız diye ayırmıyorum.

UNCHARTED

Dük
Arkadaşlar bazı insanlar vardır realis olarak karar almak zorunda kalır tüm bir klanın emğini hiçe sayan birini gözden çıkara bilir çünkü koca bir klanın oyuncularına ihanet edebilme ihtimali olan bir oyuncuyu klandan atabilir (kimseyi ihanet ile suçlamıyorum ihtimal diyorum)

Buda hal hareketlerine klan icin yaptıklarına düşmana yapılan fake ve kami oplarına katılıp katılmadığına bakılır belirli bir kişi ile paylasılan bilginin karşı tarafa gidip gitmediğine bakılır.

Ama yine ben tam olarak emin olmadan kimseyi klandan atma taraftarı değilim ama bazı durumlarda klanı için ani karar vermesi gereken yöneticiler olur gecebeyde öyle bir karar vermiş olabilir.

Kimseyi haklı yada haksız diye ayırmıyorum.

Saçmalık :)

Gecebey adamı atıp alsa bir nebze olsun dersin ki pasifti, bakmıyordu, hainlik yapabilirdi vs vs ama adama mesaj atmış demiş ki "kendi köylerime mis geliyor ara atılıcak bakıcı atabilir misin" hani kimse hikaye yazmasın eğer şüphesi varsa klana yararı yok ise atsın klandan vura vura alsın ki adam klana yardımcı olmak amaçlı atıyor bakıcı bu adam mı hainlik yapıcak bu adam mı pasif?? :)

Ama kısacası klanlar oyununda ekibin yok ise bu tarz şeyler ile karşı karşıya kalıyorsun ister istemez hemen hemen herkes aynı gecebey gibi o hatayı yapıyor maalesef :(

aslankilic

Yasaklı
Birileri yine beleş ve pasif köy avına çıkmış sen oyunu yeni öğrenmeye başlıyorsun aslında dostum da bence boşver kurtul bu illleten yıl olmuş 2020 biz hala süre bekliyoruz

Mönch*

Yasaklı
Saçmalık :)

Gecebey adamı atıp alsa bir nebze olsun dersin ki pasifti, bakmıyordu, hainlik yapabilirdi vs vs ama adama mesaj atmış demiş ki "kendi köylerime mis geliyor ara atılıcak bakıcı atabilir misin" hani kimse hikaye yazmasın eğer şüphesi varsa klana yararı yok ise atsın klandan vura vura alsın ki adam klana yardımcı olmak amaçlı atıyor bakıcı bu adam mı hainlik yapıcak bu adam mı pasif?? :)

Ama kısacası klanlar oyununda ekibin yok ise bu tarz şeyler ile karşı karşıya kalıyorsun ister istemez hemen hemen herkes aynı gecebey gibi o hatayı yapıyor maalesef :(

Adam en başında bakıcı at dememiş acil mis arası atılması gereken köylerim var senden süre kurtarıyor demiş. Arkadaşın kendisi müsait olmadığını söyleyip bakıcılık vermeyi teklif etmiş.

La cidden bazen nerenizle okuyonuz merak ediyom :D

UNCHARTED

Dük
Adam en başında bakıcı at dememiş acil mis arası atılması gereken köylerim var senden süre kurtarıyor demiş. Arkadaşın kendisi müsait olmadığını söyleyip bakıcılık vermeyi teklif etmiş.

La cidden bazen nerenizle okuyonuz merak ediyom :D

Hahahah genel olarak bakıldığında benim dediğim olaya dönüyor :D

Ne yani şimdi bakıcı attı adam mis aralarını attı destek olarak bütün defler ile sonra hazır aralar girildi bu adamında köyler boş onuda alayım bari mi dedi :D