werewor vs sinser

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Öyle deme, bak hatırlatırım böyle geniş geniş konuşurken rezil olmuştunuz :D Yahu savaştığın klanın içinden ekip ayartıp şunları yıkalım dünyayı size kapattıralım teklifi nedir ? :D Bunun bana bir masumane açıklamasını yapsana ? ne oldu elinize patladı... Hesaplar bir güzel silindi. Dünyayı kazanan UDW - ACMYZ oldu değil mi :)

aynen, udw ve acemiyiz dünyayı kapattı. alarm'a karşı iki ekip dünyayı kapattı :))))) sıkıntı yok bu bizim için kötü bir şey değil. dünyayı kapatan iki ekibe de tebrikler diliyoruz zaten. fakat 'Lafta kalmayacak kadar yürekli değilsen, boş konuşmayacaksın !' diyen sen, geçtiğimiz günlerde forumdan çekilme kararı almamış mıydın? boş konuşma sinser, biraz yürekli ol.

hadi başarılar w35'de..

DeletedUser60166

Ziyaretçi
aynen, udw ve acemiyiz dünyayı kapattı. alarm'a karşı iki ekip dünyayı kapattı :))))) sıkıntı yok bu bizim için kötü bir şey değil. dünyayı kapatan iki ekibe de tebrikler diliyoruz zaten. fakat 'Lafta kalmayacak kadar yürekli değilsen, boş konuşmayacaksın !' diyen sen, geçtiğimiz günlerde forumdan çekilme kararı almamış mıydın? boş konuşma sinser, biraz yürekli ol.

hadi başarılar w35'de..

Yahu zaten sizin ağzınıza sakız gibi dolanmamın tek sebebi "Arkadan iş çevirmemek" , "Adam satmamak" vb. türevdeki şeyleri yapmamam... Adaletli bir şekilde oynamaya çalışmam.. İnandığım şeylerin doğruların peşinden gitmem ve konuşmam... Yani sizi rahatsız eden sizin konuşmanıza fırsat veren bunları fevri bir tavır ile sert bir şekilde dile getirip sizinle uğraşmam... Yoksa tam tersi biri olsam hepinizin el üstünde tuttuğu kral dediğiniz adam olurdum bunun da farkındayım... Ancak ben sizin gibi değilim. Reel hayatımda da hakkım olmayanı istemedim, burada da istemiyorum. Reel hayatımda da boşuna uğraşacağım işlerin peşinden koşmam, burada da...

Forumu bırakma kararım, verilen kararların yanlışlığındandı. Düşüncem değişti bırakma kararını alırken nasıl sana sormadıysam, gelirken yine sana sorma zorunluluğum yok değil mi ?

Ayrıca istediğim ortam da istediğim konuşmayı yaparım. Verecek cevabın olmayınca dallandırıp budaklandırma konuları... Gel beni 26 puana düşür. Aa pardon abilerin olmadan olmuyordu o değil mi :D

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Sinseri tanımam sohbetim vardı hep farklı hesapla oynarım ben .sohbetini severdim hatta .. rakip olduk 10 köyden fazla alamadığımmi kaldı barbar aldığımmi kaldı laf sokmadigi.mi ..sabotaj in da pek bi başarısı yok ..YEK olarak operasyon yaptık. Gittiğimiz her köyü aldikdi

Serhatla bende çok kavga ettim çok tartıştık baktım olucak gibi değil bıraktım bu adamla başa çıkamazsınız beyler o yüzden evi,arabayı satıp Sinser'e basıyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat abiyi şu forumda konuşmalarından tartışmalarından tanıdım yani gördüm ne muhabbetimiz var ne bir karşılaşmamız bir sürü nick de oynadım ama ilk w35 de gördüm çünkü forumu kullanmıyordum ama yemin ederim kitap çıkarsın almaşsam 1 günde okumassam şerefsizim adam şair gibi konuşuyor.Ağzı çok güzel iş görüyor ha yanlış anlamayın laf falan atmıyorum serhat abi dedim başta çünkü ağzı olup icraat gösteren adamlara ben abi derim HELAL OLSUN EY KOCA REİS! ne diyelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Meyve veren ağacı taşlarlar neden bilmiyorum ama serhat abiye çok büyük sempatikliğim başladı :)

myw**

Dük
ama doğru yani herkese cvp vermek için epey çok boş zamanın olması gerek