Wegas ws zorba

• Konuyu başlatan DeletedUser69323
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Şaka şaka yok öyle birşey ortalık baya sessizleşti. @Hapazcı ve @lazuzu öldünüzmü evlat olsa sevilmezsiniz

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Konuştu yine tipini sevdiğim... Ölmedik köy topluyoruz malum dünya kapatacağız.

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Konuştu yine tipini sevdiğim... Ölmedik köy topluyoruz malum dünya kapatacağız.

Yawaş kapat seni aldılarmı ki hem kapatmaya kimden kaç kişi kapatıcak şimdi. Komşuda pişer bizede düşer ha bir eksik ha bir fazla benide alın ne olcak sıfatına sooooonrrrrrradan hayran olduğum :D

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Yawaş kapat seni aldılarmı ki hem kapatmaya kimden kaç kişi kapatıcak şimdi. Komşuda pişer bizede düşer ha bir eksik ha bir fazla benide alın ne olcak sıfatına sooooonrrrrrradan hayran olduğum :D

Çok acelemiz yok be canısı. Yavaş yavaş topluyoruz. Kapatma listesi belli ben tek olacağım herkesi toplayıp tek başıma kapatacağım.

Seni kapatmaya almak mı ?? La admin olsam dünyaya girişini engellerim gelmiş kapatma diyorsun.

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Çok acelemiz yok be canısı. Yavaş yavaş topluyoruz. Kapatma listesi belli ben tek olacağım herkesi toplayıp tek başıma kapatacağım.

Seni kapatmaya almak mı ?? La admin olsam dünyaya girişini engellerim gelmiş kapatma diyorsun.

Zaten değil senle aynı listede olmak aynı w de oynadığımız için bile utanç duyuyorum. Allah anana babana sabır versin ne deyim onlarada yazık

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Yav başlık açıyorsun, yazıyorsun sonra ters yapıyorsun ben ters yapınca kötü oluyorum sonra.

Benle aynı dünyada olmaya utanıyorsun madem hesabı sile alıp .... gidebilirsin diğer arkadaşların gibi.

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Yav başlık açıyorsun, yazıyorsun sonra ters yapıyorsun ben ters yapınca kötü oluyorum sonra.

Benle aynı dünyada olmaya utanıyorsun madem hesabı sile alıp .... gidebilirsin diğer arkadaşların gibi.
Sana kötüsün diyen oldumu sevmiyom seni defalarca kez dile getirdim halada getiriyom ama sana kötü diyenin ......................... Anladın sen

SİLMEM SARHOŞ AYILDIĞI YERE KADAR DEĞİL YIKILDIĞI YERE KADAR GİDER. YIKILANA KADAR BURDAYIM.

DeletedUser69323

Ziyaretçi

Hem ben seni sevmesemde senle kavga etmeyi seviyom üzülme :)

DeletedUser69323

Ziyaretçi
@lazuzu sevemediğim adam köylerim gidiyeah :D savunsamdamı versem savunmasamdamı versem