WeAreSorry vs Shelby

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Şimdi detaylara girmeyeceğim Mert. Galaxy'nin kapatmasında Shelby'nin de payı vardır, We'nin de. Ama oyunda olasılıklar sınırsız. Yani o diplomasi olmasa Galaxy kapatamazdı diyemezsin. O diplomasi olmasa Galaxy kapatabilirdi de, kapatamayabilirdi de. O diplomasi olduktan sonra da Galaxy kapatamayabilirdi. O da bir olasılık. Ama kimse kimseye world hediye etmedi sonuç itibariyle.

Galaksi o dünyaya girmeseydi kapatamazdı. Demek ki neymiş, olasılıklar sınırsız değilmiş ;)

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Bu beykoz seni havada karada her türlü tokatlar. Kendisini hiç sevmesem de böyle yani :D
Güzel kardeşim, neden sürekli worldü bırakmamdan kaç hafta geçmesine rağmen alıntılayarak ve ya ismimi kullanarak laflar çarpıtıyorsunuz :D Niye böyle değişik insanlarsınız. Ayrıca beykozu iyi ya da kötü tanıyorsun tamam da beni nereden tanıyorsun ki beni tokatlayacağını düşünüyorsun :)

MrTroya.

Casus
Güzel kardeşim, neden sürekli worldü bırakmamdan kaç hafta geçmesine rağmen alıntılayarak ve ya ismimi kullanarak laflar çarpıtıyorsunuz :D Niye böyle değişik insanlarsınız. Ayrıca beykozu iyi ya da kötü tanıyorsun tamam da beni nereden tanıyorsun ki beni tokatlayacağını düşünüyorsun :)
Bu worldden :D