WD vs BLACK

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum.
Dün gece savaşı bitirip diplomasi ile aramıza aldığımız BLACK ekibi tarafından yapılan alçak bir plan sonucu 1 köyümüzü kaybettik ekipte yıllardır oynayan oyuncular bile şaşkınlıkla izledi büyük bir savaşın ortasındayken bu yapılanı bir oyun için fazla görüyor ve BLACK ile olan savaşımızı ilan ediyoruz. Hepimiz zamanında savaşmakta olduğumuz klana ajan yerleştirmişizdir fakat bu yapılanın bir oyun için çok fazla olduğunu düşünüyoruz. Baltamız keskin olsun bu ihanete göz yummayacağız herkese iyi günler.

:) ekibim pre yakmaya başladığında siz arkadaşları klana aldınız keşke 1gün geç masaya otursaydınız bu ekip alımı içinde, alınıcak ekip bırakmasaydık :cool: Neyse savaşılır toplanır boş adamlar.

Allah allah ben tepki bekliyordum hiç kimse tepki göstermedi çok mu mantıklı yazdım : D
Biraz bakış açısı tabikide ama bence alakasız forumda takılmayı pek sevmem o yüzden cevap vermedim. Gerçekten eski tadı kalmamış bu oyunun onu anladım biraz bugün :) Eskiden mis arası hesaplamaktan kilit hesaplamaktan fake listesi hazırlayıp sal ve sav oyuncularını ayırt etmeye çalışmaktan böyle hinliklere vakit kalmıyordu yine ufak şeyler yapardık ama böylesi değil. Ben annem ve nişanlım ile oynuyorum şahsen bu oyunu wp grubunda hepsiyle beraber goygoy yapıp sabahlara kadar muhabbet eden bir insanın bir sabah böyle bi hainlik yapması hoş değil. Bu arkadaşı ekibine aldığı için KEHANET i ayrıca tebrik ediyorum.