Wc* Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64699

Ziyaretçi
ahakjsdhfgklş siz ne zaman cami oldunuz kanka :DD

DeletedUser

Ziyaretçi
alıştırma turları bunlar :) asıl koymalar oyun başlayınca olucak ;)

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Sen o kadar oku , öğren , düşün psikanalitik kuramanı çıkar meydana , dünyanın her yanındaki üniversitelerde kitapların okutulsun. Hayatta ki tek başarısı cibilli cibilli aniyya aniyyaa şak şak şak çi pet pet pet diyen güvercincisi gelsin sana köpek çeksin. Yok böyle bişey dünya üzerinde:eek:

DeletedUser60613

Ziyaretçi
lasdhfglaskdj kanka bahanem hazır siz nerden baksanız 100 kişi varsınız biz sadece isoyla be :p

ha ikimiz sizin 90ınınıza bedeliz de kalan 10 kişi sıkıntı :(

Yavaştan gel bence ,çok pis sallamıssın. 90 kişi 2 kişiye girse yol gecen hanı olursunuz ,yoldan geçenlerde vurur düsmüşlere .

DeletedUser60613

Ziyaretçi
yasin bunlar senin soğan doğrama videonu görmemiş konuşuyorlar bence öyle:D

Ünsal bu öyle bı sallamış sanki 40 köyün ağası maho ağa gibi:)
Atılır da fırlatılmaz ama:)
İyi oyuncu olabilirsn ama ve lakin karsındakıni kucumsersen baştan 1\0 maglupsun:)

Birde bnm karşımda maglupsa hıc acımamm beleesi severım. Ve evinin eşiğine işeyense öperim gıdıgından:)

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Efendi efendi konuşun az . Cami duvarı ne edepli olun . Lafi başka yere çekmeyin boş boş sözler anca .

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Ünsal bu öyle bı sallamış sanki 40 köyün ağası maho ağa gibi:)
Atılır da fırlatılmaz ama:)
İyi oyuncu olabilirsn ama ve lakin karsındakıni kucumsersen baştan 1\0 maglupsun:)

Birde bnm karşımda maglupsa hıc acımamm beleesi severım. Ve evinin eşiğine işeyense öperim gıdıgından:)

bak abi, ben kimseyi kucumsemiyorum, benim isin makarasinda oldugumu anlamiyosaniz yazmayin allah askina ya, ben bu adamlarla daha dune kadar beraber oynamisim, neden kucumseyim?

bak mali bana lafi koydu o lafi koyucagini biliyodum bile bile yazdim, ünsal abide benim isin makarasinda oldugumun farkindadir, bi anlamayan sabri kaldi oda anlamaz zaten