WARRIOR ( WaR )

• Konuyu başlatan geliyoruumm
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
klan olarak yıllardır kingsage de WaR'dık )) artık burada WaR'ız . thumbup Klan arkadaşlarım adına bütün klanlara başarılar iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser56702

Ziyaretçi
Hayırlı uğurlu olsun bizlere şefim :) tüm oyunculara ve klanlara başarılar.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
İste budur Burak abime başarılar diliyorummmm :D Favorim sizsiniz :D Hosgeldınız :))

DeletedUser56864

Ziyaretçi
Selamlar Habersiz Habersiz Tanitim yapmissiniz birde kaynatiyorsunuz :) Vahti Senin icinde cidden Bir Klanlar Canavari yatiyormus Nalet kingsageden kurtulunca burada kendini bulmussun :)

Berat sopaligi ismimi aldigi icin farkli bir isimle sahnelerdeyim :) FeCiMeN

imza ; x X x

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Abi kingsage de olduğu gibi yine burdada en iyisi olacaginizdan eminim :D

DeletedUser56864

Ziyaretçi
Abi kingsage de olduğu gibi yine burdada en iyisi olacaginizdan eminim :D

Ali siddete karsiyim ama senin gibi kardesi döverim gaz mi veriyorsun dalgami geciyorsun tam çözemedim :) Dur buraya Alisma sürecindeyiz Kingsageden sonra burasi bize asiri farkli geldi o yüzden bu server olmasa bile bundan sonraki dünyalarda tam performans ile oynariz :)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Abi Allah aşkına gaz versem ard niyetli olsam bu oyun âleminde her zaman abi abi diyip yanında olmak istermiyim ben tecrübelerimi söylüyorum kingsage de oynadiginiz oyunda hangi dünyalarda başarılı olmadiniz sizler(ben dahil :D) oyunun oyun olduğunu bilen doğru strateji ile hareket eden büyünu küçüğünu bilen bi takmış bence zaten başarılı olmanın anahtari da bu :)

DeletedUser56864

Ziyaretçi
Abim senin yas ilerledikce edebiyatinda güclenir olmus :) Hadi dedigin gibi olsun bakalim hayirlisi ile klanlarda ilk köyümü alayimda görecegiz neler yapacagimizi :)