WAL

• Konuyu başlatan DeletedUser67878
  • Başlangıç tarihi

angry zeynep

Hafif Atlı
Dünyayı kapatıcak ekip ilk 15 günde gitmiş üzüldüm beyler geçmiş olsun :D:D:D:D
Keşke o kadar boşa sallamasaydınız

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Üzülme, forum ahalisi seni bu dünyada açtığın 50-60 sayfalık muhabbet başlığı ile hatırlayacak ! :)

kral emrexx

Baltacı
Yine ybaydi bir sürü insanı peşine takacak sonra bakacak biz birşeyi beceremiyoruz bir kulup uydurup hainliğe uğradık veya gereksiz ban yedim diyip ağlayacak. Foruma gelip ona buna sallayacak ban yiyecek başka hesapla gelecek yine sallayacak yine ban yiyecek ve unutulup gidecek. Her dünya aynı terane. :D

Ilginc.. Dünya başlamak üzereyken yorum yapmis ve simdi aynisi gerceklesiyor..

DeletedUser67878

Ziyaretçi
QWRQ:RQRQWR herkes pusuda mı bekliyorduu hmmmm :) ben zaten buradayım

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Kimseye laf ettiğim yok
Çakallar
Korkaklar
Geliyor burada laf atıyorlar ondan sonra küfür ettin sen kötüsün oluyor :) :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Kimseye laf ettiğim yok
Çakallar
Korkaklar
Geliyor burada laf atıyorlar ondan sonra küfür ettin sen kötüsün oluyor :) :D

Kimseye laf ettiğin yok hmmmmmmmm sen değilmisin her konuya gelip sizi şöyle kesçem böyle topliyçemm böyle oyunçuyum diyen sen değilmisin köylerinizi toplıycam diyen şimdi korkaklar gibi kaçınca niye burda ben bişey demedim diyon hadi korkaksın kaçıyon bari delikanlı ol adam gibi lafının arkasında dur evet dedim de belki arkandan korkaktı derler ama lafının arkasında duruyodu derler

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Kimseye laf ettiğin yok hmmmmmmmm sen değilmisin her konuya gelip sizi şöyle kesçem böyle topliyçemm böyle oyunçuyum diyen sen değilmisin köylerinizi toplıycam diyen şimdi korkaklar gibi kaçınca niye burda ben bişey demedim diyon hadi korkaksın kaçıyon bari delikanlı ol adam gibi lafının arkasında dur evet dedim de belki arkandan korkaktı derler ama lafının arkasında duruyodu derler
Hm

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Bu saatten sonra anca hm yazarsın zaten :D haydi kumdan kale yap ezik