W75

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

UltroN

Mızrakçı
W75 ozellikleri sayiyorum
1x hizinda
Mis 70 birim gider en fazla
40 da uye limiti olur.
Caylakta 5 gun.
Okcu var.
sovalye var.

çingene mickey

Yasaklı
Umarım klan dışı destek açık olur, okçu birliğide gelse fena olmaz üzerine bir de şövalye gelirse tadından yenmez ayriyeten oyun hızı 2 birim hızı 1 olsa klan kapasiteside 40 olsa tamamdır (şövalye ekipmanlı olacak ama)

Seyanora123

Hafif Atlı
Geçen sene bu zamanlarda klasik açmışlardı klasik açılırsa yeni dünya tarihi biraz daha atar yakın tarihte yeni dünya gözükmüyorsa klasik açılacak demektir
@Mr.Storm ?

EİBO-UNUS

Casus
Birgün bu formda merakla hangi gün hangi gün diye güzel güzel sorulara yok mok mık zık gibi cevaplara muhatap değil de bu kanser oyunu bıraktık istediğimiz zaman istediğimiz özellikte de açsanız oynamıyoruz ulennnn :) diyen bir kamuoyu görebilirsek mutlu olacağım

Kendim de dahil ;)

DAĞISTANLI

Yasaklı
Birgün bu formda merakla hangi gün hangi gün diye güzel güzel sorulara yok mok mık zık gibi cevaplara muhatap değil de bu kanser oyunu bıraktık istediğimiz zaman istediğimiz özellikte de açsanız oynamıyoruz ulennnn :) diyen bir kamuoyu görebilirsek mutlu olacağım

Kendim de dahil ;)
İlginçtir ki bu muameleye alıştık.
"Arkadaşlar çalışmalar devam ediyor, yeni başlayan arkadaşlar bilmiyor olabilir ancak duyuru yapılıncaya kadar bilgi veremiyoruz. Biraz daha beklemenizi rica ederiz. " mesajı görmek isterdik şu forumda 2023'te bir sandığa gider miyiz acaba ?
cevap : değil, hayır, gitmeyeceğiz :D:p

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Şurada verdiğimiz yanıtların samimiyetten öte olmadığını anlayamıyorsanız tebrikler size :)
Ufak bir tahmin oyunu oynuyoruz onu bile ayırt edemiyorsunuz. Sırf eleştirmiş olmak için, can sıkıntınızı atmak için nesnel olmayan bir şekilde bizi yargılamanıza bizde alıştık.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.