W71 e Bir Kehanet Bırak...

ferhat1912

Milis
soa yatsın kalksın familye teşekkür etsin aile klanı olmasa artiz ve alay sizi parampırçık yapardı iki klanıda biz yorduk o kadar emek verdik adamlar kalkıp bizim köylere mis atıyorlar oyun başından beri size desteğe geldiğimizi bilseydim

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
soa yatsın kalksın familye teşekkür etsin aile klanı olmasa artiz ve alay sizi parampırçık yapardı iki klanıda biz yorduk o kadar emek verdik adamlar kalkıp bizim köylere mis atıyorlar oyun başından beri size desteğe geldiğimizi bilseydim
1- Oyun başında bize desteğe gelmedi family klanı kendi isteğiyle ve bizden bağımsız giriş yaptı.
2-parampırçık yapar dediğin alay klanı 1.opumuzdan sonra artiz klanı da 2.opumuzdan sonra dünyayı bıraktılar
3-bitmiş bir dünyada zaten 4 5 aydır bayrak kasma suretiyle bulunuyorsunuz artiz savaşında s.a çekip beklediniz bayrak kasın diye herhangi bir sorun bile çıkarmadık bi kere dönüp vursanıza artizi demedik çünkü ihtiyacımız yoktu. Hakimiyete 1 puan kalmışken köy toplayıp durup bide mis çıkılınca bizi vurdunuz tarzında bir muhabbet saçmalık sadece
4- zaten muhabbetimiz olan insanlara rica ettik silen sildi silmeyen de keyfi bilir 2 güne bitecek bir dünya için boş muhabbet yapma

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Son olarak da dünyayı sayemizde kapattınız diyen 2 3 tane hesap gördüm, sayemizde hesaplarınız bu puanları görmüş oldu diyerek hak ettiğiniz cevabı vermiş olayım. Sonraki kariyerinizde muhtemelen bu puanları göremeyeceksiniz. Hesap silen ve bize yardımcı olmaya çalışan (hem dünyanın ilk aşamasında hem sonunda) aile üyelerine de teşekkür ederim.

Lebron-

Yasaklı

Ağlamak serbest üstat. Gönlunce ağlayip ütopyanı bizlere de anlatabilirsin

edizzy

Yasaklı

Bunu diyen alaydaki adamlardan beleş köy alabilmek için bizim vurmamızı bekleyen, vurduğumuzda da kamilerimizin arkasına mis atmaya çalışan oyuncular mı? :) Sirk sandın burayı herhalde, yolunu şaşırmışsın devam edebilirsin

Sizin gibi kafaları aylar önce toplamamız lazımdı ama sözünde duran 3-5 aile oyuncusu için bir şey dememe kararı alındı, kendinizi boş yere yüceltmeyin