w70 Kim Kapatır ?

burakaan

Baltacı
Gangams ben onlara zamanında sordum 3 harfli olmak için şartlarınız nelerdir bana da 3 harfli olmayı öğretir misiniz dedim dalga geçiyorum sandılar şaapmadılar beni

D0ru hatırladım bu soruyu peki hakkında canlı yayında cin çıkaran ablaya 2 k pre verip nerede bu cin çıkar da vurayım kafasına dediğinle ilgili dedikodular dolaşmakta D0ru luk payı nedir?

Sakaryale54*

Ağır Atlı
D0ru hatırladım bu soruyu peki hakkında canlı yayında cin çıkaran ablaya 2 k pre verip nerede bu cin çıkar da vurayım kafasına dediğinle ilgili dedikodular dolaşmakta D0ru luk payı nedir?
Genel olarak lafımızın ne kadar doğruluk değeri varsa bunun da o kadar doğruluk payı var :D
Ama Cin kafasına vurmak için 2k pre fazla D0ruysa bile cömert anıma gelmiş

Bence dünyayı Nop kapaticak ben inanıyorum Shelby en ufak zorlukta hesap siler gider rm müttefiki nop ile sağlam ilerliyor kuzeyde azroya tek atıp dünyayı kapatacak gibi ancak aralarında bir kapatma anlaşmazlığı olucak gibi çünkü Enes tatilde ve klanla kimse ilgilenmiyor exit ekibi yukarıda sağlam direniş gösterdi güzel oynuyor up klanı bence shelbyi vuracak hissediyorum ve star klanı ileride nopla anlascak