W70 i hangi klan kapatır?

W70 i kim kapatır ?

• NOP

• VUSLAT

• UP

• RM

• STAR

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Küvet

Yasaklı
ben emin'e o cümleyi kurmuş olsaydım emin beni kırmazdı :) siz boş konuşmaya devam edin, tekmeyi yediğinizde de burada olun

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Niye öyle diyon la adamın ağzıyla konuşup ben istesem beni kırmaz sizin gibi çapsız mıyım ben diye kendi kendine havalara girmedn mi dmdpdmdpddmsş
Az önce ki gibi ara 1 tur daha niye öyle yaptın kanka ayıp ettin kanka eyvallah kanka diyip kapat fndodndpddnlszm

Cidden taraflı söylemiyorum yanlış anlama ama senin yerinde olsam utancımdan ağlıyordum Kur'an çarpsın fmdpdmdpdmsms

Küvet

Yasaklı
kasjdhf ya daha dün vuslat olurda bize vurursa sizinle olalım diyen shelbyci veletler burda yine ıqlarını sergiliyor, kardesim 61-67 dönemlerinde eminle o kadar birbirinize sövüp gelip karşımda çaresizlikten müt olmuşsunuz. dünya bittiğinde en çok makarayı ben yapacağım

Sakaryale54*

Ağır Atlı
kasjdhf ya daha dün vuslat olurda bize vurursa sizinle olalım diyen shelbyci veletler burda yine ıqlarını sergiliyor, kardesim 61-67 dönemlerinde eminle o kadar birbirinize sövüp gelip karşımda çaresizlikten müt olmuşsunuz. dünya bittiğinde en çok makarayı ben yapacağım
Lütfen az biraz delikanlı ol da çıkıp söylesene Vuslat bizi vurursa sizinle olalım diyen Shelbyci kimmiş çok merak ediyorum ndlddnslmsl