W70 i hangi klan kapatır?

W70 i kim kapatır ?

• NOP

• VUSLAT

• UP

• RM

• STAR

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Vuslat haric her klan kapatabilir. Nop en buyuk aday

ogba1903

Acemi
Merhaba Arkadaşlar ;

Ben 70. Dünyada UP-9 klanındaydım 1 saat öncesine kadar. Klan sorumlusu İskandinavya benden uzak bir köye destek atmamı istedi bende köyümdeki yarıdan fazla savunma elemanını gönderdim desteğe. Bu esnada klanla tüm bilgilerimde paylaşımdaydı bu işlem sonrası klan sorulusu beni hiç bi neden olmadan klandan atarak bana misyonerli saldırı düzenledi bu oyunu keyif için oynuyoruz ama bunun adına ne denir herkes çok iyi biliyor. Bunu tüm up klan yönetimine çevirdim ama konudan rahatsız olmak dışında bir girişimleri şu ana kadar olmadı. Ben 1 köy kaybederim ama bu bilgiyi tüm froum başlıklarının altında paylaşacağım kimlerle oynadığınızı görün diye.

İyi Akşamlar

PASİF BÜKÜCÜ

Mızrakçı
Merhaba Arkadaşlar ;

Ben 70. Dünyada UP-9 klanındaydım 1 saat öncesine kadar. Klan sorumlusuİskandinavya benden uzak bir köye destek atmamı istedi bende köyümdeki yarıdan fazla savunma elemanını gönderdim desteğe. Bu esnada klanla tüm bilgilerimde paylaşımdaydı bu işlem sonrası klan sorulusu beni hiç bi neden olmadan klandan atarak bana misyonerli saldırı düzenledi bu oyunu keyif için oynuyoruz ama bunun adına ne denir herkes çok iyi biliyor. Bunu tüm up klan yönetimine çevirdim ama konudan rahatsız olmak dışında bir girişimleri şu ana kadar olmadı. Ben 1 köy kaybederim ama bu bilgiyi tüm froum başlıklarının altında paylaşacağım kimlerle oynadığınızı görün diye.

İyi Akşamlar
Bende diyordum klan tanıtımını kim yapacak :)

ogba1903

Acemi
Bende diyordum klan tanıtımını kim yapacak :)

BU konu hakkında aksiyon almanızı bekliyorum kendisi ve up-9 klanı ile ilgili daha çok yere yazacağım

ben w69 da yenildim rakiplerime iyi oyundu tebrik ederim diye mesaj attım böyle oyun oynanmaz banlanması adına herşeyi yapacağım

Kolaylıklar