W70 ..FERYAT.. KENDİSİNİ GEÇTİK DİYE KLANDAN ATMASI

HaRdAsAn*

Acemi
Adam sana geçme beni diyor. Ona saygı gösteriyorsan söylediği söze de saygı göstermen Gerekirdi, hata sende hocam :)

eto1907

Baltacı
Birinci olunca alt tarafı 1.000 premium fazla alıyorlar.. birinci olunca ayrı bir şey var mi var madalya filan mı veriliyor oyun tarafından? @aztek77 hakkı yenilmiş.. sırf ego yani.. yazık olmuş adama

*SRM*

Okçu
Birinci olunca alt tarafı 1.000 premium fazla alıyorlar.. birinci olunca ayrı bir şey var mi var madalya filan mı veriliyor oyun tarafından? @aztek77 hakkı yenilmiş.. sırf ego yani.. yazık olmuş adama
listeler hazıranırken, kapatacaklar, ilk 3 sıralaması, kesim sıralamaları vs belirlenir. E arkadaşa da geçme denilmiş zaten. Burada hatalı kendisi oluyor maalesef.

*Angel of Death*

Kılıç Ustası
valla biri bana bi mesajda 30 kere abi dese bende atardım. bide konu emin sonuçta adam tam yetkili diktatör tipini beğenmese bile atabilirdi.

SADO*

Acemi
listeler hazıranırken, kapatacaklar, ilk 3 sıralaması, kesim sıralamaları vs belirlenir. E arkadaşa da geçme denilmiş zaten. Burada hatalı kendisi oluyor maalesef.
Salim abi sanırım ilk defa sana katılmıyorum
Duru abinin hakkı bu arada 1. Lik

AvB.

Hafif Atlı
Kendine saygı duymayan birine neyin saygısını gösteriyorsun? Bu alaca feryatın kendine saygısı yok ki. Hala oyunu oynuyor olabilmesi bile şaşırtıcı