W70 ..FERYAT.. KENDİSİNİ GEÇTİK DİYE KLANDAN ATMASI

aztek77

Acemi
Dünya başından beri bu oyuna emek verip mücadele ettik yeri geldi saldıriya dön dedi döndük savunmaya dön dedi döndük ama gel görki kendisini gectiğimizde 1.lik senin dememize rağmen 1.olmamızı hazmedemeyip bizi klandan atıp toplama sirküsü çekmiş kalıbının adamı olmadığını bi kere daha kanıtlamıştır benden size tavsiye hicbir dunyada bu zatla birlikte oyun oynamayın emekleriniz harap olur keşke düşmanın olup sana karşı savaşsaydım yazıklar olsun diyorum başka hiçbişey demiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20221213-191734_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20221213-191734_Samsung Internet.jpg
    172,1 KB · Görüntüleme: 342
  • Screenshot_20221213-113742_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20221213-113742_Samsung Internet.jpg
    463,3 KB · Görüntüleme: 343

CITY OF ANGELS

Mızrakçı
Kapamaya girdimi o dünya acaba, bilmediğimden soruyorum bulundukları klan kapatacaksa kimse kusura bakmasın sıralama stabil olmalı yerinde kalmalı yerinde saymalı
kim ne emek verdiyse iyi yada kötü o sıralamada görünüyor zaten ,
ama kapamaya girilmediyse savaşlar devam ediyorsa, 3 5 kişilik savaş değil rakip varsa eğer dişe diş devam ediliyorsa ozaman yapılan etik değil bencede

Amiah

Mızrakçı
Girilmesiyse etik mi ulan adamın aylarca uğraşını elinden alıyorsun hayırdır

Sizi insan sanıyorlar bide bak muhabbete az imkanı olsa neler yapacak eşek kadar adam kurduğu cümlelere bak

harbystar

Mızrakçı
Kapamaya girdimi o dünya acaba, bilmediğimden soruyorum bulundukları klan kapatacaksa kimse kusura bakmasın sıralama stabil olmalı yerinde kalmalı yerinde saymalı
kim ne emek verdiyse iyi yada kötü o sıralamada görünüyor zaten ,
ama kapamaya girilmediyse savaşlar devam ediyorsa, 3 5 kişilik savaş değil rakip varsa eğer dişe diş devam ediliyorsa ozaman yapılan etik değil bencede
Savaşlar biteli galibiyet sağlanalı aylar oldu. Sadece tek klana toplanıp kapatma yapılmamıştı oda önümüzdeki günlerde yapılacak.

O listede ki oyuncular ve sıralamaları Vuslat - Nop savaşında ki verilen emeğe bakılarak çok önceden oluşturulup kararlandı.

Bu arada nasipse frenzy reisin ilk defa oyun sonunu beklediği ve dünya kapattığını görmüş olacağız :)

JohnWick.

Casus
Aynı muhabbet 68 de Ferdi abiye yapıldı şaşırmıyoruz artık klanlar aleminde gerçekten tuhaf karakterler mevcut