W7 - diplomasi nedir

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaslar nacizane bir kacsoru size ?

ilk 10 klan kimlerle savasıyor ?

Kımler neyi hedefliyor ve neden anaforumu bizler kullanmıyoruz
sadece savasman degildir bu oyun saldırı alırken ve savasırken de sohbet edebılmektır ..

Bundan sonra klanca raporlarımızı da dıplomasılerımızı de paylassak daha ıyı olmaz mı ?

DeletedUser

Ziyaretçi
ilk 10daki klanlara sorarsanız cvp verirler kiminle savaş yaptıklarını...

kimi klanlar liderliği kimi klanlar eskiden kalma hususları temizlemek ister kimi klanlarda savunmada saldırıda lider olmak isterler..

ee tabikide savaşırken oyunun zevkinide çıkarmak gerek düşmanınızla muhabbet yada dostunuzla muhabbet etmeniz ikili ilişkilerde herzaman iyi olucaktır..

gelelim son sorunuza..

7. dünya forumunda 3 ana başlıkta ayarlamışlar. Altta yazıldığı gibi altındada tanımlar neden olduğu belirtilmiştir..

Klanlar Arası Diplomasi
Bu bölümde klanların kendi aralarındaki diplomatik konuları ele alınıyor.

Klan Tanıtımları
Bu bölümde klanlar kendilerini tanıtıyorlar.

Savaş Raporları
Bu bölümde savaş raporları yer alıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
"ilk 10daki klanlara sorarsanız cvp verirler kiminle savaş yaptıklarını..."

sagolasın yok gosterdıgın ıcın

Neyse Cevapların ıcın tesekkur ederım
Pekı ozaman sana 1 soru daha ..

Son 10 savas raporunun koyuldugu tarıhlerı kontrol eder mısın
dıplomasıyı sormuyorum bıle hele kı klan tanıtımını hıc?

Varmak ıstedıgım yer bu forum kullanılmıyor ama Klan yonetıcılerı bu forumu kullandırmaya yoneltmelı yoksa hangı baslık nerede buradakı herkes bılıyor ama oyuna tesvık ıcın burası hreketlendırılmelı bence

DeletedUser

Ziyaretçi
konu kendi klanınızdaki forum mu yoksa şuan yazdığınız yerdeki klanlar forumumu burada herkes nereye yazdığını biliyor ancak sorun şurda arkadaşlar başlıkları yanlış yerde açıyorlar ve bir sorunu 5 10 kere açılır vaziyette görüyoruz tabi buda forumu kullanışsız haline getiriyor

DeletedUser

Ziyaretçi
anaforumun ne kadar kullanıldıgı foruma katılan ve rapor koyulma tarıhlerınden bellı zaten ..neyse sadece fıkrımı paylastım ıyı oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
ben yoksam savaş raporları da koyulmaz :D

Bizim klanın raporları,savaştıgımız klanların raporları ve müttefiklerimizin raporları sürekli olarak güncel yayınlandı bu güne kadar..bunun dışında ise eski KAOS , DeSTaN , CROM klanlarının raporları yayınlandı... BARZO yu söylemiyorum o dönem düşmanımızdı...eger tartışmaya ve raporları koyan insanların emeklerine saygı duyan insan toplulugu olsa forumda...bu bölümler güncel olurdu...ama ne yazık ki bu durumda :))

DeletedUser

Ziyaretçi
modlar çalışmıyor ne nerde bellisiz :)

daha çok konu başlığı olmalı ve bie başlık güncelliğini kaybettikten 15 gün sonra silinmeli formda herşey eskimiş konular çorba olmuş ilgilenen yok , napalım bizde , ilgi görmemesi normal.

DeletedUser

Ziyaretçi
daha çok konu başlığı olmalı ve bie başlık güncelliğini kaybettikten 15 gün sonra silinmeli formda herşey eskimiş konular çorba olmuş ilgilenen yok , napalım bizde , ilgi görmemesi normal.
evet çok eskimiş konular var forumda w7de şimdiki savaş tan bahseden yok