W69 Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

THES

Mızrakçı
Sagdan solfan abilerini tasiyan enes nedense kendi köylerine taşıyor samandan bile alamiyor yaziiik

CEWM

Mızrakçı
Vurdugunuz yerden ses geliyor valla her gün bir oyuncunuz forumda ağlıyor topladınız beni diye :) o 3m kesimi 10 kişiyle yaptık diyen arkadaş 10 kişiyle klanı toplayıp onlara attığı kamilerle yaptığı kesimi burda övünerek anlatıyor :)
Bizim burda bir söz var: "Yaw he he, sizsiniz siz." Diye o da sizsiniz. İyi geceler cümleten.

Sana gelince 10 kişi ile kesim yaptık evet boş konuşmada gir oyuncu dosyalarını incele hatta dur yardımcı olayım

BU ARADA SADECE 6 oyuncunun düşmandan aldığı köy sayısı 61..
14 cewm
7 zel4ever
15 lenicat
6 darkshinezz
15 cebirci44
4 bychoes

köy dosyalarında inceleyebilirsiniz. Birde klan değişimleri yapan arkadaşlar oluyor onlar istatistiklere malesef sayılamıyor. Birde savaşlara nedense klanlar ekiplerini davet etmiyor. Buna rağmen bile onların toplam aldığı köy sayısından sadece klan arkadaşlarımın aldığı köy sayısı bile daha fazla. Boş laf yapmak basit ama sen çok takip etmiyorsun belli ki sadece laf olsun torba dolsun kafasındasın. Kolay gelsin tekrardan
1.png2.png

Kusursuzolay

Yasaklı
58 köylü CEWM 14 köy düşmandan 43 köy kendi klanından
81 köylü zel4ever 7 köy düşmandan 72 köy kendi klanından
49 köylü lecinat 15 Koy düşmandan 33 köy kendi klanından
38 köylü darkshinezz 6 köy düşmandan 31 köy kendi klanından
16 köylü bychones 4 köy düşmandan 10 Köy kendi klanından.
10 kisi dediginiz adamların sadece 6 kişisini paylasmissin diğer 4 kişi düşmandan değil sadece kendi klanından topladığı için ve düşmandan en fazla köy alan adamları paylasmissiniz o 10 kişiyi değil.
Sonra gelip burda utanmadan bana istatistik paylaşıp sözde ders vereceksiniz. Zavallılar sizi :)

Son mesajimdir bırakın "Savaşarak oynayıp zevk alalım" klanı toplayarak zevk alan sizler gibi sonra foruma girip aglamayalim.

İyi oyunlar tüm w69 oyuncularına dost rakip herkes için geçerli.

necromanze

Yasaklı
10 kisi dediginiz adamların sadece 6 kişisini paylasmissin diğer 4 kişi düşmandan değil sadece kendi klanından topladığı için ve düşmandan en fazla köy alan adamları paylasmissiniz o 10 kişiyi değil.
Sonra gelip burda utanmadan bana istatistik paylaşıp sözde ders vereceksiniz. Zavallılar sizi :)

Son mesajimdir bırakın "Savaşarak oynayıp zevk alalım" klanı toplayarak zevk alan sizler gibi sonra foruma girip aglamayalim.

İstatistikler için teşekkür ederiz excel kardeş yarın gel PITIR'da işe başla. Sen klandaki pasif adamlar toplanıyor diye neden bu kadar ağladın dostum? Bizim arkadaşlar seni de mi topladı? Pasif adamı siz alıp göğe mi çıkarıyorsunuz klan olarak?

Pasif topluyoruz globale gelip ağlıyorsunuz. Op yapıyoruz yine gelip ağlıyorsunuz. Biraz oyun oynayın artık ağlamak yerine.

Burada bizim arkadaşlarımıza "zavallı" demeden önce kendi arkadaşının bizim arkadaşımızın aile değerlerine yönelik yazdıklarına bir açıklama yapsaydın keşke. O zaman gerçekten bir karaktere sahip olduğunu düşünürdüm ve sana saygı duyardım. Ama bu kadar çok ağlamandan sonra saygı gösterilerek bir tarafın yok.

CEWM

Mızrakçı
sen benim 43 köy aldığımı kanıtla sana burada özür dileyeceğim çocuk

CEWM

Mızrakçı
kıskançlığından ağlamaktan başka bir şey yapmıyor şey mi yaptın
toplam köy sayısı - düşmandan alınan = gerisi kendi klanı
kopyala yapıştır.
bilgi yoksunu tek tek girip köy dosyalarını izle sana verdiğim akıl dersini iyi al hadi bakalım ağlamaya devam et .

Kendi klaninizi toplayın gelişin savaşmadan sonra bı optq güzel köy toplayıncq aman Allahım şaşırın :) tebrikler güzel taktık deniyecem havalı oluyor sanirim

Lenicat-

Acemi
Kanka öyle bi konuşuyosunuz ki şaman klanı sanki pasif hiç toplamıyor :D Kimden kaç köy alındığına gelirsekte karşıklı olarak şuana kadar klanların ne kadar köy alıdıkları ortada zaten :)

necromanze

Yasaklı
Arkadaşlar truva olayını burada arkadaşlar sürekli ülkelerin istihbaratlarıyla Atatürk'ün hikayeleriyle anlatıyorlar. Halbuki Roma İmparatorluğu savaşa giderken imparatorun savaşa katılma mesajına (sirküler :D) dönmeyen kolonileri işgal edip kendi bünyesine katardı. Tarihteki ilk pasif toplama olayı olarak adlandırılır bu :D:D:D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Arkadaşlar truva olayını burada arkadaşlar sürekli ülkelerin istihbaratlarıyla Atatürk'ün hikayeleriyle anlatıyorlar. Halbuki Roma İmparatorluğu savaşa giderken imparatorun savaşa katılma mesajına (sirküler :D) dönmeyen kolonileri işgal edip kendi bünyesine katardı. Tarihteki ilk pasif toplama olayı olarak adlandırılır bu :D:D:D

Bu w de sadece oyun ile ilgili yeni şeyler öğrenmediğim için çok şanslıyım :D

zel4ever

Milis

o 72 köy değildir 72 olsa duramazsın