W69 Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

pakaloka

Mızrakçı
Pıtırın sığıntı kedicikleri forumlarda herkese laf atar olmuş :) haritada görüşmek dileğiyle hepinizle.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Oyunda bazi arkadaslar savasmaktan cok mesajlasmayi seviyor. Bu arkadaslar delikanli ise ben soyle diyeyim. Beni kestigini iddaa etmis yok baskalarinin kamisi kalmamis raporlari paylassin hesap silip gideyim. Böyle yalan dolan ile isi olan çoluk çocugun lafina inanan, onu takip edenler kaybetmeye maalesef mahkum. Onun haricinde ben oyuncu oldugunu iddaa edenler ile klandan cikip tek basima savasmayi da kabul ettim esit sartlarda kabul etmediler :) yani burada ne soylense boş, nezaketle anlattiklarimizi anlamayanlara, vura vura ogretecegiz.

pakaloka

Mızrakçı
Oyunda bazi arkadaslar savasmaktan cok mesajlasmayi seviyor. Bu arkadaslar delikanli ise ben soyle diyeyim. Beni kestigini iddaa etmis yok baskalarinin kamisi kalmamis raporlari paylassin hesap silip gideyim. Böyle yalan dolan ile isi olan çoluk çocugun lafina inanan, onu takip edenler kaybetmeye maalesef mahkum. Onun haricinde ben oyuncu oldugunu iddaa edenler ile klandan cikip tek basima savasmayi da kabul ettim esit sartlarda kabul etmediler :) yani burada ne soylense boş, nezaketle anlattiklarimizi anlamayanlara, vura vura ogretecegiz.
malesef ki sana hak veriyorum mesajlaşmayı seven ama savaşmayı bilmeyen bir ton oyuncu var yalan dolan dönen ile bir dünyada malesef ki böyle şeyler oluyor kamisi kalmamış dedikleri oyuncuların 100 ün üzerinde köyü var akıl mantık işi değil tabiki ama seninde dediğin gibi burada ne söylense boş herşeyi izleyip göreceğiz.

CEWM

Mızrakçı
Enes oyunu bıraktı harita yapmıyor artık @pakaloka sana zahmet bir güncel harita yapta bakalım geçen gün ki gibi olması dileklerimle.

CEWM

Mızrakçı
@Jaamm bu arada hocam puanınız çok düşük olduğu için morale takılıyoruz ama 1 değil 10 kami de atarak biz almak istediğimizi alırız ve hedefimize bir şekilde ulaşırız.

Kesim puan yapmanız bu sebepten dolayı normaldir.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Özellikleri itibariyle tam oynanılacak w idi ama o bu sebepten değeri bilinemedi olsun.. Barbar alımı olmaması çok yeni olasılık doğuruyordu girmeden üzerine çok planlama yapmıştım , düşman içindekilerin madenleri 0 layacaktık kendi içimizdekilerin seviyesini maksimize edecektik filan filan ama maalesef uygulamak nasip olmadı. Olsun yeni insanlar dostlar tanırız dedik o oldu. Oynayan herkesin eline sağlık. PITIR klanlarını tebrik ederim. W yi sonuna kadar oynamış biri olarak verebileceğim tavsiye, bir daha barbar alım olmayan w açılmaması yönünde olur. Zira istenilenin aksine pek bi anlamı olmadı. Belki ışınlanma olsa klanlar konumu ona göre belirleye bilse yorumum başka olurdu ama bilemeyeceğim..

sersereM

Kılıç Ustası
Barbar alımının olmaması bence güzel ama diğer özelliklerle desteklenmeli.
-ışınlanma kesin olmalıydı.
-dünya hızı biraz daha yüksek olabilirdi.
-klan kilitleme olabilirdi.
-klan sayısı kesinlikle minimum 75 olmalı her dünya için yoksa şekil 1a’da gördük alfabe yetmedi alt klanlara.