W68 Neler Oluyor??

Ersingltkn

Okçu
Dostlarım konu vefa-gölge sınırı konusuyken son bir yorum yapmak istiyorum ve zannımca bu benim en doğal hakkım çünkü merkezde tüm klanlardan op yiyen, opun karşılanması için organizasyonu yapan gerek vefaya gerek gölgeye en büyük darbeleri vuran da opları ayarlayan da benim. Benim bu konular hakkında en baştan beri duruşum belli ve yine aynısını tekrarlayacağım ama bu sefer geçmiş zaman kipi kullanmak zorundayım çünkü sürekli ağlayacaksanız oynamayalım dedim. Şimdi de Ağlayacağız deseydiniz oynamazdık diyorum. iyi forumlar :))

sana bur şarkı ile cevap vermek istiyorum.

doktor6363

Kılıç Ustası
Sen biraz daha konuşmaya devam edersen ben sana tüm dünya sürecini bi baştan sonra anlatmaya başlarım, bu zamana dek sevdim saydım dediğim Fatihi de bu kez ne olursa olsun derim buraya çıkacak yüzünüz kalmaz.
Az biraz aklını kullan da hala şunu düşün bu kadar adam niye döndü bize vurdu diye, özellikle neyin mesajlarını verdiler diye.
Bak ben sadece işin gırgırına yorumlar yazdım, kendi klanım bile bilmez bazı şeyleri ama bence çok zorlama böyle haklı olmaya çalışma, bu dünya nasıl bir yol izlediniz ne konuşup ne yaptınız diye sıralamaya başlarsam dediğim gibi oturur rezil olursun.

Bi oyun oynadık, müttefiktik, son ana kadar iyi kötü zaman geçti, sevdiğim kişilerin hatrı bari kalsın, kışkırtma yani boşuna, hem köy kasmaya geldim yazıyordun bilgim yok bişeyden diyordun, maşallah 2 günde bir aydınlanma gelmiş de dünyayı çözmüşsün hemen.

Bir ünlü düşünür ne demişti;
uzun yazılar, uzun yazılar...

neden bolubjk yani nick, şehir olarak

doktor6363

Kılıç Ustası
Dostlarım konu vefa-gölge sınırı konusuyken son bir yorum yapmak istiyorum ve zannımca bu benim en doğal hakkım çünkü merkezde tüm klanlardan op yiyen, opun karşılanması için organizasyonu yapan gerek vefaya gerek gölgeye en büyük darbeleri vuran da opları ayarlayan da benim. Benim bu konular hakkında en baştan beri duruşum belli ve yine aynısını tekrarlayacağım ama bu sefer geçmiş zaman kipi kullanmak zorundayım çünkü sürekli ağlayacaksanız oynamayalım dedim. Şimdi de Ağlayacağız deseydiniz oynamazdık diyorum. iyi forumlar :))

Şu oyunu bir kaç dünyadır oynuyorum böele class forum paylaşımı görmedim :D

Pollyanna**

Baron
Bolubjk aslında Adıyamanlıdır. Çok küçükken bir gün Boluya gezmeye gidiyorlar. Boluyu çok beğeniyor ve diyor ki "Büyüyünce Bolu'da yaşayacağım" Fakat şartlar maalesef onun Bolu'da yaşamasına el vermiyor. Bolu daima içinde bir ukde kalıyor ve oyuna başlarken de bu nicki almaya karar veriyor. Çünkü Bolu hayalinin bir gün gerçek olacağına yürekten inanıyor.

doktor6363

Kılıç Ustası
Bolubjk aslında Adıyamanlıdır. Çok küçükken bir gün Boluya gezmeye gidiyorlar. Boluyu çok beğeniyor ve diyor ki "Büyüyünce Bolu'da yaşayacağım" Fakat şartlar maalesef onun Bolu'da yaşamasına el vermiyor. Bolu daima içinde bir ukde kalıyor ve oyuna başlarken de bu nicki almaya karar veriyor. Çünkü Bolu hayalinin bir gün gerçek olacağına yürekten inanıyor.

İnşallah olur ya. Ben gittim geçen yıl yardıma ablamlar oraya taşındıydı, çok güzel sakin bir şehir

MerCem

Mızrakçı

pembiş ne demek ve nereye varmak istemektedir?

bolubjk*

Ağır Atlı

2007 yılının kasvetli kış aylarında yukarıdan kulağıma bir ses geldi, sen artık o Bolubjk sin diye... Sonra kendimi bir anda Bolubjk diye buldum.. o gün bugündür değişmedik işte nickimizi, düşün işte yaratıcılığımın ne kadar olabileceğini.. Hocam Boluluyum ve fanatik Beşiktaşlıyım :) , hatta tüm şifrelerim falan da yine bolu-bjk ile ilgili kombinasyonlarla ilgiliydi geçmiş zamanlarda :/ Merakını giderebildim umarım

2007 yılının kasvetli kış aylarında yukarıdan kulağıma bir ses geldi, sen artık o Bolubjk sin diye... Sonra kendimi bir anda Bolubjk diye buldum.. o gün bugündür değişmedik işte nickimizi, düşün işte yaratıcılığımın ne kadar olabileceğini.. Hocam Boluluyum ve fanatik Beşiktaşlıyım :) , hatta tüm şifrelerim falan da yine bolu-bjk ile ilgili kombinasyonlarla ilgiliydi geçmiş zamanlarda :/ Merakını giderebildim umarım

Beşiktaş'lı olup fanatik olmayana denk gelmedim hocam hiç zaten :) Bu sene hem denk getiremedim hem de takım psikolojimi bozduğu için maça gelemedim ama seneye kesinlikle en az bir maç için geleceğim başkanım, bilginize :)

doktor6363

Kılıç Ustası

Diğer arkadaş gidermişti zaten de bu da iyi oldu :D bende beşiktaşlıyım :) da fanatikliği bırakalı baya oldu kadroyu say desen sayamam şuan :D

JohnWick.

Casus
k pascha adlı oyuncuya ayıp mı edildi klanda acaba şöyle bir görsel gördüm neler oluyor 68de ?

Eklentiler

• asd1.jpg
    asd1.jpg
    183,7 KB · Görüntüleme: 81

JohnWick.

Casus
Tam tersi olma ihtimali yok mu hiç, taraflı gelmiş gibisin foruma :)
o kadar emek verip rankta 2 .sırada olan bir adamı klandan atıp vurmak pek taraflı gibi gelmedi aman neyse herkes kendine yakışanı yapar tabiki bilmediğmiz şeyler vardır ama o oyuncuyla başka dünyalarda oynadım hesap sahibi değişmediyse çoluk cocuk muhabbetlere yada haraketlere katılcak yada yorum yapıcak bir oyuncu değil.