W68 Neler Oluyor??

MerCem

Mızrakçı
Biran seni mercem sandım

diğer eleman kim bilmiyorum ama ben eğer böyle bir yorum yapacak olsaydım kanıtlarıyla gelirdim, boş yapmazdım. bu güne kadar vefayla ilgili dediğim şeylerde de yalancı çıkartılmadım. halbuki bazı akbabalar tetikte beklerdi yalancılığımı ortaya çıkarmak için. boş adam, işsiz, kolsuz, noob, lama, her türlü sıfata amenna ama yalan söylediğim vaki değildir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
diğer eleman kim bilmiyorum ama ben eğer böyle bir yorum yapacak olsaydım kanıtlarıyla gelirdim, boş yapmazdım. bu güne kadar vefayla ilgili dediğim şeylerde de yalancı çıkartılmadım. halbuki bazı akbabalar tetikte beklerdi yalancılığımı ortaya çıkarmak için. boş adam, işsiz, kolsuz, noob, lama, her türlü sıfata amenna ama yalan söylediğim vaki değildir.
Eleman derken üslubuna dikkat edersen sevinirim.

segezha

Casus
Sen yukarıdaki arkadaşımızın az önce yaptığı gibi bize saygısızlık yaptın. Hala yapıyorsun. Kastettiğim şey buydu. Yoksa herkes fikrinde özgür, istediğini söyleyebilir

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Furkan üzülürsün abicim hiç deneme tanıdıkların yanına kâr kalsın :)
Geçmiştim vefa da oynamıştım tanıdığım insanlar var evet abi diye sevdiğim 2-3 kişi var bunların içinde ama o zamanlar böyle oyun oynamıyordunuz bana gene sohbet için yazın gene bir oyun oynayalım deyin klanlar dışında sohbete de gelirim oyun oynamaya da gelirim abi benim bu oyunda kimseye kin tutmadığımı bilirsin eğer beni gerçekten tanıdıysan olmayacağını zaten bilirsin ama üzüleceğim kısmı anlamadın ne konuda üzüleceğin açık konuşur musun lütfen

MerCem

Mızrakçı
Sen yukarıdaki arkadaşımızın az önce yaptığı gibi bize saygısızlık yaptın. Hala yapıyorsun. Kastettiğim şey buydu. Yoksa herkes fikrinde özgür, istediğini söyleyebilir

doğruların yüzünüze çarpılmasına alışık olmayabilirsiniz hatta buna saygısızlık da diyebilirsiniz ama ben de böyle biriyim işte ne yapacaksın dilimin kemiği yok. farkettiysen arkadaşlarımın ricası üzerine kaç gündür hiç bir şey yazmıyordum ama direk ismimi verdiğin için yazma gereği duydum. her mesajıma yada bana yazılmış mesaja summon eden akbabalarla uğraşmamak için tekrar gidiyorum. erayı sevdiğim için sana şahsi hiç bir şey yazmadım. arkamdan bir şey yazacaksan da isim vermeden yaz da gelmek zorunda kalmayım. hadi kal sağlıcakla.