W66 kapatma listesi

kardanAdam

Baltacı
Trollüğü bir kenara bırakıp başlığa gelecek olursak dünya hakkında birkaç kelam etmek isterim,

Savaşlar hakkındaki görüşlerimi zaten biliyorsunuzdur, lakin burada zorba klanının sergilediği güzel bir diplomasi savaşı vardı.

Kendilerini tebrik ediyorum, klanına önderlik yapan "belli başlı" oyuncularını da ayriyetten tebrik ediyorum.

Alay klanlarını inanın üzülerek söylüyorum ki tebrik edemiyorum (kesinlikle bir hakaret değildir, bizzat bu cephede savaştığım için yakından gözlemleme fırsatım oldu) istediğiniz eleştiriyi yapabilirsiniz en doğal hakkınız, sonuç olarak bir oluşumları var ilerleyen dünyalarda daha iyi bir seviyeye gelebilecek potansiyeldeler. Örneğin Zorba klanının alt segmenti bir klan kendilerinin de bu durumu eleştireceğini pek düşünmüyorum. (Tabiiki de kötü bir klan değiller fakat çok iyi seviyede bir klanda değiller özetle)

Çatapat'a gelecek olursak evet fazla şımarıklar, fazla laklakçılar fakat gösterdikleri direniş ortada, ben şahsen çatapat cephesinde savaşmadığım için bizzat gözlemleyemedim fakat istatistiksel olarak gözlemlediğimde revinantz, mutios, willyc, tystnad, komedian (6epkah ve onku'da gözüme çarptı) bu savaşta öne çıkan isimlerdir. Genel olarak oyunun biraz acemisi olduklarını ifade ediyorlardı kendileri ya bu sebepten ya da ters giden başka sebeplerden ötürü dünya başından beri haritada çok pasif pozisyonda kaldılar fakat kendi alanları içerisinde güzel bir savaş sergilediler tebrikler. Küçük bir ekiple neler yapılabileceğini herkese çok güzel gösterdiler.

Sonuç itibariyle Zorba klanları dünyayı genel olarak elinde tuttu, istedikleri gibi ve başarılı bir diplomasi sergilediler.
Oyunda aynı haritada Sado pozisyonunda dünya kapatan klanlar da oldu, imkansız değildi. Fakat dost düşman herkesin bildiği gibi hem yönetimsel hem ekip ruhu anlamında zayıf kalındı ve yıkım kaçınılmazdı.

Her cephede de savaşan takdire layık oyuncular vardı hepsini tekrardan tebrik ediyor oyun hayatlarında başarılar diliyorum. w66' da *Alpagu ile başlayan maceramız güzel insanlar ve rakipler tanıyarak son bulmuştur. ( her ne kadar yüksek dozda sürtüşmeler de olsa)

Son olarak kapatma listesine rakipten oyuncu dahil etmek şık hareket olmuş, kimin kararı bilmiyorum lakin eğer Lordhagi'ninse kendisini ayriyetten tebrik ediyorum, epey kalabalık bir paktta sadece 50 kişilik bir listede rakibe yer vermek bana göre güzel bir hareket.

Kalbini kırdığımız arkadaşlar olduysa af diler, kalbimizi kırdığını düşündüklerimiz var ise de af eyleriz. Sonuç olarak bu bir oyun, önümüzdeki dünyalarda tekrardan denk gelmek dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla ..
Çok güzel yazmışsın ama, uzun uzun yazılar yazmak birşeyleri bildiğini göstermez.
Öncelikle dünya başından bu yana verdiğimiz savaşları gerçekten bizlere karşı savaşan eibo,Black, savage gibi klanlar bilir.

Dünya ilerledikçe sado savaşı başladıktan sonra tam operasyona başlarken bir anda müttefik Klanımız savage savaş isteğinde bulundu.

Bizde soda klanları zaten hiç savaş yapmadıkları için (bize tehdit olmazlar diyerek) o cepheyi yine boşlayıp savage klanlarına op yaptık.

Şahsına düzenli saldırılar almamış olduğun için bunu yazdığını düşünüyorum. Fakat burda da harita okuman zayıf. Eğer haritayı gerçekten okusaydın, 57.ALAY Klanlarının harita üzerinde savaş yaparak yaptığı hamleyi görürdün diye düşünüyorum.

Sonuç olarak arkamızda düşman kalmadı ve soda klanlarına düzenli gidilmeye tam başladık ki. Dünya bitti :) IMG_20211122_104547.jpg

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Kapatan arkadaşları tebrik ederim. bu dünya bu kadar kolay kapanıyorsa burada en büyük pay birlik olamayan bizlerindir.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Çok güzel yazmışsın ama, uzun uzun yazılar yazmak birşeyleri bildiğini göstermez.
Öncelikle dünya başından bu yana verdiğimiz savaşları gerçekten bizlere karşı savaşan eibo,Black, savage gibi klanlar bilir.

Dünya ilerledikçe sado savaşı başladıktan sonra tam operasyona başlarken bir anda müttefik Klanımız savage savaş isteğinde bulundu.

Bizde soda klanları zaten hiç savaş yapmadıkları için (bize tehdit olmazlar diyerek) o cepheyi yine boşlayıp savage klanlarına op yaptık.

Şahsına düzenli saldırılar almamış olduğun için bunu yazdığını düşünüyorum. Fakat burda da harita okuman zayıf. Eğer haritayı gerçekten okusaydın, 57.ALAY Klanlarının harita üzerinde savaş yaparak yaptığı hamleyi görürdün diye düşünüyorum.

Sonuç olarak arkamızda düşman kalmadı ve soda klanlarına düzenli gidilmeye tam başladık ki. Dünya bitti :) 30474 adlı eklentiyi görüntüle
Savaş yaparak:D

Mutios

Yasaklı
1637600484029.png
Şunu ciddiye almayın. Bayrak kasmaya geldi onuda beceremedi. Bize köy büyütüyor işte ^^__^^

Mutios

Yasaklı
Kasmadığımı nerden biliyorsun? Baya iyi kastım şaka maka.
Alaya karaktersiz vs. diyerek savaş açtığınız zaman beni ciddiye alıyordun şimdi almıyorsun bak ne kadar kırıldım. Anlatamam =)

Dostum alay düşmanlığı için world66ya girip pılını pırtını toplamadan ilk fırsatta kaçan bir adamsın. Burda senin gibilerden çok sildim:) O yüzden ciddiye almamak en iyisi. Kapanan dünyaya forumda yazı yazabilmek için giren adamsın :D Neyini ciddiye alayım?

PARS Estergon

Ağır Atlı
Dostum alay düşmanlığı için world66ya girip pılını pırtını toplamadan ilk fırsatta kaçan bir adamsın. Burda senin gibilerden çok sildim:) O yüzden ciddiye almamak en iyisi. Kapanan dünyaya forumda yazı yazabilmek için giren adamsın :D Neyini ciddiye alayım?
Kapanan dünyayı kapatan zorba'yı ben tebrik ettim, dünya açılırken de zorba alır dedim zaten. Konuyu değiştir, değiştirebildiğin kadar rüzgar nerden eserse yelkenini oraya aç. w66 giriş tarihime bak sonra konuş, pıl pırtı toplamak vs. konuları fazla havada kalıyor=)

Mutios

Yasaklı
Kapanan dünyayı kapatan zorba'yı ben tebrik ettim, dünya açılırken de zorba alır dedim zaten. Konuyu değiştir, değiştirebildiğin kadar rüzgar nerden eserse yelkenini oraya aç. w66 giriş tarihime bak sonra konuş, pıl pırtı toplamak vs. konuları fazla havada kalıyor=)

Forumda gezinmeye devam. Hadi çocuşum hadi bordo klavyelim