w65 Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

karairf21

Mızrakçı
Önkayit yapan oyuncular ışınlan kullanabilsinler bundan daha güzel bir öneri olamaz diye düşünüyorum destekleyin beni:)

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Yön seçimi olursa kullanabilirsiniz. Yön seçimi olmazsa kullanamazsınız.

YALNIZBARON

Yasaklı
Benim de bir önerim var , Işınlanın oyuna w özelliklerine hiç bir katkısı yok ışınlan yok , arkadaşını davet etle insanlar aynı şeyi kullanıyor . Bir w de ışınlan olmayacaksa arkadaşını davet etle yanına taşımak da olmasın işte o zaman bu özellik kapatılıp açılabilir.

FATAL*DEWLET

Mızrakçı
Açıkçası bu dünyanın beklediğim ortada şehir olanı umarım o şekilde gelir temennim o yönde
Işınlama konusuna gelirsek bence ışınlanmanin olması lazım özellikle son 2 dünyada oyuncular olarak bundan rahatsızlık duyduğumuzu belirtmek isterim ışınlama olduğu zaman oyun zevki daha bı fazla oluyor
Son sorum olarak 65.dunya için herhangi bi tahmini olan varmı açılış tarihi için

niycin

Baltacı
Unutmayın;
Açılacak dünya özellikleri, premium özellikler ve oyun kurallarını ihlal eden davranışlar (bot,multi,script vb.) ile ilgili içeriğe sahip öneriler kabul edilmemektedir. Öneriler "Geri Bildirim" içerikleri değildir.

Zaten forum yöneticileri tarafından gerekli konu ve bilgilendirme yapılmış bölüm hakkında. Bu bölümde dünya özellikleri ile ilgili öneriler kabul edilmemektedir diye belirtilmiş. Peki dünya özellikleriyle ilgili önerilerimizi nasıl ileteceğiz sayın moderatörlerim. Classic dünya açılırken herkesi dinlemiştiniz, çokta güzel bir dünya idi özellik bakımından. Ama normal dünyalarda işleyip bu şekilde değil malesef. Acaba normal dünyalarda da aynı şekilde olsa daha iyi olmaz mıydı? Hepsi için değil en azından 5 dünyada bir oyuncuların istediği şekilde açılsa mesela dünyalar hem oyuncular, hemm oyun yöneticileri memnun kalır diye düşünüyorum. Bu mesajım dünya özellikleri ile ilgili değil, genel işleyiş hakkında bir öneridir. Tişekkirler :)

Tibelda

Emekli Görevli
Unutmayın;
Açılacak dünya özellikleri, premium özellikler ve oyun kurallarını ihlal eden davranışlar (bot,multi,script vb.) ile ilgili içeriğe sahip öneriler kabul edilmemektedir. Öneriler "Geri Bildirim" içerikleri değildir.

Zaten forum yöneticileri tarafından gerekli konu ve bilgilendirme yapılmış bölüm hakkında. Bu bölümde dünya özellikleri ile ilgili öneriler kabul edilmemektedir diye belirtilmiş. Peki dünya özellikleriyle ilgili önerilerimizi nasıl ileteceğiz sayın moderatörlerim. Classic dünya açılırken herkesi dinlemiştiniz, çokta güzel bir dünya idi özellik bakımından. Ama normal dünyalarda işleyip bu şekilde değil malesef. Acaba normal dünyalarda da aynı şekilde olsa daha iyi olmaz mıydı? Hepsi için değil en azından 5 dünyada bir oyuncuların istediği şekilde açılsa mesela dünyalar hem oyuncular, hemm oyun yöneticileri memnun kalır diye düşünüyorum. Bu mesajım dünya özellikleri ile ilgili değil, genel işleyiş hakkında bir öneridir. Tişekkirler :)

Konuyu yazdığımız maddeye rağmen açık tutmaktaki amacımız ne olabilir? :) Konuya uygun şekilde tartışın ve gerek görülmesi durumunda uygun olan geri bildirimleriniz değerlendirilsin.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konunun açık olma sebebi fikirlerinizi bizimle paylaşmanızdır. Bu konuda önerinizi çekinmeden bize yazabilirsiniz. Her sunulan öneriyi uygulamaya almamız maalesef mümkün olmuyor ancak uygulanabilecek öneriler geldiğinde topluluk yöneticimiz geçtiğimiz dünyalarda yaptığı gibi ayarları düzenliyor, yeni açılacak dünyalarda dikkate alıyor.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.