w64 Güncel Tartışma

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
Tebrikler işte siz busunuz ve bunla övünürsunuz.
Günlerdir anlatmaya çalıştığim.
Kişilik karakter onurlu yaşama.
Anladıniz mi gülüp geçecekmisiniz.
Yazık sizi yetistirenlere, başka bişey demiyorum.

Şiiş sus konuşma yoksa inanırım.Sıra sana gelmesi için @Mandıra Filozofu kardeşim işleri hızlandırıyor işte daha ne istiyorsun kinini diri tut seni böyle hırslı ve öfkeli halinle w64 de sileceğim gün geldiğinde asıl zevki alacaksın :)

Tebrikler işte siz busunuz ve bunla övünürsunuz.
Günlerdir anlatmaya çalıştığim.
Kişilik karakter onurlu yaşama.
Anladıniz mi gülüp geçecekmisiniz.
Yazık sizi yetistirenlere, başka bişey demiyorum.
Ya sen kimsin ki milletin ailesine vs laf yapiyosun ne haddine luzumsuz . Dunyadaki ilk truvayi attiran sizsiniz ben de senle beraber 2 kisiye daha aciyorum o klanda aile mevzusunu katma buraya karakter bozuklugu yapma .

DeletedUser74985

Ziyaretçi
O kadar bilgi paylaştım o kadar aramızda güzel hoş ve seviyeli bir atışma oldu hiçbir şekilde aile kurumunu hedef almadık ama kimse kusura bakmasın yukarda haddini bilmez birinin aile işlerini karıştırmak şerefsizliğin önde gidenidir. Bu oyun strateji oyunudur yok karakterden dem vurmaya başlarsanız hiç bu oyuna devam etmeyin. Karakterden bahseden aileyi karıştırıyorsa o zaman kendi arkadaşların gözünde de bir hiçtir.

badrose

Milis
Cevap veriyor ya.
Beyler kendinize gelin.
Haine çanak tutan insanlar ne zaman oldunuz siz.
Sizle nereye gidecek bu millet.
Kalleş arkadan vuran insanlar ne zaman adam oldu.
Hem cevap verebiliyor hemde arkasında duruluyor.

sana cevap vermeye değmez
sadece ipini elinde tutanlara bir şey söyleyeyim şunun ipini fazla gevşetmeyin olmadık yerlere salça oluyor

her klan aynı şeyi yapıyor kendileri yaparken sıkıntı yok ama başkaları yapınca yok şerefsiz yok onursuz bırakın artık bu söylemleri oyununuza bakın
istihbarat üyeleri kendi ülkeleri için kahraman diğer ülkerler için haindir
adamlar uzun süreli bir operasyonu başarı ile tamamlamış tabiki onlar konuşacak
son olarak
"Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu o'dur. " Friedrich Nietzsche.