w64 Güncel Tartışma

Larien.

Yasaklı
Ben okudum, okumaya da devam ediyorum,
Var mı örneğin varsa söyle bizde bilelim.
Ne zaman Türkler saf degistirmisler savaşın ortasında.
Veya ne zaman birilerinin içinde sığıntı gibi durup sonra isyan çıkarmışlar düşman guclerin etkisiyle.
Olaylar var ama bunlar hep hain oldular tarihte isimlerini o şekilde aldılar.
Sen bu saftasin belli.

aynen baya iyi okumuşsun. en basit örneği git osmanlıyı oku. vahdettin örneği bile yeter sana. en basit örneğini vereyim mesela sana çünkü sende lise seviyesinden bile düşük bilgi var. malazgirt savaşı nasıl kazanıldı mesela?

burada klavye başında boş yapıyorsun. tuvalet terliği bile senden daha zeki ve daha işlevsel şu hayatta.

Spedy Gonzales

Mızrakçı
Ben okudum, okumaya da devam ediyorum,
Var mı örneğin varsa söyle bizde bilelim.
Ne zaman Türkler saf degistirmisler savaşın ortasında.
Veya ne zaman birilerinin içinde sığıntı gibi durup sonra isyan çıkarmışlar düşman guclerin etkisiyle.
Olaylar var ama bunlar hep hain oldular tarihte isimlerini o şekilde aldılar.
Sen bu saftasin belli.
Bu adam harbi sıkıntı oyunu bile nerelere bağlıyor az bıraz daha zorlarsak vatan haini veyahut din perspektifinden hepimizi imansiz birakabilir sen çok yanlis yerdesin abi yada diriliş'i çok fazla izliyon izleme bence

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
aynen baya iyi okumuşsun. en basit örneği git osmanlıyı oku. vahdettin örneği bile yeter sana. en basit örneğini vereyim mesela sana çünkü sende lise seviyesinden bile düşük bilgi var. malazgirt savaşı nasıl kazanıldı mesela?

burada klavye başında boş yapıyorsun. tuvalet terliği bile senden daha zeki ve daha işlevsel şu hayatta.

Vahdettin ne yaptı kardeşim.
Osmanlı da Osmanlı gibi davranıp, İsrail ajanı mi çıktı. Osmanliya mi saldırdı sonrasında.
Bırak tarihi okumayı atlarını örnek almayi,
Cüneyt Arkın filimlerini bile izlesen daha yakışık yaşardin şu hayatta.
Sacma saçma konusmayin.
İstihbarat Ajani başka birşey hainlik başka birşey.
Savaşta bile onurluydu bizim atalarımiz.
Ama sen bu işi yabancı kaynakların hayal ürünü ile ürettiği kendi kahramanlarından ogrendigin için, savaşta her yol mübahtir.
Mantigindasin.
Ula hala konuşuyorlar.
Gel bunu birde karşımda konuş.
Mahallende konuş.
Hala mahalle kültürü kalmissa tabi bulunduğun yerde.
Klavye işte yürek yediriyor insanlara, altta kalmamak için herşeyi soylettiriyor,
Ne iş yapıyorsun hayatta ne başardın desen.
Hainlik planları yaptık diyecek.
Gelmiş haspam benle zeka yaristiriyor.
Biliyor ya denk gelmeyecek benle.
Ben daha ömrümde haini öven böyle bir kitle görmedim.

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Bu adam harbi sıkıntı oyunu bile nerelere bağlıyor az bıraz daha zorlarsak vatan haini veyahut din perspektifinden hepimizi imansiz birakabilir sen çok yanlis yerdesin abi yada diriliş'i çok fazla izliyon izleme bence

Yok kardesim sunu diyorum ben.
Bu mantık insanın karakterine yansır.
Oyundur doğrudur.
Dusunki arkadaşlarınla Halisaha maçı yapıyorsun.
Adam sana pas vermiyorsa sürekli kendisi oynuyorsa bencil dersin doğru mu.
İşte burda da böyle.
Bir insan bu hainliği habersizce arkadan vurmayı. Kabul ediyor. Hoş karşılıyorsa.
Nasıl bir karaktersir sizce ????
Evet buna cevap verin bunları yapan nasıl bir karakterdir.
Ben oyun için yaptım yoksa ben böyle seyelre karşıyım mi diyor bu insanlar.

TheFnL

Kılıç Ustası
:oops:
Osmanlı da Osmanlı gibi davranıp, İsrail ajanı mi çıktı. Osmanliya mi saldırdı sonrasında.
Sacma saçma konusmayin.
Ama sen bu işi yabancı kaynakların hayal ürünü ile ürettiği kendi kahramanlarından ogrendigin için, savaşta her yol mübahtir.
Mantigindasin.
Ula hala konuşuyorlar.
Mahallende konuş.
Klavye işte yürek yediriyor insanlara, altta kalmamak için herşeyi soylettiriyor,
ingiliz-gemisiyle-götün-götün-kaçan-islam-halifesi_340571_m.jpg

tanıdınız mı ,ünlü türk düşünürü,paşalar paşası,yüz yılın dehası vahdettinin vatan hudutlarından kaçtığı gemi

burada tarih konuşmak için yokuz,varsa forumda bunun başlığı oraya geçer sonuna kadar konuşuruz,neyse gemiye iyi bak hocam senin denkleminle tam olarak oyunda neye karşılık geldiğini bulamadım idare et

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Ben Vahdettin örneği vermedim ki sizin adamlarıniz verdi konu ile de alakası yok.
Daha olaylari bağlanmaktan aciz.
Örnek vermekten aciz.
Ben diyorum hangi Türk büyüğü veya düşünürü komutanı askeri.
Hangi savaşta düşman safindaymis gibi görünüp, dusmanda olsa düşmanı arkadan vurdu.
Sizin Truva diye adlandırdığıniz olay bile bu şekilde değil.

badrose

Milis
[report_export]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;2[/report_export]

Larien arkadaşımız Malazgirt Savaşı'nda Peçenekler in Bizans tarafında savaş meydanına gelip Alparslan ordusuna geçtiği örneğini vermiş. açıkça yazmadığı için anlamamışsın heralde veya o kapasite sende zaten yok tarih bilmediğin için
Benim verdiğim örnekte ilkokul seviyesindeydi onuda anlamamışsın

Bak negüzel kazanıp siliyorsunuz rakibinizi ne bu gerginlik sakin ol siz kazanacaksınız ;)

Larien.

Yasaklı
Sacma saçma konusmayin.
Mantigindasin.
Ula hala konuşuyorlar.
Mahallende konuş.

çok zor bir canlısın sen. tuvalet terliği bile senden daha akıllıdır, senden daha işlevseldir.
gelir mahallende konuşurum üstüne seni babanın önünde bir döverim, baban hayretler içerisinde izler bu durumu. seninle zeka yarıştıramam en basit android işletim sistemi ya da tek hücreli canlı bile senden daha akıllıdır. profiline koyduğun hayvan gibi davranarak sağa sola havlıyorsun sonra lafı "yerleştirdiğimiz" zaman da klavye erkekliğinden bahsediyorsun. dayı git bir hava al gel. ya da vaz geçtim bence sen evinden falan hiç çıkma, çevreye fazlası ile zararlı noktadasın.

sen tarihi efektler ile film çeken cüneyt arkından öğrendiğin çok belli. sen git biraz daha payitath diriliş ertuğrul falan izle tarihi oradan öğren :)))))))))

1.jpg

Larien.

Yasaklı
Ben Vahdettin örneği vermedim ki sizin adamlarıniz verdi konu ile de alakası yok.
Daha olaylari bağlanmaktan aciz.
Örnek vermekten aciz.
Ben diyorum hangi Türk büyüğü veya düşünürü komutanı askeri.
Hangi savaşta düşman safindaymis gibi görünüp, dusmanda olsa düşmanı arkadan vurdu.
Sizin Truva diye adlandırdığıniz olay bile bu şekilde değil.
idrak problemin mi var senin? yoksa cidden IQ da sıkıntı mı var?

cevap versene ilkokul seviyesi yani senin anlayacağın bir soru sorayım. malazgirt savaşı nasıl kazanıldı anlatsana biraz hep beraber dinleyelim. tarih bilmiyoruz biz, sen muhteşem biliyorsun ya anlatsana bi

Spedy Gonzales

Mızrakçı
Yok kardesim sunu diyorum ben.
Bu mantık insanın karakterine yansır.
Oyundur doğrudur.
Dusunki arkadaşlarınla Halisaha maçı yapıyorsun.
Adam sana pas vermiyorsa sürekli kendisi oynuyorsa bencil dersin doğru mu.
İşte burda da böyle.
Bir insan bu hainliği habersizce arkadan vurmayı. Kabul ediyor. Hoş karşılıyorsa.
Nasıl bir karaktersir sizce ????
Evet buna cevap verin bunları yapan nasıl bir karakterdir.
Ben oyun için yaptım yoksa ben böyle seyelre karşıyım mi diyor bu insanlar.
Yo herşeyin bı mazisi veyahut bı hikayesi vardır bunları yapmaya sebep , yani öyle basite indirgenerek anlatıyorsun ki şaşırmamak elde değil bu oyunun sonuna kalan kisiler zamanında birilerinden bahsetmiş oldugun kazık veyahut Ali cengiz oyunlarını hazmedemeyip karakterinden vazgeçen kisilere empati boylamini birebir gosterdikleri zaman niye bu kadar garipseniyor zamanında yapmış olduğunuz ( Meclis ) dışı hainligin veya karaktersizligin kendinize donunce ne bu tantana herkes biranda iyilik dürüstlük abidesine dönüşü verdi bu kadar tarih bilim doğa hayvanlar alemi yerine savassak mi ?

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
çok zor bir canlısın sen. tuvalet terliği bile senden daha akıllıdır, senden daha işlevseldir.
gelir mahallende konuşurum üstüne seni babanın önünde bir döverim, baban hayretler içerisinde izler bu durumu. seninle zeka yarıştıramam en basit android işletim sistemi ya da tek hücreli canlı bile senden daha akıllıdır. profiline koyduğun hayvan gibi davranarak sağa sola havlıyorsun sonra lafı "yerleştirdiğimiz" zaman da klavye erkekliğinden bahsediyorsun. dayı git bir hava al gel. ya da vaz geçtim bence sen evinden falan hiç çıkma, çevreye fazlası ile zararlı noktadasın.

sen tarihi efektler ile film çeken cüneyt arkından öğrendiğin çok belli. sen git biraz daha payitath diriliş ertuğrul falan izle tarihi oradan öğren :)))))))))

28855 adlı eklentiyi görüntüle

Cevap bile veremeden yine bidi bidi yapmış.
Anlat vahdettinle olan örneğinide.
Bu olayda ki baglantiyi kuralım hepimiz.
Sen kimsin nesin ne oldun bı anlatta bilelim kardeş.
Vayy diyelim adam büyük adammış.

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Yo herşeyin bı mazisi veyahut bı hikayesi vardır bunları yapmaya sebep , yani öyle basite indirgenerek anlatıyorsun ki şaşırmamak elde değil bu oyunun sonuna kalan kisiler zamanında birilerinden bahsetmiş oldugun kazık veyahut Ali cengiz oyunlarını hazmedemeyip karakterinden vazgeçen kisilere empati boylamini birebir gosterdikleri zaman niye bu kadar garipseniyor zamanında yapmış olduğunuz ( Meclis ) dışı hainligin veya karaktersizligin kendinize donunce ne bu tantana herkes biranda iyilik dürüstlük abidesine dönüşü verdi bu kadar tarih bilim doğa hayvanlar alemi yerine savassak mi ?

Ben ne zaman tamam dedim kardeşim.
Yazdıklarımı oku kim olursa olsun dedim.
Savunmayin da en azından yaptıklarından utansinlar.

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
gerçekten vakit kaybısın sen. anana babana yazık, sana emek vermişler büyütmüşler. sana cevap yazmak sana lütuf, o yüzden git ilkokul seviye bilgilerinle muhatap olacağın daha düşük canlılarla muhatap ol. :) sana hayal dünyanda başarılar kardeş. ben zaten senden büyük bir adamım her şeyimle. kendimi tekrar kanıtlamama gerek yok. kıyas noktasında sen bir hiçsin, teraziye koysak seni diğer tarafta kuş tüyü bile ağır basar sana hem çapsızsın hem akılsız. bilgin olmadan fikrin var. öyle beleş bilgi vermek de yok. git oku öğren gel sonra muhatap ol insanlarla boşkurt :) profil resmine kedi kurt köpek fotoğrafı koyup ideoloji sahibi olunmuyor. payitaht, diriliş veya muhteşem yüz yıl izleyerek öğrendiğin tarih bilgilerin sana kalsın. ama sen gerçekten bir sevgisizlik ürünüsün. öyle rastgele bir şey işte :)

Abim sen daha noktayken biz tarihi öğreniyorduk.
Birşey ogrendigin belli hain veya saksakcisi olmuşsun.
Ne atandan edep almışsın ne tarihinden ders cikarmissin.
Sokakta dinine bayrağına dil uzatsalar sessizce kaçacak adamlar burda gelmiş hain savunuyor.
Sizin gibileri ben iyi bilirim gençliğimden.
Aaa biz karismayalim nasıl olsa ülkücüler var halleder diyen.
Bana dokunmayan yılan 1000 yaşasın kafasındasiniz.
Ben o dediğin dizileri hiç izlemedim.
Ben fotoğrafla konuşmam şekilci değilim yaşadım yasattim.
Şu anda senin gibi PC nin karşında aaa nolmus yani diyen conconlara inat birşeylerin mücadelesini veriyoruz.
Sen yatağında uyu kardeşim benim, biz sokaklardayiz birgün karşılasirsak çay içeriz beraber, buraya koyacam resmini.
Neymissin nerelere gelmişsin kim seni sokakta insan yerine koyuyormus merak ettim.
Herkes diyecek bu muydu klavye delikanlısı.
Sonuç olarak hain haindir...

Massive Attack

Kılıç Ustası
truvalar nerde ya. nereye gittiler sen biliyon mu kanki. 1 gün sürdü ömürleri kelebek misali