w64 Güncel Harita

tolqahan*

Mızrakçı
Efendi adı olan bir seyde çakallık olmazsa olmaz zaten. Şahı savaşmaya gitsin, siz mental olarak dinlenmeye geçin. :))
İstatistik olarak da pek savaştığınız söylenemez oyun dışı konuşmalarınız yormuş sizi:)

aga beee adamların hakkını yeme orda alyans olmasa sahı felan kalmaz :D alyansla basherın ardına saklanmıs sahı :D harıtaya o sekıl bakıpda yorumlayıver :D hos basherden eser kalmadı ya :D alyans barı kendını erkenden kurtardı bunların gercek yuzunu gorup :D yoksa adamlara opları bıtmıyodu :D:D yaw alyans bızı tutuyo orda sahıye verıyodu koylerı :D sımdılık hıc yokdan oyle bır dertlerı kalmadı :D en cok sevındıgım olayda 2 hesabın efendy den ayrılması oldu :D herkes layıgını bulmus gorukuyor su anda :D

b

PARS Estergon

Ağır Atlı
Haritada değişen pek bir şey olmadığı için yeni harita yapmadım.

300 Sparta. köyleri toplanıldı.
Unustan sonra gomtan da towa geçmiş. Şahi tarafı toplayacak mı, bekleyip göreceğiz.

tolqahan*

Mızrakçı
Haritada değişen pek bir şey olmadığı için yeni harita yapmadım.

300 Sparta. köyleri toplanıldı.
Unustan sonra gomtan da towa geçmiş. Şahi tarafı toplayacak mı, bekleyip göreceğiz.

eeeee hani yokmu bir harıtan :D senın harıtalara gore ılerlıyorduk oysakı :p calıs azıcık olmaz boyle cok ayıp :(

tolqahan*

Mızrakçı
Kanka siz köy paylaşımını yapın şimdiden 3 güne yok :D

Ağlamassa bişey bilmyorum ya :D oturur hüngür hüngür ağlar badi :D

Adam inanmıs deli gibi saldırıyo sağa sola :D demirle ikisi gomlekle ceket gıbı oldu :D tabı her ne kadar demirçipin ittirmesıyle olsada zorla oynatıyo :D

Ama sıkıntı yok geliyorum yoldayım diyosan hemen ortadan ikiye yararım kardes payı :D fifti fifti da :D

TheFnL

Kılıç Ustası
Ağlamassa bişey bilmyorum ya :D oturur hüngür hüngür ağlar badi :D

Adam inanmıs deli gibi saldırıyo sağa sola :D demirle ikisi gomlekle ceket gıbı oldu :D tabı her ne kadar demirçipin ittirmesıyle olsada zorla oynatıyo :D

Ama sıkıntı yok geliyorum yoldayım diyosan hemen ortadan ikiye yararım kardes payı :D fifti fifti da :D
İhsani yedirmem yani iki kisiye yedirmem bana da koy verin

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
nerde bir mezarcı var bizim ekibe toplanmışlar ama benim Arkeoloji mezunu olduğumu unutuyorlar siz ihsanı toplayın ben sizi toplarım @tolqahan* malum depolama vs uzun zamandır artıyor :D :D

tolqahan*

Mızrakçı
nerde bir mezarcı var bizim ekibe toplanmışlar ama benim Arkeoloji mezunu olduğumu unutuyorlar siz ihsanı toplayın ben sizi toplarım @tolqahan* malum depolama vs uzun zamandır artıyor :D :D

hesapları degısek mı laz :D depolamayı gordummu oyundan cıkıyorum :D usendıme urasmak ıstemiyorum la :D al sen uras bunla ver onu bana depolamasını yakayım hemen :D mıssız hesap nedır abcd