w64 Güncel Tartışma

HeaveN27

Acemi
Şuan İttifaklar ne Alemde tam olarak kim kimle savaşıyor bi çözemedim gitti garip bi dünya .d

Canikkk

Baltacı
Basher vs TC
Basher vs sahi
Basher vs kuralsız & alyans

Durum yukarı da belirttiğim gibidir

Iyi oyunlar

CöL AsLaNi

Mızrakçı
Güzel Savaş ortamı begendim :) Dier klanlar hakkında bilginiz varmıdır hocam tarafsızmı onlar ?

Kuralsızlar secreta savaş açtı başkanı hesap sil yaptı diğerlerini basher kendine aldı şimdi onlara da vuruyoruz. Arkamızda ki alarm klanı yıkıldı gamblr klanı kuruldu onlarla da savaş halinde kuralsızlar.

IamAnyOTP

Mızrakçı
Kuralsızlar secreta savaş açtı başkanı hesap sil yaptı diğerlerini basher kendine aldı şimdi onlara da vuruyoruz. Arkamızda ki alarm klanı yıkıldı gamblr klanı kuruldu onlarla da savaş halinde kuralsızlar.

Kuralsızlar Secret savaş açınca başkan hesap silmedi algı yaratma istersen.. İlk Dünya Başlarından Hainlikler Başladı Dünyayı Bırakana Kadarda Devam Ettirildi , En son Bazı adamların truva atması sonucu başkan ben bu kadar ali cengiz oyunu olan dünyada oynamam deyip bırakmıştır..

IamAnyOTP

Mızrakçı
ben 64 de oynadım kuralsızların ne bir savaşa girdiğini gördüm ne birşey , SECRET Klanındaydım.. İlk Başlarda Konsey bazı klanlarla birlikte olup bir gece haber vermeden diplomasi bozup saldırdı , TC yi korumak için herşey yapılırken bi anda TC ile sıkıntılar yaşandı.. TOW Klanını Savaşa Girmeden Dağıtmışken Başkanımızın Yanlış Hamleleriyle TOW Dan kaçan oyuncuları klana almasıyla TRUVA KAÇINILMAZDI öyle de oldu zaten :) Daha adam akıllı W64 de Savaşa girmemiş kuralsızların böyle konuşması çok enteresan ve egoist :D