W62 Harita ve Analiz

@Atmaca08 42 yaşındaki gazi adamı bize gönderip 5 saat sohbet ettirip laf almaya çalışmana ne demeli ? @*Alpagu insanlara karşı iyi niyetinizi kafalamak için kullanmayın. Hak ettiğinizi yaşıyorsunuz. Yaşayacaksınız. ;)

LOFA Sifteri

Okçu
@Atmaca08 42 yaşındaki gazi adamı bize gönderip 5 saat sohbet ettirip laf almaya çalışmana ne demeli ? @*Alpagu insanlara karşı iyi niyetinizi kafalamak için kullanmayın. Hak ettiğinizi yaşıyorsunuz. Yaşayacaksınız. ;)

Ahahah gülüyorum kardeşim, laf almaya çalışmak mı? Uyuyordunuz, uyandıralım dedik fena mı ettik yoksa hala kolpa idiniz fena mı oldu abileriniz ile oynuyorsunuz artık

Etipff

Milis
Oyun Ahlakı diye bişey var , 1 multi açarsın göze batmazda kardeşim aynı multiyi tekrar tekrar toplamak ne

*Alpagu

Yasaklı
çağırdınız geldik. Başkalarına sizinle dostuz deyip arkasından bana truva attırmak istiyorsunuz birde burada sözde kafaladığımı itham ediyorsunuz. Komik olmayın arkadaşlar.

bad cat

Milis
Ragnar sen cok bos adamsin bu gece bunu anladik hadi git çöplüğünde oyna nra ya iki kelime anlat seni dinlerler

bad cat

Milis
62. Dünya bitene kadar hep lofanin gölgesinde kaldın yazip cizmekten baska bir adim ileri gidemedin yaptiklarinla iyi birsey yaptim sandin ama yine yapamadın hala lofanin gölgesinde kaldin ezikkkk