w61in yüzkarası Artiz ile ilgili

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Öncelikle herkese selamlar. yaklaşık 10 yıldır zaman zaman ara vererek oynadığım bu oyun artık çoluk çocuk oyununa dönmüştür. 3 4 aydır üyesi bulunduğum en zor zamanlarda desteklediğim zor zamanlarımda destek bulamadığım artiz clanı son rm clanı savaşı için elimdeki sav ı sınıra çektirip sabaha karşı (zamanlama çok güzel :)) klandan atıp aynı anda çok onurlu bir arkadaşım tarafından boş ana köyüm sabah 6 da fethedildi. Bu nasıl bir onur nasıl bi insanlık. 4 ay boyunca sav basıp desteklediğim insanlar 2 savaş kazanınca üye eksiltme adına bu şekilde onursuzca iç operasyonlar düzenlemeye başladı. ne diyelim w61 bitmiştir. artiz klanına bundansonra yapacakları onursuzluklar adına sımdıden basarılar dılerım :) SAYGILARIMLA

bekebeko (001-Istanbul Park (570|445) K45) , MORDOR (569|428) K45 adlı oyuncuyu fethediyor Oca 06, 09:15
bekebeko (001-Istanbul Park (570|445) K45), MORDOR (569|428) K45 adlı oyuncuya saldırıyor Oca 06, 09:15
bekebeko (001-Istanbul Park (570|445) K45), MORDOR (569|428) K45 adlı oyuncuya saldırıyor (yeni) Oca 06, 09:15
bekebeko (001-Istanbul Park (570|445) K45), MORDOR (569|428) K45 adlı oyuncuya saldırıyor (yeni) Oca 06, 09:15
bekebeko (001-Istanbul Park (570|445) K45), MORDOR (569|428) K45 adlı oyuncuya saldırıyor Oca 06, 07:49
Şövalyen, Melkor, Beceri Kitabı buldu. (yeni) Oca 06, 07:49
ARTİZ2 klanından çıkarıldın Oca 06, 06:53

neyse onurlu arkadaşımızı da paylaşmış olalım diğer onurlu arkadaşda clandan atan Narkoz34 :)

Gazaragorni

Okçu
Artık bence su oyunda onur da karakter de sadakat de güvende aramak insanı sadece yıpratıyor olan gercekten iyi niyetli dürüst bileğinin hakkını veren oyunculara oluyor

O kadar emek vermişsin ki kaç aydır hala 2 köyün var reis yavaş ol bu kadar hıza artiz ayak uyduramamıştır

balıkcılar savasında tam sınır da kaldıksav basıp dagıtmaktan kendımıze bakamadık klan kazansın ıllakı bızde alırız dedık olan elımızdekı koy oldu :) 24 yasındakı coluk cocugu klanda yetkılı yaparsan sonuc bu olur cıkartıcaksan cıkartırsın ama bunu sabaha karsı yapıp onursuz bı sekılde yapmak var bırde gunduz beklenıp konusarak var sorun bu

Fringe-

Yasaklı
Öncelikle herkese selamlar. yaklaşık 10 yıldır zaman zaman ara vererek oynadığım bu oyun artık çoluk çocuk oyununa dönmüştür. 3 4 aydır üyesi bulunduğum en zor zamanlarda desteklediğim zor zamanlarımda destek bulamadığım artiz clanı son rm clanı savaşı için elimdeki sav ı sınıra çektirip sabaha karşı (zamanlama çok güzel :)) klandan atıp aynı anda çok onurlu bir arkadaşım tarafından boş ana köyüm sabah 6 da fethedildi. Bu nasıl bir onur nasıl bi insanlık. 4 ay boyunca sav basıp desteklediğim insanlar 2 savaş kazanınca üye eksiltme adına bu şekilde onursuzca iç operasyonlar düzenlemeye başladı. ne diyelim w61 bitmiştir. artiz klanına bundansonra yapacakları onursuzluklar adına sımdıden basarılar dılerım :) SAYGILARIMLA

Gerçekten çok üzücü bir durum, bende burdan bazı yetkilileri kınamak istiyorum. Öncelikle @p1pijo sonra tekrar @p1pijo ve son olarak da bu hareketinden dolayı @p1pijo yu kınıyorum..

Gerçekten çok üzücü bir durum, bende burdan bazı yetkilileri kınamak istiyorum. Öncelikle @p1pijo sonra tekrar @p1pijo ve son olarak da bu hareketinden dolayı @p1pijo yu kınıyorum..

@p1pijo 'yu bende bu davranışından ötürü bende kınıyorum hatta şiddetle yani öyle normal bir kınama değil bu şiddetle kınama aşırı şiddetli kınama yani yok böyle bir kınama.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
En sonunda pipijoyu atıp toplucam bu ne kardeşim ya ayıptır. Adam atıp topluyonuz bana köy vermiyonuz yazdım bi kenara..

p1pijo

Yasaklı
Kim seni çıkardı.Sen benim artiz ailemin nadide parçasıydın.Sana yapılan bu davranışı ben baş kaldırı olarak algılıyorum.Artiz ayagını denk al sizinle savaşacam

Narkoz44

Okçu
@RaislinMajere oyun Başından Beri 10 K yı Geçmemişsiniz Haklı Olarak sizi Toplamışlar
Bunu Yapanları Cezalandırmak İsterim Bir kaç iş Bilmezin yaptığı Yanlışı Klanlar Tarihinin En dürüst İlkeli Vizyon Sahibi
Yakışıklı Bir Oluşumu Karalama Hakkı vermez Size :)
O Klanda Narkoz25 Hariç Gerisi Çöptür.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
@RaislinMajere oyun Başından Beri 10 K yı Geçmemişsiniz Haklı Olarak sizi Toplamışlar
Bunu Yapanları Cezalandırmak İsterim Bir kaç iş Bilmezin yaptığı Yanlışı Klanlar Tarihinin En dürüst İlkeli Vizyon Sahibi

Serhat adamdır okan çöp

Narkoz25 konusunda katılıyorum adamdır fakat yapılan olay sadece klandan atmak degıl tum savımı op ıcın kaydırıp gece6 da clandan cıkartıp, köyü almak. adam gıbı klandan atsın cıkartıp koyumu alsın sorun degıl oyun netıcesınde onu da gectım 10 ar k klan koylerınde sav ım var hala 1 koyu olanlar var o klanda onuda gectım her op da delı gıbı fake atmıslıgım var bunları gormeden coluk cocugun elıne yetkı verılırse olacak bu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.