W61'e Bir Kehanet Bırak

Deleted User - 848892985

Ziyaretçi
Hani Serengeti'de yaşlı aslanın etrafını çakal sürüsü sarıyorya nedendir bilinmez aklıma o sahne geldi.

p1pijo

Yasaklı
MÜTTEFİKLERİNİ SATMAKLA ÖVÜNEN
MÜTTEFİKLERİNİ SATMAKTAN KEYİF ALAN
VE ONUN PEŞİNDEN GİDENLERE SELAM OLSUN

Aleykum selam:) hayat çok acımasız.Ben yaptığım şeyleri neden saklimki oyun oynuyorum:)Sana yanlış gelir benim onu yapmam gerekir doğrudur.Belki sebeblerim vardır neden vurdum diye ama bu oyunda açıklama gereği duymuyorumdur kendime saklıyorumdur.Belkide bundan keyif alıyorda olabilirim.Kim bilebilir?Nasip oynadıgınız oyuna çok kapılmayın hayat güzel çiçekler güzel .

qwert42

Baltacı
Böyle bir pakt varsa bize helal olsun demek düşer sanırım. Yeri geliyo 2 adamın sesini kesemiyorken 7 baş 40 klan aynı fikirde hareket edebiliyorsa uzatmanın alemi yok gibi beyler ya. Bazı nickler ve bazı söylemler aşırı sevimsiz gözükmüyor mu size de neyse bu havada kalsın nick verip uğraşmayayım kimseyle. Bu arada Enes Kosova klasikten sonra epey türkçesini geliştirdi niye kimse bu konuya değinmiyor?

Metin

Yasaklı
Böyle bir pakt varsa bize helal olsun demek düşer sanırım. Yeri geliyo 2 adamın sesini kesemiyorken 7 baş 40 klan aynı fikirde hareket edebiliyorsa uzatmanın alemi yok gibi beyler ya. Bazı nickler ve bazı söylemler aşırı sevimsiz gözükmüyor mu size de neyse bu havada kalsın nick verip uğraşmayayım kimseyle. Bu arada Enes Kosova klasikten sonra epey türkçesini geliştirdi niye kimse bu konuya değinmiyor?

:)
Güzel bir noktaya değindin.
Teşekkür ederim

EnesKOSOVA1

Yasaklı

konu ne dayı anlamadım ? Gerçekten türkçemle ilgilenmediğine göre derdini anlatır mısın ? Sorununuz ne benimle bilmiyorum ne yaptım gene ?

Memur87

Kılıç Ustası
P1pijo denen adamın müttefik satması çok normal. Bu adamlar zaten kendi klan üyelerine gece yarısı dalıp köylerini alan adamlar. Kalleşlik genlerinde var. Dikkatli olmak lazim

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
ilk hücum mu kuzeye savaş açar ? Kuzey mi Hücuma :D
İlk Artiz mi aileye savaş açar Aile mi artize
Bu savaşları gören wespont bir süre sessiz kalıp savaşı kim kazanıyorsa onun yanına mı geçer yoksa yasal ile ayrı bir pakt mı kurar :) Çok denklem var burada 6 ay sonra çok karışır bu pakt :)
Merak etme dünyada hepsiyle savaşıyoruz tek müttefikimiz barbarlar maşallah geldiğime pişman oldum :)