w61 1.dönem mvp ödülleri

EndlessAbys

Mızrakçı
aynen reis :D

Ya eskiden puana bakma kesime bak derdik. Bence kesime bakmak da artık çok bir şey ifade etmiyor. Sav basıyorsun atıyorsun ya da klanın senin köyünü tanklıyor acemi düşman örnek 30 kami giriyor bir köye tanklayıp kestin sav kesimi geldi. Gelişine full saldırıyı salladın iki tane kami yakaladın köyde yine kesim. Bu da bi ölçüt olmaktan çıktı bence

savunma komutanı oluşu bir şeyi değiştirmez ki yinede. 1m puan olmuş kesim 3m :D alınan köyler pasif. görev adamı bile olsan çok basit bunu yapmak :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Saldırı:
1612876963474.png misal :)

Savunma: Burası da yazmakla bitmez, ruh hastası gibi 3 aydır şu zor haritada oynuyoruz her klan arkadaşımı buraya yazarım. Ben valla 2 hafta oynamadım vücut kendine gelemedi alışamadı yeni uyku düzenine, 2 haftanın 1 haftasında hasta oldum. Sonra dönünce de ilk geceden orhan sonra enesberk buralar rahata gelmez dercesine güzelce hatırlattılar :) viera zaten 3 aydır aynı her gece casus atıyor artık gece casus kaydırmakla bile uğraşmıyorum al gör yeter bıktırdın be diyorum. :) Konuya gelirsek bence klandaki çoğu kişinin dünyayı kapatsa da sevinemeyecek bıkkınlıkta olmasına rağmen böyle bir haritada bizi oynatıp deli gibi savunma yaptırıp belki de dünyanın tüm kaderini değiştiren kral YELOKÖY diyorum :)

DeathRoll

Yasaklı
Bu oylamada sahibe var arkadasim arkada kualisyonlar yapilip burda yaziliyo luxor bana pre teklif etti gine yazmadim

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Dağıstanli şuana kadar yazılanlar var, konu başlıgını açan kişi olarak şuana kadar alınan oyları bi özetlemeni bekliyoruz :D

DAĞISTANLI

Yasaklı
tscsemih saldırı 1
sampiyon555 savunma 1
Saldırı @PROA 1
Savunma @PROA 1
Saldırı : @viera34 1
Savunma : @viera34 1
@Ejderozi & saldırı 1
savunma @Luxor* 1
Saldırı:Umut 1
Savunma:Yeloköy 2
@kulaksız saldırı 1
@ixirlegend saldırı 1
@ulu18 savunma 1

Ankete çoksayıda oyuncu katılmış olup Yeloköy açık ara farkla kazanmıştır. savunma mvpsi olmuştur.
  1. Saldırıda ise eneskosovalı nickli şahıs 6kişi yerine 2 kişi yazarsa onun mesajına göre güncellenecektir. :D

EnesKOSOVA1

Yasaklı
abi saldırıda sıralama 1 kim ise onu yazacagım *Who* Winner her ne kadar hucumda set köylere kafa atmış olup saldırıda hakettiği noktada olamayan oyuncular olsa da sıra 1 , sıra 1 oldugu için *Who* Winner diyorum :D

Mvp seçmekte çok zor, bir çok husus gözetmeli ama benim için muhtemel Mvpler:

Saldırı:*Who* Winner

Savunma:Yavaş dünyalarda seçmek çok zor
Dağıstanlı
HauntSoul