w60'a bir kehanet bırak

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

Khaos X

Okçu
Kehanet klanının yanına şu aşamada gelip costra ile savaşacak bir klan çıkması bence en büyük kehanet :)
Çok geç kaldıkları bildikleri varsayalım. Sizin yanınıza gelecek klanlar çok önceden hazırlık yapması lazımdı. Bölgesel olarak köy zaten az birde üzerine uzaktan gelecekte yerleşim yaapcakta pehhh kıtasında kalıp barbar alıp sınırı güçlendirmek daha mantıklı

ErencanErdoğan

Yasaklı
Çok geç kaldıkları bildikleri varsayalım. Sizin yanınıza gelecek klanlar çok önceden hazırlık yapması lazımdı. Bölgesel olarak köy zaten az birde üzerine uzaktan gelecekte yerleşim yaapcakta pehhh kıtasında kalıp barbar alıp sınırı güçlendirmek daha mantıklı
Dünya hali bu bilinmez :) dipmasiye bakar :)

beykoz61

Ağır Atlı
Kehanetin konumu çok kötü merkez gibi her an bi cepheden daha savaş yiyebilecek bi konumdalar ve konumlarından dolayı etraflarında çok klan var ve genişleyebilecekleri köy havuzu yok haritadaki barbarları çok hızlı şekilde topluyorlar barbarlar bittikten sonra gelişimleri duracak köy toplamak için savaşmaktan başka seçenekleri kalmicak buda klanlarındaki barbarla gelişen oyuncuların gelişimlerini sekteye uğratır , bir kaç hafta daha saldırgan pozisyonda olur diye düşünüyorum ondan sonra tam tersi wd klanının durumuna düşecekler diye düşünüyorum

ZuzuX

Kılıç Ustası
61Beykoz XKhaos d0ru söylüyor XZuzu olarak hesabı sile alıyorum resmen silinmişiz haberimiz yok teşekkür ederim aydınlandım

06Osmanbeyi de kınıyorum silinmişken hangi köyü alıcaz ayıb sana

beykoz61

Ağır Atlı
Rün neymiş kardeşim ???

Rünlü dünyaların normal hakimiyetli dünyalardan erken kapanmasını sağlayan şu özelliği ön plana çıkarıyor. Hakimiyetli dünyada savaşların hepsi bitse bile gene rakibi aylarca toplamak zorunda kalıyorsun ki hakimiyeti doldurup dünyayı kapatabilesin ama rünlü dünyada tüm savaşlar bitsin rakipleri yen rünleri bi klan altında topla dünya bitti. Bu özelliğiyle bile aylarca boş boş köy toplamanın önüne geçiyor ve hızlıca bitiyor

burçigin

Dük
Rünlü dünyaların normal hakimiyetli dünyalardan erken kapanmasını sağlayan şu özelliği ön plana çıkarıyor. Hakimiyetli dünyada savaşların hepsi bitse bile gene rakibi aylarca toplamak zorunda kalıyorsun ki hakimiyeti doldurup dünyayı kapatabilesin ama rünlü dünyada tüm savaşlar bitsin rakipleri yen rünleri bi klan altında topla dünya bitti. Bu özelliğiyle bile aylarca boş boş köy toplamanın önüne geçiyor ve hızlıca bitiyor
Hmm ne kadar da bilgili biri.