!!!w6 klanların duruşu!!!!

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser4910

Ziyaretçi
.:)

merhaba esra..sizin diplomaside duşman klan kimki çok demişsinde..kime mesaj attıysam sizn ile mut olduklarını söyluyorlar..:D benim bildiğim herkesle mut olduğunuz benim bölgemdeki üyelerinizinde oyunu bırakmış hesap silmiş oyuncuların köylerini toplamakla meşgul olduğu..:)

DeletedUser

Ziyaretçi
merhaba esra..sizin diplomaside duşman klan kimki çok demişsinde..kime mesaj attıysam sizn ile mut olduklarını söyluyorlar..:D benim bildiğim herkesle mut olduğunuz benim bölgemdeki üyelerinizinde oyunu bırakmış hesap silmiş oyuncuların köylerini toplamakla meşgul olduğu..:)

Bunu yazmak icin ozel caba mi sarfediyorsunuz anlamiyorum.
Nedir derdiniz oyununuzu oynayin .. Gelip forumda iki laf atip gidim mi diyorsun bu mu yani olayiniz ?.

DeletedUser3034

Ziyaretçi

sizinklanın duşmanları kim babil... :)) ben birtek biz biliyorum yani tek duşmanla oynayan bi klandayken ben olsam yerinde susardım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
çok güzel bir çalışma tebrikler arkadaşım devam et

DeletedUser

Ziyaretçi
uzun zaman geçmiş,ve hesbaım olmadııgı için yeni hesap açıp girdigimde klanların beni kaale almaması daha dogrusu bu fikirle ilgilenmemesi yüzünden devam edemiyorum çalışmaya... sürekli olarak girişmlerim mevcut bakalım...

DeletedUser4910

Ziyaretçi
:)

sizinklanın duşmanları kim babil... :)) ben birtek biz biliyorum yani tek duşmanla oynayan bi klandayken ben olsam yerinde susardım :D

bizde uzun suredir bir suru dusman vardı suanda 6 ya inmis kimler lduklarını benden daha iyi bilirsin:D..buaralar yeni oluşuma gidilecek..o zaman belki sadece siz olursunuz..:) bak yine yanlış bilgilendirme yapıyorsun..çok ayıp...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser4910

Ziyaretçi
Bunu yazmak icin ozel caba mi sarfediyorsunuz anlamiyorum.
Nedir derdiniz oyununuzu oynayin .. Gelip forumda iki laf atip gidim mi diyorsun bu mu yani olayiniz ?.

:)) sizede merhaba... abecim..hiçç bir derdim yok şükür..allah kimseyede dert vermesin..:)
özel çaba harcamadan bir iki laf atacak yer çok..merak etmeyin..nerde nasıl yazacağımı çok iyi bilirim.. esra yanlış bilgilendirme vermişti..düzelttim laf atma diildi..! ve o zaman onlarla yanlız savaşıyordum..zor durmdan çıkmak için baya arandım ama..kime yazdıysam (yukarda yazmış olan C* Mücahit Alperen C* arkadaşımızda yazdıkalrımdan biriydi..) ya mut ya S-A yada nötürdüler..oysa bir sürü duşmanımız var diye yazmış..:)vee konu başlığı klanalrın durduğu yer ve bir klanın durduğu yere karşıt fikir belirttim...forumlar hep canım cicim yazılacak yerler diilya..! hakaret veya aşırı çirkine kaçmadığı sürece karşıt fikirleri elbetteki paylaşacağız..umarım sizide aydınlatmışımdır baya zaman harcadım boşa gitmesin..:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel olmuş ama w 6 gördüğüm en en en sıkıcı dünya. Bir sürü don kişot-bir sürü Troya bu ne ya :) Diğerleride hep bir şekilde bağlantılı birbirlerine .Dünyanın başlagıcında güzel oyuncular vardı ama pek kalmadı.
ronin -matrak klanları kalsaydı böyle olmazdı herhalde.

Özelikle Troya klanının modaretörler tarafından dağıtılması lazım,klan değil toplama kampı.Kaçan,göçen ,ipini koparan alt klanlarında. Kendilerine bir lafım yok ama yerlerinde olsam alt klanların hepsini fesh ederdim ,60 kişi kalıp öyle savaşırdım. Tabi tercih meselesi kalabalık kalıp güçlü klan izlenimi vermek amaçları olabilir ama olay savaşmaksa elin adamları tribalwarsta benzer serverlarda 50-60 kişi destan yazıyor.
Oyunun oynanabilirliği düşüyor,sözde savaş oyunu ama diplomasi oyunu olup çıktı.Bir tane heyacan veren savaş olmadı,olanlarda hemen başındaydı kısa sürdü.

yahu bak bak köy alımlarına üst klanlar alt klanlardan köy almışlar hep :D

2 mioluk adam doğru dürüst kimseyi bitirmemiş sadece hesap toplamış durmuş.

küllüyen yalan bi dunya ,umarım yanılırım.

DeletedUser15761

Ziyaretçi
tamam da dostum o tribal dediğin yerdeki kurallarla burda dunyalar kadar fark var. nerdeyse tum scirptler serbest, 2 yada 3 kişinin aynı oynu beraber oynaması serbest, kendi klanından koy almak serbest vs vs vs

3 tuşla 400-500 koyde aynı anda asker basabiliyorsun ve gene 10 dakka içinde rakibine 2000-3000 fake atabiliyorsun orda. kıyaslayacaksan bunlarıda soylemen gerek.

DeletedUser

Ziyaretçi
tamam da dostum o tribal dediğin yerdeki kurallarla burda dunyalar kadar fark var. nerdeyse tum scirptler serbest, 2 yada 3 kişinin aynı oynu beraber oynaması serbest, kendi klanından koy almak serbest vs vs vs

3 tuşla 400-500 koyde aynı anda asker basabiliyorsun ve gene 10 dakka içinde rakibine 2000-3000 fake atabiliyorsun orda. kıyaslayacaksan bunlarıda soylemen gerek.

O kADARDA serbest değil ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok güzel olmuş eline sağlık ama sadece en büyük klanaların olmamış ben onu beklerdim

DeletedUser

Ziyaretçi
cok güzel bir calısma arkadasımızın emeğıne ve elıne sağlık bekledığı ılgıyı goreceğıne emınım
bızde gıyotın klanı olarak bu guzel calısmaya elımızden geldığınce destek olmaya calısacağız...

DeletedUser

Ziyaretçi
abi bu w6 da yaptıgım çalışma aynısını w9 da yapıcam :D sen bi cevaplasan soruları seni bekliyorum :D

DeletedUser24256

Ziyaretçi
eline sağlık güzel çalışma w9 dakinide okudum harita güncellemelerini de takip ediyorum.eline sağlık.

DeletedUser38947

Ziyaretçi
"Dipsiz, karanlık bir kuyuya baktığınızda, kuyu da bütün karanlığıyla size bakar." Nietzsche

DeletedUser

Ziyaretçi
ya aslında bu olay güzelmiş tekrar yapılsa çok güzel olur