!!!w6 klanların duruşu!!!!

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanlar.org ta belkide klan savaşların da hiç yapılmamış birşeydi bu yaptıgım ilham aldıgım kişi ise w2 de oynarken 1. oyuncu ile röpörtaj yapan arkadaşımızdı 10 soruluk bir mini test gibi birşey hazırladım ve kıtalarında lider olan klanların yetkilileriyle görüştüm cevapları tamamen klan adına verdiler...o yüzden kişi adlarından sakınıcagım...lütfen rica ediyorum bu konuyu polemige tartışmaya dökmeyin bir emek verdim buna saygı duyun...

Soru 1:: 6.dünya bu zaman zarfı içinde beklediginiz tadı verdi mi ?

RONIN = Server da hız düşük..gelişmeler çok yavaş..deneyimli oyuncular zamanla öne çıktığında büyük savaşlar başladığnda daha eğelenceli hale gelir diye düşünüyorum...ama şimdilik her şey çok ağır ilerliyor..

MATRAK = malesef hayır beklenılen duzeyde deıl bu oyuncular ıle alakalı deıl sıstemle alakalı sıkıntılar var.

BBH = Klansavaşlarında oynadıgımız world 2'deki tadı vermedi

Ö..H.. = şuana kadar evet verdi

GAREZ = hayır şu ana kadar w6 dan istediğimiz zevki alabilmiş değiliz

!SYAN = hayır vermedi

İSTKBL = oyunda olması gereken bütün şartlar ne mutluki şuan w-6 da gerek bizlere gerek düşmanlarımız gerekse dostlarımız tarafından yaşatılıyor.opsa op savaşsa savaş,entrikaise entrika,herşeyi yaşadık yaşıyoruz,köyler alıyoruz veriyoruz,oyunun en başından beri savaşıyoruz,3 büyük savaş yaşadık 2.si galibiyeyimiz ile sonuçlandı ,şuan 3.büyük savaşımızdayız.dolayısı ile şunu rahatlıkla söyleyebilirim.bizlerin beklentilerini w-6 bize verdi.Bunun içinde dost düşman ayrımı yapmaksızın bütün oyuncu arkadaşlara teşekkür ederiz.

Soru 2::bu süreçte yaptıgınız savaşlarda başarı durumunuzu nasıl degerlendiriyorsunuz ?

RONIN = Henüz büyük savaşlar başlamadı..kıtalar şekillenmiş değil..klanlar büyüdükce bazıları öne çıkcak bazıları yok olacak..biz yavaş ve sağlam gitmeyi tercih ediyoruz..kıtada şuan birinci sıradayız ve her geçen gün eğemenliğimizi güçlendirmeye çalışıyoruz..savaşlarda genel olarak üstün bitiren taraf durumundayız..

MATRAK = su ana kadar cok yogun bır savas ıcerısınde olmadık oyun daha cok taze ve tasların bır cogu daha yerıne oturmamıs durumda degerlendırme yapmak ıcın tasların yerıne oturması lazım buda zannedersem bır aya kadar olusur.

BBH = Fazla başarılı değildi, daha başarılı işlere imza atabileceğimizi düşünüyoruz

Ö..H.. = şuana kadar hiç bi usta oyuncu ile savaşma fırsatı yakalayamadım sağolsun klanımdakiler bu fırsatı bana bırakmadı öyle ufak tefek oyuncular ile uqraştım baya bi basit oldu bizim için

GAREZ = bir kaç operasyon dışında çok iyi savaşlar çıkardık fakat daha tam anlamıyla klan olarak organize olmayı başaramadık bunu başardığımız an yüzde yüzlük bir başarı yakalayabileceğimizi düşünüyorum

!SYAN = aslına bakılırsa öyle aham şaham bi savaş yapamadık sorun bizdenmi bence hayır çünkü bölgemizde basından berıdır ılk gunkı gıbı durabılen cok nadır klanlardanız ...
Dusmanımız sureklı sekıl degıstırdı ve her zaman el altından oyunlar oynamaya calıstılar fakat basarısız oldular.Klanımdan memnunum en azından koy almak derdınde degıller.Maksat herksın operasyonda katkısı olsun

İSTKBL = ilk günden bugüne kadar gösterdiğimiz performansımızdan memnunuz.bir klan olmak demek sadece savaşmak yada çok köy olmak demek değildir bizim için.çok fazla kritemiz var,biz bunlara bakıyoruz.var olan bir çok kritere uyumlu olduğumuz kanaatindeyiz,saldırmak savunmak vs vs.bir klan olmak demek sadece saldırmak değildir benim nazarımda,saldır yapmak çok kolay ama esas saldırı yapabiliyorken ,klanda bulunan bütün arkadaşların on süreleri ve birbirlerine olan desteğini baz alırım ben ilk kura olaak.çünkü saldır yaptığınızda askerlerinzi kesilse biel yeniden basarız kardeşim sorun değil der herkes,amma velakin bir arkadaşımız saldır aldığında köyü düşmek üzereyse yani aldığı saldırlar gerçek ise işte o zaman destek çıkılıyormu,ben buna bakıyorum esas olarak,çünkü ortada kaybedilmek üzere olan bir köy var,bu oyunun en ktü hisleri o anda oluşur,bu durum oluştuğunda insanlar klanda ne yapıor ona bakıyorum,ve baktığım zamanda mutlu oluyrum,çünkü biz bunları yaşadık ve üstesinden geldik,herkes birbirini kolluyor :) bu çok önemli bir husus.biz istikbal olarak yeni kurulmuş bir klanız ,kadromuz aynı oyun başından beri beraber olan bir ekibiz çekirdek kadro olarak,bu durumda şunu rahatlıkla söyleyeebilirimki,çok başarılı bir ekibiz.ekip olamyı tüm gerekleri ile beraberce yerine getirebilmeyi başardık.

soru 3: başarınızda rol oynayan en büyük etmen nedir ?

RONIN = Uzun yıllar birarada oynamış birbirine bağlı çekirdek bir ekibimiz var..en büyük avantajımız bu diye düşünüyorum..

MATRAK
= kendımı su an o kadar basarılı bulmuyorum ama sızce bır basarı varsa bundakı en buyuk etken klan arkadaslarımdır onların varlıgı onların dostlugu sayesınde bır basarı yakaladıgım ınancındayım.

BBH = Takım çalışmamız, aramızdaki saygı, dostluk gibi etmenler..Klan içinde aile gibi olmamız

Ö..H.. = klanımdaki tüm oyuncuların burayı ailesi qibi görmesi içerde herkezin bir birine saygısı var adam önce arkadasının köyünü sonra kendi köyünü kurtarmaya çalısıyor ve müttefiklerimizi seçerken baya başarılı olduk

GAREZ = iyi dostlara sahip olmak

!SYAN = Klanımda bulunan kişilere bir üye gözüyle değilde daha çok abi-kardeş ilişkisini göz önünde bulundurmam vede bunu sadece oyunda degil reel hayattada hissettirmiş olmam...

ISTKBL = sevgi x) belki komik gelecek bir çok kişiye ama gerçekten sevgi x) ben bir köy aldığımda nasıl seviniyorsam yada kaybettiğimde nasıl üzülüyorsam,klanımdaki her arkadaşımda benimle aynı hisleri birbir yaşıyor çünkü.biz birbirimizi gerçekten seviyoruz,ve bu durum saygıyıda beraberinde getiriyor.ben klanımdaki herkesin cep telefonunu ev telefonunu hatta iş telefonunu bile biliyorum x) çoğumuz artık reelden grüşür olduk x) malum yazda geldi güzel organizasyonlar yapacağız inşallah,3-4 projemiz var bununla ilgili. keza herkesde benim telefonalrımı bilir.,bu şu demektir GÜVEN duygusu.öyle olaylar varki çok sevdiğimiz bir arkadaşımız için "casus" tanımlaması yapacak kadar kötü niyetli olabiliyor bazen rakipler :) ama biz bunları geçiyoruz hep,aşıyoruz,casussada bizim içimizde kalacak çünkü biz casularımızıda seviyoruz diyoruz x) arkadaşlık ortamı hat safada sevgi peşi sıra saygıyıda getirdi,saygıda güven ortamını oluşturdu bizde.bakın bizim 4 üyemeiz tüm köyleirni kayetti,ama oyunu bırakmadılar yeniden başladılar,yarın benim başıma aynı şey gelse ,bende yeniden başlayacağım x) ortamımımız tam bir kolej havasında,espriler sohbetler gırgır şamata herşey havada uçuşuyor,sabahın 3-4 de bile klan forumun girseniz onlarca kişiyi o anda sohbet ederken bulabilirsiniz. hal böyleyken başarısız olmamaız imkansız,en temel etken sevgi ,gerçek sevgi.çünkü bizler biliyoruzki sahte olsa şimdiye kadar o kadar klan o kadar badire gördük ama bizler hala beraberiz her şarta her ortamda.

DeletedUser

Ziyaretçi
Soru 4: bundan sonraki hedefleriniz nelerdir ?

RONIN = tek hedef oyunda dostlarımızla birlikte savaşarak eğlenmek..dostlarımız olduğu sürecede bunu sürdürmek

MATRAK = ınan bu oyuna basalarkende bır hedefım yoktu bundan sonrada yok kendımı sadece oyunun akısına bıraktım en buyük hedef dostalrımla aynı ortamda olup onlar ıle hos vakıt gecırmektır.

BBH = Bölgesel olarak gelişmemize devam etmek

Ö..H.. = şuan düşmanımız olan brthrs klanının ana yuvası k45 kıtasına qirip bu klanı oyundan silmek

GAREZ = belli bir hedefimiz yok sadece oyundan zevk almak istiyoruz bunun oyun olduğunu unutmadan güzel vakit geçirmek için buradayız ve bunun için uğraşıyoruz

!SYaN = İlk basta klanımı elit duruma getirmek sonrasında ise türlü oyunlar oynayarak iftira atan yalanlar konuşan BRTHRS klanlarıyla her zamankı gıbı kaldıgımız yerden savasa devam etmek

İSTKBL = bizim hedefimiz en baştan beri aynı ,vizyonumuz gelişiyor lakin hedefimiz değişmiyor,ilk başta dedikki,Bizler var olduğumuz bölgede en güçlü ve saygın klan olmalıyız,önce bunu başardık, K35 denildiği zaman bizden habersiz sinek bile uçmaz halde,bizim bölgemiz diyebiliyoruz,düşman klan bile bir birleşim yapacağı zaman bize karşı yapmak zorunda kalıyor ve bu yüzden birleştiği klan üyelerine tavizler vermek durumunda kalıyor,hedefi biziz,çünkü başarılı olan güçlü olan biziz.vizyonumuz geliştikçe hedeflerimizde büyüme ve değişiklikler oldu pozitif yönde.ilk önemli konumuz potansitel durumumuzu korumak oldu bunu başardıkdan sonrada bir adım ileriye gitmeyi düşünüyoruz,bölgesellikden çıkmamak ana hedefimiz, bir yere gideceksek oranın en güçlüsü olmamız lazım,şuan hedefimiz k36 dır,ona göre yatırım yapıyoruz planlamalar yapıyoruz.Tabi bunları kısa vade değil uzun vadeye göre planlıyoruz.bu oyun uzun soluklu bir oyundur diyoruz.Hayal kurmuyorz gerçekçiyiz,bu dünyada genel liderin kim olduğunu biliyoruz,bizim byle bir iddamzı yok,olmayacakda,çünkü hayalle yaşanmaz,hayal kurmak güzeldir ama bir süre sonra gerçekleşmediği takdirde hayalleri insanı yıkar.bunu bilincindeyiz.

Soru 5: : hedefleriniz için yaptıgınız çalışmalar var mı varsa nelerdir ?

RONIN = hayır..bağlayıcı hedef yada planlara sahip değiliz...

MATRAK = matrak klanının oyuna başlarken bir hedefi yok,ve kendilerini oyuna bırakıp dostlarıyla oyundan zevk almaya bakıyorlar...

BBH = Birbirimizde iletişim bilgilerimiz bulunması, bazı etkinliklerimizle görüşmek ve tartışmak..Çünkü Klan içi her üyenin beraber hareket ederek, ortak düşünerek hareket etmesi gerçekten önemli..

Ö..H.. = evet var fakat bunu yakın zamanda harita üzerinde görmenizi tercih ediyorum x)

GAREZ = aslında hedefleri tüm klanlar gibi oyundan zevk almak,önlerinde hedef olmadan anı yaşamak

!SYaN = Şuan için izlemedeyim fakat kendi çıkarlarını ön planda tutanlarla yollarımızı ayırıyoruz.

İSTKBL = Her klan savaşları oyuncusu gibi bizlerinde bu konuda çalışmaları var,Daha Önce belirttiğim ortamımızı reele taşımayı başardık bir kere,en önemlisi bu benim için.Ailerimizi kaynaştırıyoruz.Biz insanlar için annemiz babamız kardeşlerimiz eşlerimzi yada çocuklarımız çok değerlidir,oyunun üstünddir,bu kaynaşmayı sağladığımzı için bizler oyundada başarılıyız.Bundan sonra ,kendimiz güçlü olmak durumundayız bireysel olarak çok köy ve çok asker sayısı önemlidir,bu oyun askerle oynanır ilk önce ona sahip olmak içinde çok köy laızm.biz sağlam durmalıyız bunun içinde güçlü olmamız lazım,hamd olsun bunuda kendi çapımızda başardık,dotlarımızla yada dümanlarımızla ilişkilerimizde,özeliklede benim ilk koyduğum bir kural var bu oyunda nadir rastlansada,dürütlük politikamız olacak dedim bunun içinde canla başla çalışıyoruz.Sözümüzün eri olmamız ilk şartımdır.karşımdakilerdende bunu beklemek ve istemekde en doğal hakkım.oyun kurallarında bir çok şey yazmaz mesela yalan söylemek oyun kuralına dahil değildir,yalan söylediği için kimseyi şikayet edemeyiz.ve benzeri bir çok şey,ama biz şuna inanıyruz bizler insanız,nasılki gerçek hayatta yalan dolan ali cengiz oyunları oluyorsa burdada olacaktır,biz bunlara uymayacağız,bunlar bizim politik çalışmalarımızdır,hefemize ilerlerken kimse bize şunu diyememeli,siz yalan söylüyorusnzu siz dostlarınızı satıyorsunuz ,deseler bile diğerleri bunun gerçekde böyle olmadığını bile bilmeli,bunun için çalışıyoruz ve bu konuda en başarılı klan olduğumuzu söylemekde hiçde haksızlık olmaz diğerlerine karşı.Biz güçlü olursak dotlarımızada hayrımız olur.

Soru 6: kısaca dost klanlarınızı anlatır mısınız ?

RONIN = dost klanlar dan ziyade duruma göre işbirliği yaptığımız klanlar var..biz önce ve sadece kendi gücümüze inanırız..

MATRAK = cok ısterdım ama su anda hıc dostumuz yok

BBH = 1 cümleye sığmayacak kadar yakın dostlar :)

Ö..H.. = OPER:aslında çok sağlam kadroları var fakat bir türlü tutturamadılar en büyük hataları destan'ı birleştirmek ti.
SAGO: Gerçek bir dost...
LİFE: Üye sayısı yokk ama köy sayısı çok :) çok usta oyuncular ile kurulu bir klan
!syan : ne yapmaya çalıstıklarını anlayamadım

GAREZ = bizim gibi dostluğuğa önem veren sadakati yüksek klanlar

!SYaN = Şahsen yaptığım anlaşmalarda müttefikten ziyade bir kardeşlik söz konusu fakat bu zamana kadar istediğim verimi alamadm hiçbirinden.En azından biizm onlar için verdiğimiz çabaları onlar bizim için vermiyorlar bundan eminim.

İSTKBL bu oyun onlarla güzel iyiki varlar ..

DeletedUser

Ziyaretçi
Soru 7: kısaca düşmanlarınızı yorumlar mısınız ?

RONIN = önceki yorum geçerli..x)) biz önce ve sadece kendi gücümüze inanırız..

MATRAK = dusmanımız olan klanlar hakkında bır yorum yapmak benım haddımı asar.

BBH = Düşmanımız olduğunda da düzgün düşman seçeriz, aslan gibi, asla savaştan kaçmayacak veya başka klanlara sığınmayacak

Ö..H.. = başka bir klanı bizim için satan yarın bizi bir başkası için satar zamanında dost klanlarını gözden çıkarıp bizim ile dost olmak istediler fakat biz bu seviyede değiliz

GAREZ = tek bir düşmanımız var ve onlarda bu oyunun hakkını veriyor gerçekten zorlu bir klan

!SYaN = Düşmanlarımız ile öylesine bir düşmanlık yapmadık bizim için nötr herkes düşman degerindeydi fakat şuanki düşman klanımız ile aramızda geçen olay biraz farklıydı onları düşman listesine iten şey söyledikleri yalanlar arkamızdan atıp tutup iftira etmeleriydi ki bunların hepsindede yalan söyledikleri ortaya çıktı...bizim içimiz rahat acaba onların içleri rahat mı bilemiyorum...

İSTKBL = bu oyun onlarlada güzel,onlarda güzel, iyiki varlar ..(1 kişi hariç o kişiyi allaha havale ettim)

Soru 8: w6 nın daha iyi ve kalite savaşlar olması için neler yapılabilir sizce ?

RONIN = Oyuncuları Hizmet içi eğitime alıp savaşmaları için eğitmek ve ikna etmek olabilir..x))

MATRAK = bak ıste bu soru gercekten cok guzeldı. oyun formatı benım acımdan cok yanlıs mesela 58.20 uzerıne mıs atamıyorsun ha dıyeceksınkı bunu karargah ıle cozmusler ama bence yeterlı deıl ıkıncı bır husus ıse fake atılamıyor cok bırım ıstıyor bu oyunun tadı tuzu bunlar gerektıgınde bır klan 200 300 saate op yapacakkı klan kalıtelerı ortaya cıksın

BBH = Klanların tam olarak yerine oturmasından başka gereken birşey yok

Ö..H.. = tek düşüncem kim nerde başladıysa orda olmalı herkez kendi klanı için sonuna kadar gitmeli zirvedeki klana kaçmamalı eğer herkez klanını köyü qibi savunursa oyundn daha da keyif alırız

GAREZ = savaşların kalitesi oyuncuların kalitesiyle eşdir bu dünyadada yeterince iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum

!SYaN = Şuan için beklemek en iyisi , çoğu klan toplama olduğundan dolayı şuanda cicim aylarındalar bal alayı bittikten sonra gerçekte kimin iyi olduğunu göreceğiz.

İSTKBL = işte bu zor bir nokta,çünkü köy alımları yani kayıpları kişileri cidi ciddi üzüyor herkes bunu aşamadığı için çok hakaretler oluyor,o kadarki insanın karısına kızına küfür ediliyor bir noktada bunlar şık hareketler değil,ve bu ülkenin kanunlarına göre suç teşkil ediyor,hani söylemek de hoş değil am o tür bir kişiyi öldürseniz hafifletici unsur olduğu için çok cuzi bir ceza karşılığı hapis bile yatmıyorsunuz..geçendede benzer bir durumu ben yaşadığım için foruma gelmiyorum artık,ben ve benim gibi azınlıkta kalan insanlarda uğramaz oluyor,halbuki savaşların ceremesini çektikden sonra sefasını yapacağımız yer orasıdır.ama mahalle kahvehanesinden beter hale getirilen bir platforma dönüştürüldü.

ilk önce şunu söylemek isterim bu bir oyun ,önce bunu hazmeteli insanlar,bu oyunu bu kadar aktif yapan save game inin olmaması köy gittimi gitmiştir yeniden kaldığımız yerden load game diyip başlayamıyoruz .

bakın saygıyı bozmadan ufak tefek sataşmalar olabilir olacaktırda,bunlar oyunu güzelleştiren hareketler olmalı iken maalesef tam aksi yönde,sonuçları oluyor,dediğim gibi önce insanlar şunu iyice idrak etmeli,biz nasıl insansak karşımızdakide insan ve bir ailesi işi gücü eşi dostu sevdikleri var,diyebilmeli ve ona göre davranılmalı,yoksa bu oyunda iyi savaşlar her zaman olur,ama kaliteli savaşlar olmayacağı da muhakkakdır.

önce saygılı olmayı bileceğiz.bu olmadığı sürece kaliteli savaş diye birşey söz konusu olmaz.çok nadir oluyor,olmasınında sebebi savaşan kişilerin kaliteli olmasından dolayı,buda insanın karakteri ile direk bağlantılı bir konu.bu yüzdn yapılabilcek fazla bir şey olmadığını düşünüyorum

Soru 9: w6 oyuncularına kısaca tavsiyeleriniz nedir ?

RONIN = Bu sadece bir oyun..savaşın ama bunu gerçek hayatla karıştırmayın..kazanırsanız keyfini çıkarın kaybettiğinizde tebrik edin ama asla kişiliğinizden ödün vermeyin...

MATRAK = oncelıkle tum oyuncu arkadaslarıma bunun sadece ama sadece bır oyun oldugunu karsılarındakınınde netıcede bır ınsan oldugunu unutmamaları gerektıgını pc basında ıken belkı 1000 tane koyunuz mılyonlarca askerınız olabılır ama pc kapandıgında elınızde sadece oyundan aldıgınız haz ve dostlukların kalacagı bılıncı ıle oynamaları oyunun formatı geregı dusmanlıkların olucagı gercegı ıle yola cıkarak bunu kısıselestırmeden karsılarındakı ınsanın manevıyatına ve ozelıne gırmeden oynamaları dıleklerımle.
tum arkadaslarımıza bır ornek teskıl etmesı umudu ıle su anda bulundugum klan olan matrak klan uyelerının bır cogu word8 kokenlı oyunculardır ve bu oyuncuların buyuk bolumu farklı klanlardan ve bırbırı ıle dusman olan kısılerden kuruludur bızler savasırken msn de bırbırımızle muhabbet eder aynı anda bırbırımızden koy almak ıcın amansızca savasırdık su anda hepımız aynı catı altında aynı amac ıcın ugrasıyoruz buda su demektır dusmanlıklar sadece oyun ıcerısınde gecerlı.

BBH = Bu oyunun sadece bir oyun olduğunu unutmamalarını ve dostluk çerçevesinde oynamalarını isterim..Düşmanınızla bile sadece oyunda düşman olun, hatta savaş halindeyken mesajlaşın-sohbet edin, emin olun oyunun tadı böyle daha bi güzel çıkıyor x)

Ö..H.. = dürüst olmaları bu sadece bir oyun

GAREZ = asla kaybetmeyi düşünmesinler ne kadar çok savaş o kadar zevkli bir oyun demek yenilgi bir son değil yeni bir başlangıçtır

!SYaN = Yensende yenilsende bu sonuçta bir oyun asla ve asla 1 köy için karakter ve kişiliğinizden ödün vermeyin en azından belli prensip sahibi olun bu sizi zaten doğrudan başarıya götürecektir.

İSTKBL = tavisye demiyelim,haddimiz değil bazı şeyler ,bizden büyük abilerimiz var çünkü oyunda ,dosttada var düşmandada,malum 2006 şubatında açıldığından beri oyuncuyun aktif olarak.öneri diyebilirim naçizane :)) siz siz olun arkadaşlar bilinki bu bir oyun,güçlü olun,çok askeriniz olsun çok köyünüz olsun hatta liderde olun,ama bunun için kişiliğinizden ödün vermeyin açık olsun dürüt olunki, dostunuzda olsa düşmanınızda olsa,adınız geçtiğinizde ,"omu? işte o varya adam gibi adamdır diyebilsinler.haksızlığın önünde eğilmeyin.çünkü hakkınızla birlikte şerefiniz de gider.

soru 10: w6 klanlarını diger worldlere oranla nasıl görüyorsunuz iyi kötü vs.

RONIN = henüz erken ..öne çıkan klanlar var ama bu durum çok çabuk değişebilir...iyi kötü için bence daha zaman var..ama mutlaka iyi hangisi dersen tabiki RONIN..x))

MATRAK = su anda dıger world ler ıle mukayese edebılecegım bır klan oldugu dusuncesınde deılım bu gune kadar bırcok dunyada oynadım eskı klan savasları world8 oyuna basladıgım dunyadır ve oradakı kalıteyı ondan sonra oynamıs oldugum dunyaların hıcbırınde bulamadım buraya baslama amacımız word8 acılana kadar eglenmektı 8 acıldıgı gun buyuk bır ıhtımallle matrak klan ı word6 ya veda edıcek ınsallah aradıgımız kalıteyı 8 de buluruz

BBH = w6'dan ziyade, klansavaşları zamanı daha güzeldi..Klanlar olduktan sonra çoğu kişi oyunu bıraktı eski tadı gitti..Ama şu an bu world'de de birçok yeni dostum oldu ondan W6 diğer world'lere kıyasla daha çok hoşuma gidiyor

Ö..H.. = kaliteli bir server olduqu kesin

GAREZ = beğendiğim klanlar var ama görünen o ki birkaç klan haricinde bir çoğunun geleceği pek parlak görünmüyor bu sorunun cevabı zaman geçtikçe çok daha iyi ortaya çıkar

!SYaN = 8.soruda verdiğim cevaptada belirttiğim gibi şuanda birşey söylemek zor fakat zaten belli başlı klanlar diğer worldlerden gelme olduğu için fazla bir fark yok

İSTKBL = aslında diğerlerine göre çok çok yeni bir dünya olmasına rağmen ,ben şuna tüm kalbimle inanıyorum ki,w-6 diğer dünyaları geçecek niteliğe sahip,çünkü gerçekden oyunun başları olmasına rağmen çok ateşli oyunculara sahip :) çok hararetli bir dünya oldu w-6 :) buda bizlerin,hepimizin sayesinde oldu :) diğer dünyalardan daha iyi olduğu kanaatindeyim.Asker yada köy sayısı olarak diğer dünyalar ile yarışamayız şuanda,ama ilerleyen günlerde o konudada diğer dünyalara fark atacağımızı düşünüyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
forum mod'larından flood yaptıgım için özür diliyorum bu röpörtaj toplam 22.000 karaktere sahip oldugu için sıgmadı bi türlü :)

arkadaşlar en başta dedigim gibi güzel bir çalışma oldugunu düşünüyorum ve emege saygı duycagınıza inanıyorum...eger bu emege saygı duyucaksanız lütfen tartışma vs. olaylarını abartmadan giriniz...

Not: oyun 1.si ZHR klanı ile yapıcagım özel röpörtaj sonra...

DeletedUser

Ziyaretçi
teknik sebepden vede çalışmanızdan dolayı böyle masumane ve güzel çalışma için görmemezlikden gelebiliriz bu sefere mahsusluk:rolleyes:

bence ilk kim düşünmüş önemli değil ,burdaki uygulaması güzel olmuş,hoş bir düşünce ve güzel bir çalışma olmuş kutlarım sizi By-SiNSeR :)

bu tür projeleri her zaman kişisel olarak desteklemişimdir,yeni bir tarz,güzel ve başarılı bir çalışma,yenilerinide görürüz umarım ilerleyen günlerde.

DeletedUser

Ziyaretçi
teknik sebepden vede çalışmanızdan dolayı böyle masumane ve güzel çalışma için görmemezlikden gelebiliriz bu sefere mahsusluk:rolleyes:

bence ilk kim düşünmüş önemli değil ,burdaki uygulaması güzel olmuş,hoş bir düşünce ve güzel bir çalışma olmuş kutlarım sizi By-SiNSeR :)

bu tür projeleri her zaman kişisel olarak desteklemişimdir,yeni bir tarz,güzel ve başarılı bir çalışma,yenilerinide görürüz umarım ilerleyen günlerde.

favori mod'um çok teşekkür ederim :) bu bir temeldi aslında bu kadar tartışma ile oyundan soguyan arkadaşlarımıza oyunun bu tarafını da göstermek istedim...böylece onlarda tartışmadan başka yapılıcak şeylerin oldugunu görebilirler bu konuya bende dahilim...savaş raporlarını yayımlamak vs. gibi küçük şeyler oyuna heycan katıcaktır bu çalışmamın devamı gelicek...hemde biraz daha güzel şekilde ve + larıyla gelicek xD

DeletedUser

Ziyaretçi
benim fikrimi nie sormadın :mad:

asdwas : Klan oyunu deilm hepsi aynı ok .topuna benzin töküp yakacan :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel bi çalışma olmuş, tebrik ederim serhat =)

DeletedUser4466

Ziyaretçi
Çok güzel olmuş gerçekten..İnşallah buna benzer başka kaliteli çalışmalar da yaparsın..

Ellerine sağlık

DeletedUser

Ziyaretçi
İSTKBL = bu oyun onlarlada güzel,onlarda güzel, iyiki varlar ..(1 kişi hariç o kişiyi allaha havale ettim

bu kisi benım Elmero :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok güzel olmuş gerçekten..İnşallah buna benzer başka kaliteli çalışmalar da yaparsın..

Ellerine sağlık

işte ummadıgım ama gelen cevaplar içinde tebrigi en önemli olan kişide görüşünü belirtti...teşekkürler nikolai :)

bu çalışmaların devamı daha güzel olucak inş.

İSTKBL = bu oyun onlarlada güzel,onlarda güzel, iyiki varlar ..(1 kişi hariç o kişiyi allaha havale ettim

bu kisi benım Elmero :)

başlıgı açarken verilen emege karşı tek birşey istedim oda polemik yada tartışma konusu oluşturucak davranışdan kaçınmanızdı...vede mehmet abi sen de bunu yapıyorsan harbi ayıp ediyorsun bunu okuyuncada lütfen burdan yazma ve okuyunca eger senin için bi degerim varsa yorumunu editle...

DeletedUser17952

Ziyaretçi
vay ..... Bu oyunun yakında filminide çekerler

DeletedUser

Ziyaretçi
çok güzel bir çalışma olmuş, akıl edip uygulayana, ve doğru düzgün cevap veren klanların temsilcilerine sonsuz teşekkürler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat mükemmel bir çalışma . Bi çalışma yapacagını söylemiştin ama bunu beklemezdim açıkçası.Tabi bunların olmasında cevap verenlerin adam akıllı cevap vermeside şaşırtıcı =) . Eline Koluna sağlık ... =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat mükemmel bir çalışma . Bi çalışma yapacagını söylemiştin ama bunu beklemezdim açıkçası.Tabi bunların olmasında cevap verenlerin adam akıllı cevap vermeside şaşırtıcı =) . Eline Koluna sağlık ... =)

tolga güzel düşüncelerin için teşekkür ederim,bir tabir vardır bilirsin yukarı çıkarken aşagıda kalanlara slm ver,baş aşagı düşerken de aynı basamakları kullanıcaksın gibisine bir laf vardır... işte bu başarıları kazanırken böbürlenmeyen efendi kişiler onlara teşekkür etmeyi unutmuşum sayende onlarada bir teşekkür etmiş olurum...

cevap vermeyen kişi oldumu oldu ama 1 kişi sadece...onunda yogun zamanıdır vs. yoksa eminim oda cevap verirdi çünkü olay güzel bir olay bence :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Verdiğiniz emekten dolayı konuyu bir süreliğine sabitliyorum. Çalışmanız için teşekküler. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu projenız desteklenmekle beraber guncel tutmanız suretı ıle her hafta baslıgınızı Sabıt olarak 6. Dunya sütununda ust saflarda tutacagım.

Çalışmalarınızdan dolayı tebrık ederım.

Saygılarımla

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
mod'larımızın ilgisi ve takdiri ile,hemde bu konuda girişim ve niyetimin olması sebebi ile bundan sonrada güncelleyecegim...teşekkürler hepinize :)

DeletedUser

Ziyaretçi
no polemıkk :)

serhat tebrik ederim gardesım bu ummalı calısmandan dolayı senı....