W59 Sona Doğru

Hangi pakt w kapatır

• BARZO & KUDRET & EİBO & NG

Oylar: 187 61,1%
  • CİN & DİABLO & OCEAN

Oylar: 119 38,9%

• Toplam oy kullanan
    306

Bqr97

Mızrakçı
Karakteri bozuk, kardeşim dediği insanlara ilk fırsatta sırtını dönen, onları satan, oyunu yıllarca beraber oynadığı realden görüştüğü arkadaşını satan kendine değil etrafındakilere güvenenler hertürlü kalıba girer ama başarı elde edemez. Şu w de kendine güvenen tek taraf görüyorum. Kendine güvenen insanlara güvenir ama insanlara güvenen herkes kendine güvenmez. Başarılar CİN.

Buraya gelip boş boş yorum yapma oyunda bir varlık gösteremeyip sağa sola sallama saçmalayacaksan buraya yazı yazma
Cinin nasıl oynadığını bir oyun için neler yaptıüını git Hucumdaki abilerine sor
Eğer çok kaşınırsan sana Hucumda oyun oynatmam

stilci

Baltacı
Biz bitti demeden bitmez diyorum başka bişey demiyorum..

İstatistikler mini etek gibidir canlar

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Buraya gelip boş boş yorum yapma oyunda bir varlık gösteremeyip sağa sola sallama saçmalayacaksan buraya yazı yazma
Cinin nasıl oynadığını bir oyun için neler yaptıüını git Hucumdaki abilerine sor
Eğer çok kaşınırsan sana Hucumda oyun oynatmam

Ben sizin aksinize insanları başkalarına sorarak tanımam.

Kimsin nesin bilmem ama dediğini yapmassan adam değilsin. Hadi bakalım :)

joker13

Milis
Dünyanın başından beri sabahları işe giderken forumu okuyorum gayette eglenceli güzel oluyor Barzo klanı oyuncusuyum bu arada.
Tek yorum yapacağım. Sonra tekrar oyun oynayıp sabahları zaman geçireceğim forumda. Cin klanları veya ittifakı bu dünyada diplomatik olarak dünyayı kaybetti. Şimdi diplomasiyle kaybettikeri dünyayı savaşarak kazanmaları gerekiyor zaten başka bir durumda söz konusu olmayacak gibi. Barzo klanına gelirsek biz diplomatik olarak da savasarak da kazanıyoruz aksini iddaa eden haritadaki ilerleyişimize bakabilir. Jog/baron/diablo klanları savasında bize karşı kayda değer bir op bile gelmedi.

Bütün oyuncu doslarıma iyi oyunlar diliyorum. Oyununun eğlence tarafını kaçırmayın lütfen.

Deleted User - 848890894

Ziyaretçi
cin'in kazanmasini istiyorum. kendilerine cok guvenip diplomaside hatalar yaptilar ama bu sekil kazanirlarsa da efsane olur, w59 unutulmaz olur. barzo da cok saglam ilerledi, hem diplomasi hem savas olarak. . barzo'nun basarisini ben yoneticilerine yazarim cunku bu diplomasiyi yapabilmek de kolay degildir, bu kadar oyuncuyu 4-5 ay sonra birarada tutabilmek de yoneticilik basarisidir. oyuncu eleme isi bence en zor kismi bu isin de altindan kalkarlarsa 40 saatlik mis suresinin oldugu komsu klanlarin savasmasinin istendigi dunyayi diplomasi ile kapatmayi basarirlar. muhtemelen herkesin kafasinda cin'i bi silelim de sonrasina bakariz var. bu dunya daha cok uzun surer.