W58 dünya sonu

*KepçeciX*

Okçu
1980 kişi ile aynı kafadasın işte :D onlarla keyif alırsın sen boşver diğerlerini :D tam listeyi merak ediyorsan gidip bakabilirsin müttefik olan 99 klanın üye listesinden :D

5 klan kaç kişiydiniz ? Çok boş yapıyon. Hayır kendin tek klan olarak bu yorumu yapsan anlarım. Üniversiteli dünyada hele hele 20 kişilik klan listesinde o kadar fazla klan açılması çok normal. Sen klan x 20 olarak hesaplıyon. Tek tek bak bakayım klanlara hepsi 20 mi.

Genele bak kim daha kalabalık
CESET-BÜRKÜT

KASIRGA KOLPA EXİT POKE PAŞA PROBLEM

Napolyon2.0

Yasaklı
Genele bak kim daha kalabalık
CESET-BÜRKÜT

KASIRGA KOLPA EXİT POKE PAŞA PROBLEM
Taraflar aşşağı yukarı eşitti
Paşa problem exıt poke yi toplasan cesetle aynı sayıya tekabül ediyor zaten (oyuncu sayısı olarak emin değilim ama köy sayısı olarak aynılar hemen hemen)
Ham atan yada ham attırabilen kazandı :)
Tebrik etmek gerek

kafanız o kadar az basıyor ki :D ben kasırgadayken bile onlara da dedim böyle oyun oynanmaz diye :D kaç defa burada yazdım 2000 vs 2000 atıyoruz yapmayın etmeyin diye. direk aile klanlarını eleştiriyorum ama o kadar alıngansınız ki size laf ettiğimi düşünüyorsunuz :D aile klan mantığı bu oyunu mahveden bir şey. bunu bir idrak edemediniz. kasırga kapasaydı bile aynı şeyleri diyecektim. bu 1.

2. olarak asisyel kuduruyorsun farkındayım :D sana da son bir defa cevap verip gidiyorum. adam benim alacağım köyü aldı ve bende geri aldım. kimseye s.a yada mütlük varken durduk yere saldırmadım. hadi şimdi devam edin 2000 kişiyle kapattığınız dünya için biz pro oyuncularız kafasına.

ceset ve bürküt klanları 2000 kişi . diğer rakip klanları da 3er alt klandı zaten. buradan bu aydınlatmayı da yapalım . kafamız az bassın .

teşekkürler diğer klanlar.

*KepçeciX*

Okçu
kafanız o kadar az basıyor ki :D ben kasırgadayken bile onlara da dedim böyle oyun oynanmaz diye :D kaç defa burada yazdım 2000 vs 2000 atıyoruz yapmayın etmeyin diye. direk aile klanlarını eleştiriyorum ama o kadar alıngansınız ki size laf ettiğimi düşünüyorsunuz :D aile klan mantığı bu oyunu mahveden bir şey. bunu bir idrak edemediniz. kasırga kapasaydı bile aynı şeyleri diyecektim. bu 1.

2. olarak asisyel kuduruyorsun farkındayım :D sana da son bir defa cevap verip gidiyorum. adam benim alacağım köyü aldı ve bende geri aldım. kimseye s.a yada mütlük varken durduk yere saldırmadım. hadi şimdi devam edin 2000 kişiyle kapattığınız dünya için biz pro oyuncularız kafasına.

Oynanmaz demişsin niye oynadın. Ayarlar hesap sil yapaydın da boş beleş konuşmasaydın. Ben ekibim için oynadım kapattırdım. Aşiret klan olayına döndü alışacan kimse bu saatten sonra tek klan girip dünya kapama hayaline girmez. En az 3-4 klandan toplama oyuncu getirir. Yaklaşık 15-20 dünyadır bu böyle

Zenci 61

Mızrakçı
üniversiteli dünya bana göre zaman kaybı oyunun doğasına aykırı oyunun tam savaş kısmı geldi diyorsun dünya kapanıyor farmvilla tarzı yapan kazanır dünyası bu dünyada nasıl oldu bilemiyorum hiç bana göre değil.

Kapatan ekibi tebrik ederim ortada bir emek var. bir daha üniversite dünyası açılmaması dileği ile.