W56

• Konuyu başlatan DeletedUser69688
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69688

Ziyaretçi
Yabancı ülkeler geçmişler world 110 lara bizim ülke hala 50 lelerde her şey de geriyiz abi bizim ülke pişmanlıktır :D :D

@Mayis
@Strafe

açın artık 3.9 hızlı bir dünyada herkes tarafından oynansın herkes çıksın çıksın gelsin ama nerede şimdi eski adminler olaydı neyse sizi seviyorum adamlar siz en iyisini açarsınız göreyim sizleri

I love you MAyıs
I love you Strafe
I love you her ikiniz

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yabancı ülkeler geçmişler world 110 lara bizim ülke hala 50 lelerde her şey de geriyiz abi bizim ülke pişmanlıktır :D :D

@Mayis
@Strafe

açın artık 3.9 hızlı bir dünyada herkes tarafından oynansın herkes çıksın çıksın gelsin ama nerede şimdi eski adminler olaydı neyse sizi seviyorum adamlar siz en iyisini açarsınız göreyim sizleri

I love you MAyıs
I love you Strafe
I love you her ikiniz
Oyuncular olarak yeni bir dünya açıldıktan sonra özellikler hoşunuza gitmediği için bir sonraki dünyayı sormanızı anlıyorum.Ama sizde çok iyi biliyorsunuz ki böyle yazdığınızda "tabi hemen yarın açalım" diyemeyeceğiz.Zamanı geldiğinde zaten ön kayıtlar açılıyor.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Dünya açılma süresi ortalama 50-70 gün bunu bile anlayamayıp sürekli her yeni dünya sonrasında yeni konu açılıyor :D

upload_2019-10-9_0-12-36.png

DeletedUser69688

Ziyaretçi
Dünya açılma süresi ortalama 50-70 gün bunu bile anlayamayıp sürekli her yeni dünya sonrasında yeni konu açılıyor :D

7878 adlı eklentiyi görüntüle

kardeş ne zaman açılacak yazmadım sen önce git okuma yazmayı öğren ondan sonra anlamaya gel kendin anlamıyorsun yazılandan bana neyden bahsediyorsun her şeyede atlama ayıktırayım :) benim ki istek öneri idi

DeletedUser69737

Ziyaretçi
hızlı bir dünya açsalar yavaş dünyalar aktif insalara çok sıkıcı geliyor

millet temizlikle yağmacıdan daha iyi kazanıyor. lütfen yağma yapmayı seven insanları madur etmeyin birim hızı yüksek dünya istiyoruz

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Bence hiç açılmasın yada açılacaksada herkese hitap edecek bir dünya olsun

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Hızlı oynamak isteyene klasik, yavaş isteyene de normal dünya açsalar sıkıntı ortadan kalkar gibi:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.