W56

• Konuyu başlatan DeletedUser69688
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Boşuna meraklanmayın bu özellikler default, yani bir şeyi açıklamıyor ama umarım belirttiği gibi gece bonusu vardır :p

DeletedUser68080

Ziyaretçi
özelliklere eskiden takılmazdım derdim herkese aynı fakat oyuna vakit harcadıkça yağma olsun sınırda gece pasif avlamaları olsun baya fark ediyor :)

Evet dediğin doğru ama bunlar da eskidi.. Artık her dünyada birbirine "madik atan" klanlar olduğundan dünya özelliğinin anlamı kalmadı. :D

Sauron.*

Yasaklı
Valla 1 haftadır twstatsda server görünüyor hala nasıl açılmadı anlamadım çok uzattılar bari deyse

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Alman serverinde duyuru 1 kasımda yapılmış, dünya 6 kasımda açılmış. Burada duyuru 8 kasımda yapılmadığına ve dünya 13 kasımda açılmayacağına göre; duyuru 15'inde yapılacak ve dünya 20'sinde açılacak. Yani bu cuma duyuru; haftaya çarşamba dünya açılacak. Bu hafta bir şey beklememek lazım.

Not:Ytd

uyznlar

Ağır Atlı
Alman serverinde duyuru 1 kasımda yapılmış, dünya 6 kasımda açılmış. Burada duyuru 8 kasımda yapılmadığına ve dünya 13 kasımda açılmayacağına göre; duyuru 15'inde yapılacak ve dünya 20'sinde açılacak. Yani bu cuma duyuru; haftaya çarşamba dünya açılacak. Bu hafta bir şey beklememek lazım.

Not:Ytd

genelde 2 gün öncesinden duyuru yapıyorlar

DeletedUser67601

Ziyaretçi
56.Dünya olmuş bile, Zaman su gibi akıp geçiyor resmen... Açılsın da izleyelim biz de.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.