W56

• Konuyu başlatan DeletedUser69688
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65666

Ziyaretçi
Sancak üyeleri burdaysa sancak giriş yapıyor demekki :)))

DeletedUser65666

Ziyaretçi
Hilal bizim girme ihtimalimizi bilmem ama savasta yenmekte var yenılmekte twbrıgımı ettım yanılmıyorsam:)

ama c11 de adıl bır savas olsaydı dahada cok sevınırdım buda bı gercek .

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Hilal bizim girme ihtimalimizi bilmem ama savasta yenmekte var yenılmekte twbrıgımı ettım yanılmıyorsam:)

ama c11 de adıl bır savas olsaydı dahada cok sevınırdım buda bı gercek .

Ettin ettin :)
Valla c11 konusundaki düşüncelerimi paylaşmıştım seninle diye hatırlıyorum. Çok üzerine gitmeye gerek yok bence.

DeletedUser61730

Ziyaretçi
Ortalık karışacak gelecek çok klan var 56 ya

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Vize haftasına denk getirmeyin şu world açma işini lütfen :confused: ya da gece bonusu aktif olsun yoksa yine bize uykular haram oldu :oops:

uyznlar

Ağır Atlı
Vize haftasına denk getirmeyin şu world açma işini lütfen :confused: ya da gece bonusu aktif olsun yoksa yine bize uykular haram oldu :oops:

çoğu oyunda olduğu gibi üst yetkililer açıyor bizim yöneticilerde girip ne var ne yok diye hava almaya giriyorlar :D her hangi hızını şunu bunu ayarlama diye bir şey olduğu yok çoğunlukla iletiyorlardır hızlı istiyor oyuncular diye ama onları da iplediklerini sanmıyorum :)

DeletedUser68080

Ziyaretçi
çoğu oyunda olduğu gibi üst yetkililer açıyor bizim yöneticilerde girip ne var ne yok diye hava almaya giriyorlar :D her hangi hızını şunu bunu ayarlama diye bir şey olduğu yok çoğunlukla iletiyorlardır hızlı istiyor oyuncular diye ama onları da iplediklerini sanmıyorum :)

50'de mayıs istediğiniz gibi w açtım ne hale getirdiniz daha uzun süre açmam demişti, aradan 5 world geçti açılır mı acaba? :rolleyes:

Durum
Konu yanıtlara kapalı.