W56 Klanların Duruşu(HARİTADA)

MEKANIN SAHİBİ

Mızrakçı
Birbirinizi topluyarak mı ilk 250 oyuncunun oranlarını istiyorsun, AĞABEY'e etek giydirdin şimdide keyfinimi sürüyorsun ;)

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
Forumun en boş adamı enes kosovalıydı. 2. Kişimizde mehmetayan1.Başkalarına güvenip artist artist konuşma ve her yerede zıplama lan zibidi oyununu görelim

-Kingostatic-

Yasaklı
Bİlmesi gereken biliyor diyor :) 2.worldün kardeşim seni kim bilecek :) Geç kumda oyna ortalığı karıştırma

DeletedUser70383

Ziyaretçi
@AĞABEY REIS burda sana kasıntı bırısı laf sokmaya calısıyor aklı sıra :) baskasının hesabına coreklenıp buyumus bırısı asslkaşdkadadk. normalde yazmazdım ama konu agabey olunca yazayım dedım. sancak alarmdan ıyı davrandı bıze hakkını yemeyelım

DISCIPLIN3

Okçu
Birbirinizi topluyarak mı ilk 250 oyuncunun oranlarını istiyorsun, AĞABEY'e etek giydirdin şimdide keyfinimi sürüyorsun ;)

Forumda bu tarz tatsiz muhabbetlerle hasir nesir olmayi pek sevmem.

Sancak klanindan sevdigim arkadaslar var birlikte dunya kapatmisligimiz var. Hatirlarida cok var. Ortada hic bisey yokken bu uslubu kullanmanizda sizin priminiz olsun.
Seninle ayni dili kullanip istedigini sana vermeyecegim. Aliyle konus sen disiplin kimdir nedir diye, sonra tekrar bi uslubu duzelt saygiyi yitirmeden muhabbetleriz.

Stratejist*

Yasaklı
Aslında en baştan beri adamın söyledikleri doğru çıkıyor ama eneskosova ismine bir tahammülsüzlük var ;)

İfadelerim tamamen tahmin üzerine ama 13 yıldır bu oyunu oynuyorum Siyaset,ekonomi,sosyoloji,uluslararası politika ve teoriler gibi dersler görmüşlüğüm var bu kapsamda eldeki verileride değerlendiriyorum yani yaptığım tek şey basitçe hepsini birleştirmek açıkcası bunların doğru çıkması insanın içinde olduğu bu oyunda şaşırtıcı da geliyor. Zira ne kadar veri alırsan al insanoğlunun eylemlerine güven olmaz. Fakat bu w de nedense şuana kadar yanılmadım.Ben işi şansa bağlıyorum :D

Pantürkizm*

Kılıç Ustası
İfadelerim tamamen tahmin üzerine ama 13 yıldır bu oyunu oynuyorum Siyaset,ekonomi,sosyoloji,uluslararası politika ve teoriler gibi dersler görmüşlüğüm var bu kapsamda eldeki verileride değerlendiriyorum yani yaptığım tek şey basitçe hepsini birleştirmek açıkcası bunların doğru çıkması insanın içinde olduğu bu oyunda şaşırtıcı da geliyor. Zira ne kadar veri alırsan al insanoğlunun eylemlerine güven olmaz. Fakat bu w de nedense şuana kadar yanılmadım.Ben işi şansa bağlıyorum :D
gerçeklik varsa çalışıyorsan olur şans buna denir :D tebrikler kanka