W56 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Drow

Mızrakçı
yok be ne gerilimi gerile gerile op yapıyoruz yakında delik deşik olursunuz adının yakışır sekide seni burada uğurlayacağız gazi mi olursun hiç uğruna mı gidersin orasını bilemem ;) ;) ;)

abı etıket bıle yapmıyorlar cok koy duser sanırım. ama sonra derler kı saldık bılerek, anlamı yoktu savunmanın dıyebılırler.. bırde bıze cezalardan dolayı laf vuruyordunuz. bu opta gorduk kı baskanınıztan utun sınırı tutan bazı oyuncularınız ceza aldılar HEM DE SALDIRIYA KAPALI bak sen su ıse. demekkı neymıs? saldırıya kapalı ceza alınabılıyormus.
Yne rakıpsınız, basarılar dılıyorum :)

Drow

Mızrakçı
hee şaka yapmayı seven bır klanız :) sona saklıyoruz en guzel sakayı.

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
abı etıket bıle yapmıyorlar cok koy duser sanırım. ama sonra derler kı saldık bılerek, anlamı yoktu savunmanın dıyebılırler.. bırde bıze cezalardan dolayı laf vuruyordunuz. bu opta gorduk kı baskanınıztan utun sınırı tutan bazı oyuncularınız ceza aldılar HEM DE SALDIRIYA KAPALI bak sen su ıse. demekkı neymıs? saldırıya kapalı ceza alınabılıyormus.
Yne rakıpsınız, basarılar dılıyorum :)

yok etiket değil direk patlatma yoluna gidecekler. olsun varsın bu op patlar bir sonraki oplarda savunacak asker bulamayacaklar kendileri düşünsün

Drow

Mızrakçı
aynen oyle abı. bız ılk ıkı hatta 3 opta da patlamaya razıyız bakalm sancak dırenecek mı ? yoksa sılecekler mı gorecegız.

Drow

Mızrakçı
bu arada sancak2 sancak3 klanlarını da savasa dahıl etseler ıyı olacak, malum savas basladıgından berı durmadan msj attılar su klanınız savasa katılsın ıstatıstıklere yansımyor dıye. sancak2 den de gıdeceklerımız var sancak3ten de. ekleyın de barı el ıle hesaplamayalım otomatık dussun sısteme.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
aynen oyle abı. bız ılk ıkı hatta 3 opta da patlamaya razıyız bakalm sancak dırenecek mı ? yoksa sılecekler mı gorecegız.
Bizim bir iddiamız yok. Son kertede tadını çıkarın , başka dunyalarda kullanmak için op yapmayı öğrenin :) Silip gıtsek opa basladık kactı dıceksınız son kez op yapmada ne kadar becerıksız oldugunuzu görün işte. Anca uyuyan hesaplardan koy duser ona da yapacak bırsey yok :)

Rakro.31

Okçu
Değerli Sancak üyeleri biz henüz opa çıkmadık az sakin :D birazcık da sizle savaşalım valla çok sıkıldım hesap sil atacam :D

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Bizde bişeyler deniyoruz ama mesafe çok fazla boş atış, sınırlar sıfır olduğun da 1 2 güzel op olur diye düşünüyorum silmezseniz :)
Pandemi donemı gıbı evde oldugumuz sure de olsaydı tadına varmak için kalırdık. Ama malum zaten matematıksel olarak ımkanda kalmadı. Bu sıcakta ne kendımızı ne sızı yormaya gerek yok:) Maksat aztek i eğlendırelım dedık te hiççççç umut yok su süreçte yeşil mis atan var ya ben utandım onların adına :)