W54 MAP GÜNCEL*

• Konuyu başlatan DeletedUser47725
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47725

Ziyaretçi

MAVİ: LUST
SİYAH: NWA
BEYAZ: VEFA
PEMBE: HARD
YESİL: JÖNCH
TURKUAZ: HAŞ
KIRMIZI: REQ
TURUNCU: AİLE
SARI: STAR (K54)
MOR: T.C
KAHVER: BEG
GRİ: SANCAK
EFLATUN: THLK
KOYU SARI: DNGSZ (K45)
KOYU YESL: BIÇKIN

*Harita İlk 50 Sıralaması Baz Alınarak Hazırlanmıştır.
*Haritadan Daha Sağlıklı Faydalanmak İçin Klan Sayılarının Tez Vakitte Azaltılması Önemle Rica Olunur :)

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Req olmasa biz ne yapardık hic bilmiyorum
Adamlar pre kasıp bize veriyorlar
Tşk req...

:D Reqden klanına çağırmadığın oyuncu kaldı mı desem bir tek clown u çağırmadım diyecek utanmadan mal mal şeyler yazıyor :D

gP9O53.png

ama lustta req sayılır unutma bu dediğimi ;)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
:D Reqden klanına çağırmadığın oyuncu kaldı mı desem bir tek clown u çağırmadım diyecek utanmadan mal mal şeyler yazıyor :D

gP9O53.png

ama lustta req sayılır unutma bu dediğimi ;)
Özggüvene bak beah. Burda mesaj kkötü bir şey yok sen gittiğinde arkanda konusan insann sayısı cok fazla
Bu dunya da degişen olmaz. Sen ufak köyleri almaya devam et 51 gibi büyüt sonra alırız acelemiz yok. Gene mesaj cek hadi 55 gidiyoruz daha iyi kadro. İle
Sen iyi olsan 51 de kaliteli adamlar senle oynardı... Hepsi halederiz gitmiş.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Keske korksam ama bu oyunda sadece Allahtan korkarım
Allahın yarattığı kullardan korkmam ... Korkaklık oyun icinde en sevmediğim şeydir.. Tedbir almak uyarmak ne zaman korkaklık oldu..

procedcal

Mızrakçı
Gereksiz mesajlar bunlar.Karşınızdakini küçük düşürdüğünüzü sanıyorsunuz galiba böyle yazarak
Fakat bana daha çok bir korku içinde çırpınırken yazılmış yazı gibi geldi.
Biraz doğru bir yere parmak bastın aslında ben şahsen baya korkuyorum o kadar hızlı veriyorlar ki köyleri dağılıp daha köy büyütmeyecekler diye korkuyorum... en büyük korkumun alacak köy bulamamak olduğunu da açıklamış oldum hadi yine iyisiniz..

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Gereksiz mesajlar bunlar.Karşınızdakini küçük düşürdüğünüzü sanıyorsunuz galiba böyle yazarak
Fakat bana daha çok bir korku içinde çırpınırken yazılmış yazı gibi geldi.
Ama sen bütün sırrı bozdun

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Clow ceza yedi bu sefer. Hangi hesapla gelecek acaba

aizen*

Yasaklı
Lusta bak reqi bitireceğinden emin olup merkezdende köy almaya kalkışmaya başlamış oyuncu almaya başlamış merkezden zaten oda yetmemiş reqin yay hatasını kullanıp
Reqin arasındaki klanıda kendi bünyesine katıp desteklemiş bu dünya çok yavaş erhan abi senin planların çok hızlı jbjsjssjsjsjjses

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Lusta bak reqi bitireceğinden emin olup merkezdende köy almaya kalkışmaya başlamış oyuncu almaya başlamış merkezden zaten oda yetmemiş reqin yay hatasını kullanıp
Reqin arasındaki klanıda kendi bünyesine katıp desteklemiş bu dünya çok yavaş erhan abi senin planların çok hızlı jbjsjssjsjsjjses

Vay be yunus sen git ister osm de lig kur erhanıda oraya getir multi yapıp erhan la ikiniz takılırsınız orada tebrikler yunusum osm lige geldim city boştaysa orayada geleym ;)

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Biraz doğru bir yere parmak bastın aslında ben şahsen baya korkuyorum o kadar hızlı veriyorlar ki köyleri dağılıp daha köy büyütmeyecekler diye korkuyorum... en büyük korkumun alacak köy bulamamak olduğunu da açıklamış oldum hadi yine iyisiniz..

Hala korkuyor musun gerçekten bence korkuyorsun :))))

DeletedUser69553

Ziyaretçi

Lustu anlatamam ama resmini çizebilirim

030fd8fb3b5.jpeg