w54 KAFA OYNAYACAK KLANLAR ( sadece ilk 4 klan yorumu )

• Konuyu başlatan DeletedUser68098
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68098

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba...

Öncelikle şu an 1. Giden LUST klanları için konuşmak istiyorum. Klan içi oyunculara baktığımda gerçekten oyunda istedikleri zaman ses getirebilecek oyunculardan oluşuyor. Tabi şunu da söylemeliyim bildiğimiz gibi ilklerde pre basıp sonradan sıralamalarda alta oynayan cok oyuncu var. Bölgesel olarak LUST klanları diğer klanlara göre biraz şanslı durumda. Sol taraflarında Requiem ve DarkBrotherhood klanları yer alıyor. Büyük ölçüde çaylak kalkığında 1 haftalık bir SA anlaşması yapılabilir 2 klandan biriyle ama nasıl sonuçlanır bilemem. Bu klanlar arasında savaş çok erkende başlayabilir çünkü kafa oyuncular kıvılcım bekler.

2. Giden klan Requiem klanları konum olarak iki büyük klanın ortasında geniş bir alana hükmediyor şuan. Klan içinde çok büyük oyuncular var ama şu an yeterli kasmayı göstermiyor veya kendilerini göstermek istemiyorlar mı bilemiyorum. Sol tarafında LUST klanları sağ tarafında ise STAR TREK iç içe olduğu DarkBrotherHood klanı yer alıyor. Çok zorlu bir haritası var ama çıktıkları zaman da bölgesel olarak cok rahatlayabilirler. Geniş bir alanda olmaları aslında bir nevi de avantaj kendi içlerine köy toplayabilirler. Çaylak kalkmadan SA anlaşması yapılması lazım. Oyuncular ona göre köylerinin yönünü belirlemesi lazım diye düşünüyorum. Nasıl bir tehdit alır veya tehdit eder bilemem ama gizli tehlikeli oyuncuları mevcut görüyorum.

3. Giden Klan NEVER WALK ALONE klanları. Toplama klan olmak istememiş, etraftan yeni oyuncular yararlı olur mantığı dışında benliğini korumaya çalışmış. Ekipte gayet kafalarda ilerleyen günlerde sıkca duyacağımız mermi gibi oyuncular var yine. Bölgesi FURY klanlarıyla çevrilmiş durumda. Ama NEVER WALK ALONE - FURY SA bile imzalasa bu FURY klanının işine gelir. Çok tehlike yaratabilecek bir klan. Şuan sessiz devam ederlerse bilin ki kendileri için size köy kastırıyordur. Cevresindeki klanların dikkatli olması lazım. Ekiplerine gelecek yeni oyuncular sonradan katılan sıralamaya giden oyuncular olacaktır. Buda onları daha güclü bir hale getirecek

4. Giden Klan Hallederiz A.Ş. klanları. Bölgesel olarak çok şanslı bir klan. İçindeki oyuncularda eski dünyalarda isim yapmış, dünya kapamaya kadar gitmiş oyuncular var. Ama çok fazlalar. Bu kafa oyuncuları gercekten rahatsız edecektir. Klan biran önce elemeye gitmesi lazım. Sağ taraflarında FURY klanları yer almakta SA yaparlar mı bilmiyorum ama ben diplomasiyle ilgilensem yapmazdım. Cünkü klan haritası olarak yeteri kadar iç içe bir klan. Ne tarafa doğru ilerleyeceğini pek sezdiremiyorum ama en mantıklısı Dünya merkezine doğru dik gitmek diye düşünüyorum. Hızlı giderlerse merkezi koruyabilecek bir klan.

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Sımdi öncelikle analizine katılmıyorum.Requ fury söz edilirken benım bulundugum vefa burada adı yoksa bu analiz yanlıştır.
Vefa aralarında en favori olacak klandır çünkü ben varım istediğiniz preniz olsun:)

DeletedUser68098

Ziyaretçi
Sımdi öncelikle analizine katılmıyorum.Requ fury söz edilirken benım bulundugum vefa burada adı yoksa bu analiz yanlıştır.
Vefa aralarında en favori olacak klandır çünkü ben varım istediğiniz preniz olsun:)

Bunlar benim en favori gördüğüm klanlar değil sevgili dostum, Oyun sıralamasındaki ilk 4'ü yaptım. Kendi klanıma eleştiri bile yaptım. Analiz demek objektif bakmaktır, Umarım en güzel yerlere gelirsiniz. ;)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Objektif bakarken klan oyuncularına bakılıp yapılır .Yine objektiften ziyade bu analizler harita ilerki diplomasi istenildiği gibi ilerlenilmek için yönlendirmedir.
Bende bu dusuncede bulunuyorum.Benim bulunduğum klan değerlendirilmeye alınmaması objektifliğe girmez

DeletedUser47725

Ziyaretçi

Enes Adin gecmio die nie kiskaniosun kardesim :) Benim Favorim VEFA klanlari zaten Sevdigim cok oyuncu var orda :D

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Vefa nwa bir gibi görsek buradaki analiz nwa degil de vefa adına yapılsa mutlu olur musun.. D. Adam yapmıs begenmeyen varsa acar konu muhalif analiz diye..
Ama yapılan üretilen bir şeyi ülkede hemen eleştir tutmak bence yanlıs. Muhalif bile olsan olumlu yaklaşmak lazım

DeletedUser68098

Ziyaretçi
Objektif bakarken klan oyuncularına bakılıp yapılır .Yine objektiften ziyade bu analizler harita ilerki diplomasi istenildiği gibi ilerlenilmek için yönlendirmedir.
Bende bu dusuncede bulunuyorum.Benim bulunduğum klan değerlendirilmeye alınmaması objektifliğe girmez

Algı operasyonu mu diyorsun yani bunca yazıya :)) Güzel kardeşim keşke yapsaydın hakkınızda yorum akşam ilk 10 yapıcam o zaman seni bekliyorum hoş bir sohbet için. Bu benim kendi düşüncelerim.

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Vefa nwa bir gibi görsek buradaki analiz nwa degil de vefa adına yapılsa mutlu olur musun.. D. Adam yapmıs begenmeyen varsa acar konu muhalif analiz diye..
Ama yapılan üretilen bir şeyi ülkede hemen eleştir tutmak bence yanlıs. Muhalif bile olsan olumlu yaklaşmak lazım

Mutlu olurum.Cunku savaş açıp toplanmyoruz genelde:) baska klanlara köy de kasmıyoruz:)
Bulundugum klan favori listesine konulması gerekıyor tarafsız analiz istiyorsanız:)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Algı operasyonu mu diyorsun yani bunca yazıya :)) Güzel kardeşim keşke yapsaydın hakkınızda yorum akşam ilk 10 yapıcam o zaman seni bekliyorum hoş bir sohbet için. Bu benim kendi düşüncelerim.

İlk 4 de klanım sıralamada bulunuyor:)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Nwa-vefa-toki aynı klan zaten aynı diploması

Aynı klan olsa aynı isim olur.Aynı dıplomasi olabılır bu dıplomasidir onu nasıl anlarsın dıplomatlarına bakarsın aynı isim mi
Hepsine farklı cıkarına uygun teklıf edersın cıkarına uyar da kabul etmezse dusunursun