W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

egElif.

Baltacı
Pusulacı adama demedik laf bırakmadınız yav :))

Onurun demek istediği Pusulanın eski oyuncuları tamamen burda olsa ve oyun başından beri savaşın içinde olsa eze eze dünyayı kapattılar diyebiliriz diyor

açıklaması ise daha güzel şimdi bir rakip düşünün oda nwa klanı olsun la tartışmaya ne gerek var tek gözünüzü kapatsanız veya araları misleri ayak parmağınızla atsanız bile bu pusula zaten bunları harcar diyor rakip 4-5 k köy önde olsa ne fark eder yani :)

Onur kardeşimle birçok kez pusula hakkında konuştuk zaten o pusula ekibini çok takdir ediyor ve eski serverlerde pusula ile oynamış bir oyuncu :)

Ahmet ben Onur'a kızmadım sadece yaptığı yorumlar bence doğru olduğu kadar da yanlış. Yani bu dünya özelliklerinden dolayı geldiğimiz günkü şartları düşündüğümüzde bir sürü olumsuz durum vardı. Biz bunları düzeltmek için zaten 3 ay gibi bir zaman harcadık. Bu zaman sürecinde zaten ezici bir üstünlük kuramazsın ve böyle bir şeyi dile getirmeye bile gerek yok. Yani operasyon bile yapamadık çoğu sürede köy toplayıp elimizi güçlendirdik. Ondan sonra ise operasyonlar başladığında o ezici üstünlüğü sağladık. Bu da inkar edilemez 2 operasyon yaptık ve 100 ün üzerinde köyler düştü bir çoğunu da elimizde tuttuk ki bu özelliklerdeki bir dünyada kolay değil. Bunu 3 ay boyunca bize op yapan 2 klan yapamadı. Yani operasyonlara başladık ve rakibi psikolojik olarak çökerttik. Tam olarak eze eze toplayacağımız anda ise bunu fark eden rakipler bırakmaya başladı özellikle NWA. Bunda da bizim bir suçumuz yok malesef. Yani eze eze dünya kapatmak başka nasıl olacaktı? 4 aylık sürede -4000 köyden dünya kapamanın tarifi nedir? Ben de bunu anlamıyorum yani övüyorsunuz ben o kısmı anladım ama şu anki durumun dünya başında olacak olan durumdan ne farkı var?

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Ahmet ben Onur'a kızmadım sadece yaptığı yorumlar bence doğru olduğu kadar da yanlış. Yani bu dünya özelliklerinden dolayı geldiğimiz günkü şartları düşündüğümüzde bir sürü olumsuz durum vardı. Biz bunları düzeltmek için zaten 3 ay gibi bir zaman harcadık. Bu zaman sürecinde zaten ezici bir üstünlük kuramazsın ve böyle bir şeyi dile getirmeye bile gerek yok. Yani operasyon bile yapamadık çoğu sürede köy toplayıp elimizi güçlendirdik. Ondan sonra ise operasyonlar başladığında o ezici üstünlüğü sağladık. Bu da inkar edilemez 2 operasyon yaptık ve 100 ün üzerinde köyler düştü bir çoğunu da elimizde tuttuk ki bu özelliklerdeki bir dünyada kolay değil. Bunu 3 ay boyunca bize op yapan 2 klan yapamadı. Yani operasyonlara başladık ve rakibi psikolojik olarak çökerttik. Tam olarak eze eze toplayacağımız anda ise bunu fark eden rakipler bırakmaya başladı özellikle NWA. Bunda da bizim bir suçumuz yok malesef. Yani eze eze dünya kapatmak başka nasıl olacaktı? 4 aylık sürede -4000 köyden dünya kapamanın tarifi nedir? Ben de bunu anlamıyorum yani övüyorsunuz ben o kısmı anladım ama şu anki durumun dünya başında olacak olan durumdan ne farkı var?

Pek bir farkı yok ama rakiplerin ağlaması için bir neden abi. Kendinizde görüyorsunuz yok pusulayı çağırdılar yok şöyle böyle derken ağlamaları için bir neden oldu yoksa bende biliyorum kafalarına vura vura burayı kapattığınızı. Biz durumu anlatamadık tam olarak Eğerki baştan pusula w54 de olsaydı çıkıpta kimse ağlanamazdı buralarda :)

Dışarıdan bakanlar içinde en iyi ben biliyorum abi klanı nereden nereye getirdiğinizi. Herkez başaramaz bunu rakip zayıf beceriksizdi ancak -4000köyden gelip w kapatmak büyük başarı.

Ama bende w54 ün eze eze kapatılmadığı görüşündeyim hala. Çünkü serverin son savaşında kendi köylerini yıkan en küçük nedenlerde ağlayıp hesap silen bir klanı ezerek yendik demek bence o klana övgü gibi birşey olur çıkıp derler bak koskoca pusula klanıyla son köyümüze kadar savaştık. Rakip rakip olsa birazcık yetenek falan olsa yada biraz direnebilselerdi olurdu senin iş abi:)

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
sizden pusula klanından beklenti herzaman en üst seviyede olduğu için burası biraz alıştırma serveri gibi oldu bi kaç kere vurdunuz zaten daha toplayamadılar. demişlerdir aman aman nereye geldik böyle :))