W53 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69503

Ziyaretçi
forumda kalabalıksınız diye haklı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz. bizleri temsilen sadece ben geldim kimse sizin gibi gelişimini tamamlayamamış insanlarla muhattap olmak istemedi. Ben sadece görüşümü yazdım ve yarası olan gocundu demek ki görüşüm sonuna kadar doğru :)
Bu size son yazımdı burada çoluk çocuğa laf anlatmaya gerek yok seviyeniz belli. Sizler önce klanda birbirinizin arkasından sürekli atıp tutan birbinizin yüzüne farklı arkasından farklı olan insanları temizleyin.

Bizde böyle şeyler hiç olmaz özü neyse sözü yüzüne olur sizler önce adam olmayı öğrenin belki bir gün karşılaşırız çocuklar. İleriki hayatınızda başarılar dilerim bu altı üstü bir oyun bu kadar kasmayın ama gerçek hayatınızda kişiliğinizi oturtun bu oyun sizin aynanız bir nevi. Umarım dediklerimi anlamışsınızdır içinizden beni çok iyi anlayanlarınız var buna eminim ama kendilerine teşekkür ediyorum. Bu yazıyı okurken şuan yüzlerinde hafif bir gülümseme yaşıycaklar işte onların gözlerinden öpüyorum. Sizde takmayın kardeş adamlık büyük mesele herkes taşıyamaz işte. Hayatınızda başarılar :)

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Kardeş kısacası gittiğimiz yeri yaktık yıktık konuşmalarına bakılırsa daha çocuksun o yüzden görüşüne saygı duyuyorum

Jubaven

Acemi
La şu yukardakı boşu hala ne varsayıyorsunuz ne anlatıyor ne saçmalıyor bu, uzayda bile bu kadar boşluk yok, bebeye verınde emziği ağlaması kesilsin :)

DeletedUser65040

Ziyaretçi
her konunun altında boş yapmak zorunda hissediyosun galiba :D Laf atmak için laf atmaya çalışıyosan biraz daha yaratıcı ol böylesini çok gördük biz
Ben seni niye hatırlamıyorum o zaman kanka ? o_O

Her girdiğimiz dünyada "bundan daha az zekaya sahip kimse olamaz" dediğimiz birisini görüyoruz. Sonraki girdiğimiz dünyada ondan daha az zekaya sahip birisi karşımıza çıkıyor. (Sözün sahibi; @kızılgafa )

İnsan gerçekten hayret ediyor.
dfjghgfdg güldüm thanks :D ;)

DeletedUser65040

Ziyaretçi
O bu değil de bu yazıyı hangi Homo Erectus yazdı ?!

Hesap rölantine, deildir
Hesap el değiştirmemiştir, hala sağ elimle kullanıyorm.
Asılmaya calısıyorum bana engel olan her seferinde beni kesen pro abilerime saygılar

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Bu arada zerre komik değil. Güzel bir laf sokmuş olsan güler tebrik ederim de buna gülen varsa bir zahmet IQ ölçümü yaptırsın
Sen yazmıssın ya usta ?

jhgfdh Durun durun oblivan beğenmiş. Ölçüm yaptırmanıza gerek kalmadı :D ben düzeyi anladım

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Bu arada zerre komik değil. Güzel bir laf sokmuş olsan güler tebrik ederim de buna gülen varsa bir zahmet IQ ölçümü yaptırsın
benim karsıma bır gun gelırsen kaç ıq oldugumu gorursun ustam esprı anlayısın yoksa ben ne yapabılırım anlayan anladı zaten neden bu kadar kızdın anlamadım ıq mu karsılastıralım sımdı senınle :)

DeletedUser65040

Ziyaretçi
benim karsıma bır gun gelırsen kaç ıq oldugumu gorursun ustam esprı anlayısın yoksa ben ne yapabılırım anlayan anladı zaten neden bu kadar kızdın anlamadım ıq mu karsılastıralım sımdı senınle :)

Ne zaman kızdım ben sana :D Bence sen biraz sinirlendin ama ben laf sokmaya çalıştığını düşünmemiştim Kusura bakma. Zaten kolay kolay sinirlenmem ben. İnce çizgilerim vardır mesela Türkçenin yanlış kullanılmasına imla hatalarına falan sinirlenirim.

"Espri kalitesi" diye bir şeyi duydun mu peki sen ?

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Ne zaman kızdım ben sana :D Bence sen biraz sinirlendin ama ben laf sokmaya çalıştığını düşünmemiştim Kusura bakma. Zaten kolay kolay sinirlenmem ben. İnce çizgilerim vardır mesela Türkçenin yanlış kullanılmasına imla hatalarına falan sinirlenirim.

"Espri kalitesi" diye bir şeyi duydun mu peki sen ?
k.bakma reis yazım hatası için hem senle konusup hemde oyundan mis ara atınca pek dıkkat edemıyorum tanısan seversın aslında :) sende benım kardeşime laf attın dıye yazma gereksınımı duydum yoksa sinirli bırı degilimdir.