W53 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45169

Ziyaretçi
@35hellkinq35 seri harita getir yerimizde duramıyoruz bak
masmavi olacak şimdi heryer

6DM7kW.jpg

arkadaslar rıca etmeyın rıca edince harita yapmıyor..d

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Sağlam kalan olsa durum böyle olmazdı

O yüzden en gec 2 ay sonra dünyanın akıbeti beli olur

onur1408

Kılıç Ustası
Kısa zamanda daha cok değisecek bu harita. Kalabalikta artislik yapanin tenhada affı olmaz ;)

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Pk oyunun net sahibi. diğer herkes şuan hikaye zorba herkes ile müttefik olup dünya kapatacağını sanıyor. Neyleyim öyle kapatılan dünyayı :)

birde gameover klanı sağlam duruyor diğerlerinin fikirleri duruşları hep değişiyor gördüğüm kadarıyla

ii dedın qral tuttum bunu prım kas az 2 haftaya gıdersın arkada bos beles takılıyorsunuz gıttıgımız bolgenın dısında kalmasan görürdün tersten eğlen laf at mıllete senınde hakkın...

DeletedUser69503

Ziyaretçi
Bu dünyaya en geç başlayan kişi benim gelip keyifle bir süre eğlenmek istedim sadece ve gayette eğleniyorum. Birgün aynı dünyaya eşit zamanda başlarsak tersten değil düzden gösteririm sana :) Bazılarının altında sığıntı gibi gezenler bana laf taşıyor. duruşun dik olsun klavyen değil

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Bu dünyaya en geç başlayan kişi benim gelip keyifle bir süre eğlenmek istedim sadece ve gayette eğleniyorum. Birgün aynı dünyaya eşit zamanda başlarsak tersten değil düzden gösteririm sana :) Bazılarının altında sığıntı gibi gezenler bana laf taşıyor. duruşun dik olsun klavyen değil
benım ıcın bu dunya antremandı bıdahakı oynadıgım dunyalarda görürsem seni kalıbrenın ve oyunculugun boyutunu gorursun 1 ay dınlendık dıye ipini koparan kendını oyuncu sanmaya baslamıs üzüldüm senın ıcın kardeş daha fazlada prım kastırmam oynadıgın worlderde yanındakılere dıkkat et diyeceğim budur tehlıkelı sularda yuzuyorsun yapma üzerim ...

DeletedUser69503

Ziyaretçi
Başkasının .. gerdeğe girilmez aslan bunu unutma. arkadaşlarına söyle de üzsünler beni.. madem ortaya lafı attın adam gibi sonunu getir beklemedeyim.

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Başkasının .. gerdeğe girilmez aslan bunu unutma. arkadaşlarına söyle de üzsünler beni.. madem ortaya lafı attın adam gibi sonunu getir beklemedeyim.
:) uza surdan yazmıyorum foruma pek yazmam bu kadar boş adamı gorunce dayanamadım hadı oyununa gir oyna silin evine dön tekrar oyna tekrar silin tek başarın bu olucak cunku ben kacar vaktım kalmadı sana ayıracak daha önemlı işlerim var 10 dk mı çaldın bu basarınla övün bb

DeletedUser69503

Ziyaretçi
Bir insanın konuşmasıyla seviyesini anlayabilirsiniz. o seviyeye indiğim için affet be bilader :)

DeletedUser69503

Ziyaretçi
Böyle bir ortama hatununu kullanarak lafa giren ergen bir bebesin.Bişey desem hatununuda kapsıycak ağır olucak.
O yüzden cevap vermiycrm senin gibi bir cahile artık. Yazma bana

yazan sensin sen kimsin ki lafın bizi kapsasın. ederinin ağırlığı ne ki edeceğin laf ağır olsun. her ağzı geniş olanı dikkate alsaydık buralarda olmazdık Şimdi bana alacağın emziği ağzına koyup devam edebilirsin.

DeletedUser69332

Ziyaretçi
Pk oyunun net sahibi. diğer herkes şuan hikaye zorba herkes ile müttefik olup dünya kapatacağını sanıyor. Neyleyim öyle kapatılan dünyayı :)

birde gameover klanı sağlam duruyor diğerlerinin fikirleri duruşları hep değişiyor gördüğüm kadarıyla

her konunun altında boş yapmak zorunda hissediyosun galiba :D Laf atmak için laf atmaya çalışıyosan biraz daha yaratıcı ol böylesini çok gördük biz