W51 Tespitleri ve Analizler

• Konuyu başlatan DeletedUser68847
  • Başlangıç tarihi

K A R M A

Baltacı
Yerel Disk (C: ) > Program Files > ERCİK ONLİNE > onmyloveyagmah4ck.exe

zjdXW7.png

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Bence şu sebepten

Galaksiyi yenemeyeceğinizi üyeleriniz de fark etti, baktınız bu iş böyle giderse tası tarağı alan klanı terk edecek, üyelere moral olsun diye klan ismini Diriliş-Eibo yaptınız. "Enerji enerji azcık da sinerji haydi yeni oluşumm" dediniz ancak yine olmadı haritanız gün geçtikçe geriledi.

Senden akıllı olmasın bir iki kişinin aklına "Bu dünya gidici bari ismini değiştirelim, Han falan yapalım ki yarın bi gün başka bir dünyada 'Eibo hesap silmez, diriliş savaşta yenilmez..w51 mi? Yok ya orada Han klanı olduk sonra zaten durumlar karıştı' diyebilelim" fikri geldi ve böyle bir şey yaptınız.

Deermişim ama bence de, canınız sıkıldı ve klana yeni bir isim bulmak istediniz bence de o yüzden böyle oldu :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Cromdan da çıkmadı. Çıkacağına eminim ama şu ana kadar çıkmadı. Vee tabi ki benim klanımdan da çıkmadı tatlım. Bu worldde hangi klan bizim kadar az kişiyle geldi (Worlde devam edenlerden) :D W başı bana "Semih, kaç klan geldin ?" diye sorduğunda sana "Haritadan da toparladım falan filan 6 klan oldum" dedim diye bana söylediğin şeyi unutmadın umarım mdlssmsş
Çıkacağına emin olduğumu söylemiştim :D Daha ilk dakikadan hesap silen cromu vurmak için hallederiz ekibi çıkmış sanırım