W51 Tespitleri ve Analizler

• Konuyu başlatan DeletedUser68847
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68847

Ziyaretçi
24.04.2019 tarihi itibaren genel istatistikler ..
7 GÜNLÜKTÜR..

KAYBEDİLEN KÖY

1 DRL$ 135
2 SON 131
3 DRLŞ 102
4 CR+M 81
5 EİBO3 56

KAZANILAN KÖY
1 ARMA 173
2 DRLŞ 151
3 EİBO 113
4 EİB0 110
5 CR9M 99

EN ÇOK KÖY KAYBEDENLER

1 Kimyaci.33 37 DİRİLİŞ
2 mahşerkuşu 27 CROM
3 Mr Nicosha 27 SON
4 Lord Guiding 25 SON
5 ADAPOT 24 CROM

İLK 25 TE KLAN SAYILARI

DİRİLİŞ-EİBO KLANI : 5
CROM : 6
ARMA : 1
SHELBY : 2
HBO :1
NARCOS :6
GALA :3

İTİLAF KLANLARI
DİRİLİŞ-EİBO +CROM

KUZEY İTTİFAK KLANLAR
HBO+SHELBY +GALA +SON

GÜNEY İTTİFAK KLANLARI
ARMA+NARCOS

KUZEY İTTİFAK VS İTİLAF KLANLARI .

KUZEYBATI.jpg

KUZEY İTTİFAK KLANLARI İLE İTİLAF KLANLARI ARASINDA AMANSIZ BİR SAVAŞ DEVAM EDİYOR ...
shelby klanları arasıra eibo tarafını rahatsız edici operasyonlarla ve genel forumda vur kaçlarla rahatsız ediyor ..
hbo ve son cephesinde ise son klanları fazla dayanamadıgı gözüküyor ..büyük ihtimal iyi oyuncuları ve sınır hattı düşmesin diye galaksi ve shelby gidecekler yada köyleri verecekler ....hbo tarafında işler rengi degişiyor ...o tarafta ileri geri giden sınır hatları ne durumda son operasyon girişleri ile belli olacak...
galaksi bu bölgede suan ekstra sınır acmadan herkese gel gel savunma yok mu savunma isteyen edası ile geziniyor ..kafa oyuncuların köy alımları etrafta yok lakin bir çok uydu klan kurulup savunma atılıyor gibi gözüküyor ..her gecen bir gala destek galdestek galason gibi klanlar kuruluyor takip edilmesi imkansız..bu yüzden kısaca savunma isteyen gala gidiyor diyebiliriz...

Diriliş tarafından bakılırsa.. o bölgedeki bedava köyler icin galaksi teşşekür ediyorlar ..ne kadar galaksi sınır hatları rahatlamış gözüksede bu kadar pasif toplulugu boşa klandan cıkıp dirilişe hızlıca köy toplatması bir avanstır ..1 avans vermesi galaksi ne kadar bonkör oldugu net olarak ortaya koydu ...diriliş köy alımları artık galaksiden degilde son klanından yapması akıllarda tek soru var ..
acaba bu video dogru mu ??

diriliş son takıyor ..son eibo takıyor ama dirilişe kim takacak ? son takan kim ????

dirilişte en büyük sorunların biri klandan cıkışlar sonrası ...flash tv konusan gizli diriliş oyuncusu

GÜNEY İTTİFAK VS İTİLAF KLANLARI ..
GÜNEYBATI.jpg

İTTİFAK KLANLARI ..
Arma kıta 64 den ilerlemeye devam ediyor .....crom yaptıgı başarısız ve kendine göre barbar operasyonları ile yerleşmeye devam ediyor ..narcosun dirilişe yaptıgı son başarılı operasyon ile crom bir adım kaldı .... diriliş bir cok oyuncusu bölgede silindi..crom ile sıcak savaşın eşigine geldigi halde crom başarısız destek organizasyonu ve durmaksızın ic oyunculara mis harcaması yüzünden operasyon gidemiyorlar ...bölge gelecegi açısından narcos ve arma sınır hatları ilerleterek hareket ediyor cok söze gerek yok haritada renklendirmeleri ile net herşey gözüküyor ..az öz savaşarak oynanıyor ....

tarafsız kalmak açısından güneybatı klanları az öz tutuyorum ..

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Eibo ile diriliş birleşmiş e dedim size öyle herkesi klana almayın yönetmesi zor olur :p

DeletedUser57946

Ziyaretçi
Dostum eline sağlık çok güzel olmuş da keşke Türkçe'ye döner bıçaklarıyla saldırmasaydın :)

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
dirilişten 3-5 kişi k65 ve k66 nın birleştiği yerde en güneyde barbar topluyor. biraz büyütünce de biz vurup alıyoruz :D neden buradan barbar alıyorsunuz diye sorduğumda ise sizin de bizim kıtamızda köyleriniz var diyor. ya valla eğitilemez bunlar.

DeletedUser68301

Ziyaretçi
dirilişten 3-5 kişi k65 ve k66 nın birleştiği yerde en güneyde barbar topluyor. biraz büyütünce de biz vurup alıyoruz :D neden buradan barbar alıyorsunuz diye sorduğumda ise sizin de bizim kıtamızda köyleriniz var diyor. ya valla eğitilemez bunlar.
Garipler dünyanın merkezine girince büyüyecek alan arıyor ne yapsınlar :( Diriliş üyelerine duyurulur; Gelin barbar almak istiyorsanız benim arkamdan alın da yabancıya gitmeyin

DeletedUser65792

Ziyaretçi
EİBO 1.5 klanlık HBO dan dehşete düşerek diriliş klanlarının uhdesine katıldığına göre En İyi Oynayan KİM? EİBO kendini lağv ettiyse artık eski eibolulara vakti zamanında iddialı konuşmalarından sonra , yeni düzende En İyi B.kuyla Oynadı diyebilir miyiz.

DeletedUser66983

Ziyaretçi
EİBO 1.5 klanlık HBO dan dehşete düşerek diriliş klanlarının uhdesine katıldığına göre En İyi Oynayan KİM? EİBO kendini lağv ettiyse artık eski eibolulara vakti zamanında iddialı konuşmalarından sonra , yeni düzende En İyi B.kuyla Oynadı diyebilir miyiz.

Üzülüyorum sizin icin kanka utanmadan 1.5 klan diyorsun yahu şurunuz bozuk sizin bence profesyonel destek almanız lazım

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Ne enteresandır ki kendileri hainlik edip masa olup klandan çıkan adamlar bugün kendi aralarında tartışmaya girişmiş durumdalar mesela icinizden bir arkadaşıniz neden size dusman kesildi düşündürücü :) Bir baska olay ise sirius hadsiz inin utanmadan msj atıp konuşmaları istemesi ve kendi aralarında kendi arkadaşlarını hain ilan etmesi çok azım bir meseledir daha neler gorucez bakalım :D:D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Şşş kaypak kelimesinin patenti bende. Bir dava açarım ekmek arası ekmek yersin bundan sonra :p

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Ula Varya

Semih belki kaypak belki değil
Ama bir gerçek var .
Müttefik iken ciğerim canım birtanem hay canını yediğim diye sohbet eden sonra hain kaypak vsss diye söze başlayan insanlar olduğu sürece daha çok HBO son gibi klanlar ortaya çıkar.d

Bakın bize crom istesek bir haftada üye alim Truva ile kapatırız ama yok hemen ağlar millet .hemen bizi savaşarak bitirmediler. diyip zafere gölge düşürmesin diye yavaşça op. yaparak vura vura alıyoruz ama ben biraz dayanır diye dusundum ama her opta ,100 150 arası alınmaz ki...

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Ula Varya

Semih belki kaypak belki değil
Ama bir gerçek var .
Müttefik iken ciğerim canım birtanem hay canını yediğim diye sohbet eden sonra hain kaypak vsss diye söze başlayan insanlar olduğu sürece daha çok HBO son gibi klanlar ortaya çıkar.d

Bakın bize crom istesek bir haftada üye alim Truva ile kapatırız ama yok hemen ağlar millet .hemen bizi savaşarak bitirmediler. diyip zafere gölge düşürmesin diye yavaşça op. yaparak vura vura alıyoruz ama ben biraz dayanır diye dusundum ama her opta ,100 150 arası alınmaz ki...

Eğer sizin terazinizde Shelby e operasyona çıkıldığı zaman bir anda klandan çıkan ve eski klanında canim cicim diye aylarca konuşup muhabbet eden sonra soyle boyle bahanelere sığınıp koy misleyip alan benim gözümde Karaktersiz ahlaksız utanmazdır oyundan hırs olmamasından bahseden 3-5 çocuk burda destansı yazılar yazar biz her zmn diyoruz bizden memnun değillerdi madem derlerdi ki biz cikicaz klandan savasicaz Eyv derdik ama opa çıkıldığı zaman bos koyleri mislemek sizce etikse birsey demiyorum ayrıca zaten zamanında silip eiboya muhtaç ettiğimiz gibi şimdide sonları boyle olacak kaypak tanda öte aslında ama herkes kendi nezlinde hangi sıfat a layık görüyorsa oyle desin