W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Off şu mesajı birisi bi sızdırsa kesin kapı önüne koyulurum nihahaha :D :D

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Kıymetli vaktimi forumda sana ayırmak isterdim ama inan ki yapamam

Bak kardeşim ben bu oyunu 11 yıldır oynuyorum klan savaşları w2'den beri. Anlaşma yapılmadı ki bir dönme olsun. Görüşelim dedin görüştük arkadaşlar ile görüşecem dedim kabul görmedi en son bu kadar basit. Diplomaside müttefik ya da s.a olarak işaretlendik mi de son anda dönmüş olalım? Düşman mevzusuna gelirsek de; İnan bu güne kadar savaştıklarımın yanına oyunculuk olarak yanlarına yaklaşamazsınız samimi söylüyorum. Moral konusuna gelirse de merak etme çok yakında %100 moral kıvamına geleceksin ama tersten olacak bu da benden sana herkesin önünde sözüm olsun. Köylerinin adını ne koyacağım bile belli şimdiden :) Günü geldiğinde bakar iç geçirirsin. Foruma çok bakan biri değilim hatta ilk postumu bugün attım vakit kaybı olarak görüyorum burayı o yüzden oyunda görüşmek dileğiyle..

şu postu hatırladım da asdadgsdsdfjsfsdlc Gülmeden duramıyorum. Hesap sildi asdasydasbcjanlsxk Silme beni toplicaktın dedim yok fos cıktı adam. Klanındaki adamın savunmalarını dışarı göndertip toplamaya çalışıyodu en son :D Herkesin önünde söz verdi bide burda bu erkek :) classic gelmicek miydiniz falan diyo bide... Burda toplcian beni burda klavyelim benim.
@Tripotcu @DonGülcan

DeletedUser68301

Ziyaretçi
şu postu hatırladım da asdadgsdsdfjsfsdlc Gülmeden duramıyorum. Hesap sildi asdasydasbcjanlsxk Silme beni toplicaktın dedim yok fos cıktı adam. Klanındaki adamın savunmalarını dışarı göndertip toplamaya çalışıyodu en son :D Herkesin önünde söz verdi bide burda bu erkek :) classic gelmicek miydiniz falan diyo bide... Burda toplcian beni burda klavyelim benim.
@Tripotcu @DonGülcan
Onun silme sebebi olan şey gerçekleşmese sen hesap silip gidiyordun hatırlatayım kaan. Gereksiz hareketler sergiliyorsun

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Onun silme sebebi olan şey gerçekleşmese sen hesap silip gidiyordun hatırlatayım kaan. Gereksiz hareketler sergiliyorsun
Silip gitmiyorduk hatirlatirim. Destek bulduktan sonra devam ettik hesaplari bile toparlamistik. :) we klanini unutuyorsun. O diplomasi bizi oyunda tutmak icin yapilmadi unutmayalim. Ve en basta biz hayir dedik bu konuda. Sorabilirsin. Ben kendisine de soyledim. Forumda buyuk sozler verdin hic simdi hesap silme diye. Ama yok.