W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Başka kavga konusu açın artık sıktı bu hain kaypak vs vs daha yaratıcı olalım lütfen

DeletedUser58115

Ziyaretçi

Sana müstehak abi. Ben dedim sana 1 köyünün ismini benim nickim yap diye. Yapmazsan böyle gudubetlikler sarar başını :p

Ya hiç sorma Semih. 13 yaşındayken Panda Stix çubukları boş çıktığında bu kadar koymuyordu lan. Bilsem yukarıdan aşağıya yazardım köylere Sakaryalı54 diye :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Kavga konusunda biz daha en büyük kozumuzu oynamadık . Bence kaşınmayın @Mr.Badger :cool:
Porsuğa selamlar @Mr.Badger <3

Ya hiç sorma Semih. 13 yaşındayken Panda Stix çubukları boş çıktığında bu kadar koymuyordu lan. Bilsem yukarıdan aşağıya yazardım köylere Sakaryalı54 diye :D
Son pişmanlık fayda etmiyor abi lskdjflksdf Hemen şimdi köy isimlerini değiştir, yarın çiftlik bonusunu kap :D

JrFly

Dük
klasikte çok iddialı bir ekiple girme kararı aldım sizin kıtaya düşersem sizinle iyi savaşırız :D:D

DeletedUser20917

Ziyaretçi
Ha şu atıcaz sizi kalndan böyle devam ederseniz diyip, attıklarımız mı? Bak benim sözüm olsun sana, zorda kalanı görüp son anda anlaşmadan döndün dostum var mı senden ötesi... şimdi gelelim sana. Ben galaxy de yönetici oldugum ve siz silinmediğiniz sürece o savaş ilanı sabit kalıcak. Kim konuştu sizle shelby den bilmiyıorum ama kemik güzel uzatmışlar size. Galaxy e olurda bir gün işiniz düşerse, sağlam düşman edindiniz. Size ayrı gelicem D: moralden cıkın diye bekliyorum.
Dikkat ette moral beklerken köysüz kalma

DeletedUser66155

Ziyaretçi
yav yürü git bi başlık aç kendi klanın için. Oraya yaz. Burda milletten sözlü destek beklemeyin yazmak için. Ortada kalıcaksınız ilerde.
Olm sakin ol daha dur 1 köyünü aldım sadece. Sen bir köyde bu kadar agresifleştiysen ben seni silince naparsın onu bilemedim şimdi :S En iyisi seni yavaş yavaş silmeyelim bir gecede silelim etkisi çabuk geçer bu da benden sana son kıyak olsun hadi :)

DeletedUser66155

Ziyaretçi
Bu da beni silecek arkadaşın raporu daha 24 saat geçmedi:))

Eklentiler

• Screenshot_20190328-214037_Tribal Wars.jpg
    Screenshot_20190328-214037_Tribal Wars.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20190328-214037_Tribal Wars.jpg
    Screenshot_20190328-214037_Tribal Wars.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 51

DeletedUser65936

Ziyaretçi
biraz okudum da geçmişi merte yazan arkadaşlar neden hep sen kaçtın bilmem ne biz vurduk falan yazmış sen ve biz kelimeleri olayın özetini anlatıyor mert k45 de olaydı toplayabilir ya da köy alabilir miydiniz merak konusu ya da burada biz başlığı altında asıp kesenler neden herhangi bir worldde merte kafa tutmuyor v1 ? :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
biraz okudum da geçmişi merte yazan arkadaşlar neden hep sen kaçtın bilmem ne biz vurduk falan yazmış sen ve biz kelimeleri olayın özetini anlatıyor mert k45 de olaydı toplayabilir ya da köy alabilir miydiniz merak konusu ya da burada biz başlığı altında asıp kesenler neden herhangi bir worldde merte kafa tutmuyor v1 ? :)
Gitseydi k45te başlasaydı o zaman bana mı sordu buraya gelirken ? Abuk subuk boş boş yorumlar yapıp duruyorsunuz. Haberleşerek müsait zamanımı ayarlayıp da girdiğim bir worldde herkesle v1 kapışabilirim sıkıntı yok koçero :)

DeletedUser65936

Ziyaretçi
hep deniliyor herkes iyi herkes oyuncu sizde oyuncusunuz tabi